Пушкининиана• 13 сентября 2023
Тут є хоч одна людина, кому сподобався фільм Барбі?
Що за фігня вибачте?
Світ ти куди рухаєшся?
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
У вас есть дочь? Сколько ей лет?
13, дивилася. Каже норм
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Не смогла смотреть .. 🤢
Ви нічого не втратили.
Соня-сонятко• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
13, дивилася. Каже норм
А ну вашу дочь уже поздно воспитывать.
Мне жаль, что вы ни о чем не задумались. А я вот лично задумалась. Я задумалась буду ли я включать своей дочери мультики барби, а так же Дисней, Рапунцель там, Белоснежку …и пока не знаю ответа.
Нетутешня• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Що саме гінеальне тут? Що?
Це фільм про просте життя,прості проблеми ...про стереотипне мислення людей,воно у всіх сферах нашого життя . Дітям корисно і деяким дорослим.
Патика-мотика• 13 сентября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
у меня любимый форест гамп и др фильмы с томом хенксом
Тоже люблю Тома Хенкса
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А ну вашу дочь уже поздно воспитывать.
Вона без вас це подивиться )))
Нетутешня• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
13, дивилася. Каже норм
Спитайте у неї чим сподобалось..
В рот не ложи• 13 сентября 2023
Ок, давайте відволічемось. Чому Ла-Ла Ленд мав такий успіх? Ну, так, гарний мюзикл, гарно знятий і гарна картинка в цілому, але він достукався до глядача саме тим, що йому дуже знайомо. Цей легкий сум за історією, яка не відбулась, впевнена, що знайома кожному.
Так і в Барбі для нас є абсолютно зрозумілі «діалоги з собою». З собою, як з жінкою, як з дівчинкою, як з матірʼю. Ось це і чіпляє.
Вибачте, але ви виглядаєте як псевдоінтелектуал.
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляНетутешня
Спитайте у неї чим сподобалось..
Попкорном )
Соня-сонятко• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Вона без вас це подивиться )))
Как? Если я ей не буду включать кии мультики до школы? Где она будет их смотреть?
А потом уже и неинтересно будет.
Это же не порно 😂 кроме того полно нейтральных мультиков, типо король лев и гарфилд и тд
А потом уже и неинтересно будет.
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляЦвірінь
Дуже сподобалось. Йшла на фільм заради Марго Роббі, я думаю, що ніхто б краще на цю роль не підійшов вона справжня лялечка (для мене особисто - вона дуже і дуже красива). Взагалі жанр комедії - для мене так собі і Барбі в дитинстві я не бавилась теж. Але фільм дійсно був приємний, трохи з треш-гумором, але я таке люблю. І ці 2 години (чи скільки там точно було) настільки відволікли мене від сурової реальності, від війни, невизначеності і т.д. Я просто розслабилась. А ще дуже сподобалось, що чоловіки в цьому фільмі були на других ролях і з них кепкували. Ну що, хай хоч раз побудуть, як жінки)
Ну хоть первый шаг к пониманию смысла фильма вы сделали 😂
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Ну ок) я як псевдо це не зрозумію ніколи. Жодного разу не думала шоці інтелектуал , але ця стрічка для мене про те, що ми їмо гімно, а на розвиток і щось корисне нам лінь витрачати час
Соня-сонятко• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Попкорном )
Покупайте почаще вкусности ребенку :)
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А потом уже и неинтересно будет.
😂😂😂😂😂 просто заскріньте свої слова 😂😂😂😂😂
Нетутешня• 13 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Точніше і не скажеш!
Бабуся мороз• 13 сентября 2023
А є тут ті, хто ще не дивився? Як я ..
Син 19 років дивився, не сподобалось. Але він дуже придирається до зйомок, дивиться з погляду режисера, є у нього таке. Мало які фільми заходять.
Хоча і різні смаки у нас з ним
Соня-сонятко• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Что смешного? Объясните мне я тупая
Тепличная• 13 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Я подругу запросила, пішли на самий останній вечірній сеанс, на диванчики, з півасіком. А вона людина на високій посаді, не любить даремно час гаяти, весь час розмови про те, що усе в житті має приносити досвід, знання, кожна хвилина цінна, кожна хвилина гроші. І от десь на половині фільма, на черговій пісні і після випитого півасіка у неї просто трапилася істерика, вона голосно сміялася і матюкала мене на усю залу за те, що я привела її на такий треш і казала, що більше довіряти мені вибір фільмів вона не буде ніколи
100%) Те ж саме. Віддали білети на диванчики. Сидіти дуже зручно, тільки це і втримало)))
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Что смешного? Объясните мне я тупая
Ну я третю частинку) рахується ?)))
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Що саме гінеальне тут? Що?
Вообще, трудно спорить с человеком, который пишет «гінеальне»
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
А ще Гіаніальне 😂😂😂
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ну бачите ви сперечаєтеся. А у мене вимислу не було ніякого, я просто запитала
Соня-сонятко• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну я третю частинку) рахується ?)))
Ну у меня как бы два абзаца, какая третья часть?
Ну порно она и без меня посмотрит в любом возрасте.
А мультики ребенок смотрит те которые ему включает родитель если вы не знаете:)
Ну может ваш ребенок как трава рос, ну то такое
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
А ще Гіаніальне 😂😂😂
С юмором у вас тоже туго..
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
С юмором у вас тоже туго..
Тай таке))
Соня-сонятко• 13 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
С юмором у вас тоже туго..
Ну когда интеллекта не хватает… то какой юмор?:)
В рот не ложи• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Слухайте, кожній людині знайома екзистенційна криза. Барбі саме про це. Дивно, що ви маючи такий апломб не помітили цього в фільмі. Можливо і вам потрібно витратити трохи часу та зусиль
Пушкининиана
• 13 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую за пропаду )
Нетутешня• 13 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Тай таке))
Може пропустила...яке кіно вам подобається? Що ви вважаєте корисним для перегляду?