Марічка• 13 сентября 2023
Як усе встигати з 3-х, 4-х літньою дитиною?
Матусі, у кого діти не відвідують садок, як ви все встигаєте? Які лайфхаки? Можливо допомагають бабусі/сестри/чоловік?
Ну от проснулися ми о 8:00. У мене на ранок: сніданок мені в дитині, гігієнічні процедури обом, прибрати після сніданку, розгрузити посудомийку, розвісити прання.
Далі треба приготувати щось на обід - і тут дитина нудиться, постійно просить мене пограти з нею. Іграшки,книжки, розмальовки, мультик не цікаві, хоче кудись йти гуляти. З перемінним успіхом готую обід. Якась мінімальна уборка щодня, аби підтримати чистоту ( витерти пил, дзеркала, помити сантехніку, пропилесосити, помити підлогу - не усе, щось одне -два на вибір).
Далі вже час обіду. Потім у дитини обідній сон, я виношу сміття, п´ю каву, сортую прання, прибираю посуд після обіду. Дитина просинається. Йдемо гуляти, по дорозі додому покупки. Вечеря, прибирання на кухні, прибирання іграшок, гігієнічні процедури мені і дитині, і спати. Реально втомлююся і нічого не встигаю. Мене гризе совість, що я не займаюся дитиною. Не читаємо, не вчимося, не малюємо....і не знаю, як правильно усе спланувати. Чи може щось змінити?
Ластоноша• 13 сентября 2023
У меня точно так было. Бабушек рядом не было. Но у меня и огород , сад, клумбы с цветами. Замахивалась , даже фильм какой-то посмотреть было нереально. После 5 лет самостоятельно уже играет.
Моей 4 года. Ничего такого и близко нет. Сегодня встали, творог поели, стирку мне закинуть 2 мин, пошли гулять. Гуляли долго, в 14 зашли в кафе съели пиццу. Пришли домой, у неё мультик и игрушки, ко мне даже не заходит (это не имеет смысла, у меня свои дела). Днём не спит с 2х лет.
Дочка рисует, лепит, куховарит, всё сама берёт и на место складывает. Я мать-ленивец, поэтому дети мои привыкли всё сами (трусы утром снимает, в корзину несёт, чистые с сушки выбирает и в свой ящик относит).
Потом я приготовила ужин (быстрый), мы с ней сделали апликацию, сама она ещё не режет, без контроля и ушли на улицу.
Она 2 часа гоняла с подружками. Пришли, поели, я подубирала кое-что. Покупала её и она у себя пускает проектор на потолок. В 22+- засыпает, в 9 встаёт.
У меня куча времени на всё. Мы с ней часто где-то ездим, бываем. Плюс ещё занятия рисованием (я в это время пью кофе в кафе рядом). Завтра на танцы первый раз пойдёт, посмотрим.
Поддакиваю иногДА• 13 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Що готували на вечерю ?и що поїли після провулки ? Підкиньте ідей
Кондуктор троллейбуса• 13 сентября 2023
Дети разные. Есть спокойные, есть нет.
Со старшим я ещё худо-бедно справлялась, с младшим вообще нет.
Старший слегка был беспокойным, зато младший вообще огонь
Свезло так свезло• 13 сентября 2023
Ответ дляМарічка
Ні
Делегуйте, щоб допомагав.
Я вже вище написала, ви напевно ярий перфекціоніст. Треба розгружати себе.
А краще ще раз прочитайте текст, щоб зрозуміти що у вас повно вашої роботи яку ви собі самі додаєте.
dahashutka19• 13 сентября 2023
Наш день :
9 підйом
9:30-10 сніданок
Потім до 11 якіь домашні справи
В 11:30-12 виходимо на прогулянку
В 14 додому , обід, я готую щось
З 15 до 16:30 денний сон та мій відпочинок.
Потім домашні справи, ввечері прогулянка
В 23 сон
Моїй молодшій також 3 і садочки не працюють
9 підйом
9:30-10 сніданок
Потім до 11 якіь домашні справи
В 11:30-12 виходимо на прогулянку
В 14 додому , обід, я готую щось
В 23 сон
Цигарний шланг• 13 сентября 2023
Ну...
Все ’помощники’ есть в доме.
Стираю 2-3 раза в неделю, сушу в сушке, не развешиваю.
Никакой уборки каждый день. Робот-пылесос через день и все. Пыль раз в неделю.
Уборка после завтрака? Ну я просто закидываю быстро в посудомойку и протираю поверхности. Около минуты времени. Я не знаю почему у вас это занимает много времени. У меня нет...
