Пожмаковна• 13 сентября 2023
Затуркана мама - допоможіть вийти з цього стану
В мене все є
Живемо в достатку, маю 3 дітей і не можу дати їм ради
в мене якась депресія, мене нічого не радує, в мене якийсь сум.. ця школа і уроки
Влітку було легше, а зараз повалило, усі щось від меее хочуть
5 разів в день мию підлогу на кузні бо малий так їсть
Обнемашечка• 13 сентября 2023
Є можливість залучити допомогу по господарству чи няню? Хоч на кілька годин на день. А самій в цей час посидіти в тиші елементарно
Пускаю бісики• 13 сентября 2023
Найміть хатню робітницю. Займайтеся дітьми, а вона прибиранням і готуванням.
Лінива, не каюсь• 13 сентября 2023
Сейчас насоветуют раз в год мыть пол и подольше спать.
Все проходили через такое. У меня ещё хуже. Я работаю. Помощи нет.
Пожмаковна
• 13 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Не повірите. Я зараз сиджу в туалеті і не хочу виходити.. мій час настав бо дітей вклала спати
Ніколи не збрешу• 13 сентября 2023
Помічники по дому? Няня? Гувернантка? Кухарка? Прибиральниця?
Якщо всі ці функції виконуєте ви автор то ступінь вашої заклопотаності - вище кришки.
Або знаходьте помічників по дому або ви маленький поні вже зараз
Пожмаковна
• 13 сентября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Робот пылесос может завести? Хоть пол не мыть 5 раз
В мене є вся можлива техніка
Але шось за нього забула
Думаєте норм варіант? Просто він не дуже миє підлогу
Але шось за нього забула
Допоможіть знайти• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Лягут сами) притаитесь там)))
Обнемашечка• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Дуже і дуже вірю. Обіймемось) але це теж мине, малі виростуть
Допоможіть знайти• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
В мене є вся можлива техніка
Але шось за нього забула
У вас без влажной уборки? Ну хоть крошки будет собирать, и то уже приятно)
Пожмаковна
• 13 сентября 2023
Ответ дляОце так цабе
А так автор, с мужем говорите про помощь , так у любой крыша
Та чоловік допомагає рівно годину часу
До роботи і після роботи
Пускаю бісики• 13 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не вигадуйте. Вже давно люди користуються послугами інших, і наймають помічників собі. Навіщо в срачі жити або затурканій?
Капуста Маша• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Запомните, женская психика ДОМА НЕ ОТДЫХАЕТ. Для женской психики дом = работа! ЧТобы женщина отдохнула надо:
- красиво одеться
- выйти из дома
- побыть в другом месте
- отвлечься от дома
- получить гормон счастья
- услышать о себе что ты важна и значима и тебя ценят
А дома в 4 стенах - это да, как тюрьма и день сурка.. те у ВАс типичное состояние. Спокойно! Берите инфо и меняйте что-то...
- красиво одеться
- выйти из дома
- побыть в другом месте
- отвлечься от дома
- получить гормон счастья
Пожмаковна
• 13 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Я ще розвозка дітей по школах
Із меншим вдома залишаюсь до обіду
Після обіду їду з малим за старшими і везу їх на гуртки
Там гуляємо і чекаємо старших, повертаємось додому
Починаю готувати їжу, уроки, дурдом короче…
Із меншим вдома залишаюсь до обіду
Пускаю бісики• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Та чоловік допомагає рівно годину часу
До роботи і після роботи
Чого не наймете помічницю?
Допоможіть знайти• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Я ще розвозка дітей по школах
Із меншим вдома залишаюсь до обіду
Может вам лучше шофера завести, чтоб эту логистику всю разруливал?
Щебетуха• 13 сентября 2023
Если живёте в достатке, значит берите няню детям и помощницу по хозяйству себе. Всё - таки начитавшись тем на советчице, я поняла , какое это счастье, когда ребёнок один).
Ніколи не збрешу• 13 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Я ще розвозка дітей по школах
Із меншим вдома залишаюсь до обіду
Ви просто не відпочиваєте вже давно.
Весь цей движ без відпустки це просто кришка.
Автор знаєте що мені допомогло?
А я відправила дітей і чоловіка до батьків і виключила телефон. Ви не повірете я спала більше доби! В мене був шок що мене ніхто не будив і ніхто не чекає щоб я зараз буду його обслуговувати. Це кайф!
В мене була перезагрузка з відром морозива і фільмами вдома
Автор знаєте що мені допомогло?
Лінива, не каюсь• 13 сентября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Это если деньги есть. У меня их не достаточно, поэтому затурканная.
Купи слона• 13 сентября 2023
Сколько детям? Сча я вам все распланирую).
Я мама одного ребёнка, которая работает, учится, занимается развозкой на кружки, школу и занимается домом)
Позитивна• 13 сентября 2023
В мене також троє - 10 років, 4 роки і 1,5 роки. Просто не давала йому до пори самому їсти, мене той бруд бісить. Зараз біль проблематично, що шириться усюди, по усім тумбочкам і по столам. А вкладати спати, то щастя, що є час на себе.
Пушап Мі мі• 14 сентября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
після прикорму робот пилосос не дуже допоможе. там же ж їжа, він просто розвезе це все по кухні в кращому випадку. а якщо втягне в себе в контейнер для сміття їжу то вона ж там гнити буде
Пушап Мі мі• 14 сентября 2023
є справи на які можна от прям з чистою совістю забити.
на миття підлоги точно ні) бо в мене син так само їв що я пʼять разів на день намивала кухню, стільчик, сина, кота) це все рано чи пізно пройде.
можна зекономити час на приготуванні - готуйте щось просте, купуйте щось готове, користуйтесь доставкою.
шукайте помічницю (прибиральниця, або няня). виділяйте час на себе, хоч 1-2 години на день.