Готовка на 2-3 раза, плюс все возможные помощники, и мультиварка, и пароварка, и аэрогрить, и электропечка с поддержанием тепла. Поставила рыбу в духовку с таймером - и ушли заниматься своими делами.
И читаем, и рисуем, и в бассейн ходим, и на рисовашки... все успеваем. Могу готовит - ребенок возится рядом, лепит пластилиновые пирожки или пишет прописи.
Я работаю
Все ’помощники’ есть в доме.
Я работаю
Барабан для дорослих• 13 сентября 2023
оптимізувати час на побутові справи.
я не прибираю кожен день, іноді може бути і безлад, мені все одно, якщо я вже втомилась.
а так для прибирання - робот пилосос, речі по можливості одразу складати на свої місця.
майже всі побутові справи з дитиною робимо разом - приготування, прибирання і тп.
в магазин за продуктами рідко ходжу, замовляю доставку, суттєво економить час і раціональний список покупок без відвертого харчового сміття.
встали в 7:30. на гігієнічні процедури хвилин 15 максимум.
приготували сніданок і паралельно обід. їжа в мене завжди проста але різноманітна.
поснідали, дитина ще хвилин 15 погралась поки я каву попила, збираємось на вулицю, ще хвилин 15-20 на вмовляння вийти гуляти.
десь в 9:30 виходимо на вулицю.
гуляємо до 12. йдемо обідати. дитина їсть довго, я пообідала і займаюсь посудомийкою.
купаю дитину, вкладаю на денний сон.
з 13:00 до кінця денного сну дитини я арацюю (потім допрацьовую коли в нічний сон лягає).
встає, робимо перекус, їмо.
трохи граємось вдома, я доводжу свою роботу до якоїсь логічної крапки, йдемо гуляти.
влітку гуляли до 20-20:30, зараз поки не стемніє.
вечеря, купатися, почитати книжечку, поговорити, спати. я - працювати.
чоловік допомагає але не часто і не дуже охоче. але я на нього і не розраховую.
десь в 9:30 виходимо на вулицю.
купаю дитину, вкладаю на денний сон.
встає, робимо перекус, їмо.
Барабан для дорослих• 13 сентября 2023
ще додам шо не намагаюся встигнути все, бо це неминуче веде або до неврозу, або до колупання себе «я погана, я нічого не встигаю» (чи то в побуті, чи то в заняттях з дитиною). і від цього нікому не легше.
має бути в усьому баланс. діти то важка праця якщо відповідно ставитись до них і приділяти якісно час. особливо в три роки з усіма істериками.
іноді ще можу купити готову їжу (битки, котлети) бо на їх приготування точно нема часу.
іноді можемо пообідати/повечеряти в кафе.
але основна ідея - поєднувати всі справи з дитиною, а їжа має бути максимально простою і звісно корисною.
Освічую темряву• 13 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Так у автора одна дитина. При чому ваші троє?
Невнимательно прочитала
Шукаю трусики• 13 сентября 2023
Оптимізуйте побут
Розпишіть один день по хвилинам
Це називається самохронометраж
А потім подивитесь, де втрачаєте час і що можна оптимізувати
Обов´язково! Обов´язково! В нашому режимі має бути час на себе.
Або вставайте на пару хвилин раніше і для себе, для себе коханої щось - маску, книжку, зарядку, що Вас зарядить
Бо без підзарядки жити важко
І регулярний, частий секс. Без нього не буде енергії
Розпишіть один день по хвилинам
Це називається самохронометраж
Бо без підзарядки жити важко
Шукаю трусики• 13 сентября 2023
Нік мені в тему 🤣
Автор, знайдіть своє джерело енергії. Що Вас наповнює.
Мені, в якійсь мірі повезло, бо мене наповнює дуже спілкування з дітьми. Я педагог. І от зі своїми я прям не можу ’набутися’, так люблю цей спільний час.
Хотіли ще дітей, але війна внесла свої корективи в плани.
Сподіваюся, колись вони реалізуються 🙏
Дадосвидания• 14 сентября 2023
Да забейте на 70% вашей идеальности.
Какие зеркала...бесконечное надраивание, готовка...
Сварили борщ на три дня.Хватит.Кому не хватает, может сам себе наварить обед из 5 блюд.
На улицу с ребенком утром идите, часа на три.Пришли, поели и спать обе.Встали, что-то быстрое поели и папу встречать с работы.Ребенкс вечером папе и усиленно изображаете хозяйку.