Сарафанное радио• 14 сентября 2023

На італійському острові Лампедуза оголосили надзвичайний стан через біженців

«Лише у вівторок на острів прибуло близько 6000 мігрантів…»
Дівчата, на відео самісінькі чоловіки, от цікаво, чому в Європі досі дозволяють таку масовану міграцію? Пишуть, що місцеві жителі у відчаї.
nataangel• 14 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
А ви читали що їх в морі підібрали?
Люди рятуються від голоду
Автор не переймайтесь, я зараз в Італії, тут ніхто нікому не заважає
💩 країна руйнує зерносховища
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
у нас тоже тонны мусора и грязи, и медицины бесплатной нет
Вот не идеализирую Украину никак, но то что вы написали - полная чушь.
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2023
Ответ дляМайская киска
У Вас это где? В Раше? У нас в Украине довольно-таки чисто. И дороги нормальные. И первую помощь окажут бесплатно
И быстро
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Тим, що США не має таких програм по інтеграції і асиміляції подібних ’біженців’, як більшість країн Західної Європи. Чи, може, в США їх теж приймають, годують і в готелі селять, як в Британії, наприклад?
Ну вони винні що Європа ввела ці програми? Для чогось вона ж це зробила, от люди користуються. Українці теж користуються, їх теж в готелі селять, чи ми супернація і нам можна, а інші недораса і їм зась?
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Ну так ніхто не винен єропейкам, що більше 2 дітей для них - дорого
А фінансувати емігрантів - дешево виходить.
От і наслідки
ВСІ країни Європи підтримують кількість свого населення лише завдяки мігрантам.
Европеек никто не спрашивает кого они финансировать хотят. Может они себя бы финансировали и рожали бы 5 детей.
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляИщу-брожу
Та вы шо? И почему же 80% населения Африки живёт за чертой бедности? А почему там высокая приступность?
Тому що в 90% винна колонізація і її наслідки, де влада в більшості по 40 років поставлена тією ж Францією, процвітає корупція, де країни є корумпованим ринком збуту товарів і послуг. Де де факто далі продовжується колонізація. В принципі щось схоже відбувалось у нас з рашкою, тільки там масштабніше
ТихоЯ• 14 сентября 2023
Ответ дляТака бойова Я
так количество африканцев велико лишь потому, что они постоянно насилуют женщин, при этом выживают не все.
А у одной африканки вообще 40 детей
Яке жахітливе життя у жінок там: зґвалтування, народження, голод, хвороби і в кіці, мабуть, довгождана смерть
viter33• 14 сентября 2023
Ответ дляТака бойова Я
потому что ребенок - это ответственность.

Вот к примеру, если в Европе в семье два ребенка - это нормально , ведь каждому нужно уделить внимание, любовь, заботу, контролировать чтоб учились хорошо.

качество, а не количество

а что в той Африке - тупо насилуют этих бедных женщин, голые и босые.
они выживают только за счет того, что можно жить и под кустом, ешь бананы, ешь кокосы,
за газ платить не надо.
А если бы в Африке было холодно как у эскимосов, конечно они не плодились бы так
Звісно, діти - це відповідальність, гроші, ....
Але ВСЯ Європа підтримує свою чисельність лише за рахунок мігрантів
Населення старіє, збільшуються витрати на медицину. соц.захист, зменшується кількість працездатного населення, підвищується пенсійний вік. І лише якістю не заміниш - бо за пенсіонерами треба доглядати, а користі для країни та економіки від них нема.
Це проблема і багатої Азії (Пд,Корея, Японія, Гонконг,...)
А Африка росте шаленими темпами, а робочі руки потрібні - тому і беруть їх.
Щодо погодніх умов - так, тепло. Але води нема, родючих земель нема.
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Та та, а ще сплять з левами в одному ліжку і пишуть на папірусах, вогонь камінням добувають
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
В Германии уже сказали сегодня, что этих беженцев из Италии принимать не будут. Италия думаю их депортирует назад
Лодки им закажет? Их попробуй туда втрамбуй еще... Франция заберет. Эти всех гребут, платят размножающимся кучу денег и гонят украинцев на работу.
ТихоЯ• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну це Ви вже загнули, хоча….
Уравнобешенная• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони в Італії тільки тому що їм ближче через Туніс туди попасти, от і все
Вони в Італії тому, що їх там приймуть і переправлять далі, в інші країни ЄС.
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ну чудово. І в чому проблема?
Чи то тільки українців можна приймати в ЄС?
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
будем геноцидами мерятся? такого я конечно еще не слышала. А давайте тогда все программы для украинских беженцев закрывать, их же не отлавливают чтобы жечь в печи, как отлавливали евреев.
ну Буча, Ирпень и другие освобожденные от оккупации города, доказывают, что вот только в печах не сжигали, а так вполне дрстойное продолжение нацизма. Никто геноцидами не меряется, это правда, у нас война не междуусобная. Или вы хотите поспорить?
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Якими ще племінами? Ви зоч щось знаєте про Африку із сучасних фактів? Чесно, не позорьтесь
Ну так і не позорьтесь ви. Знаю. Почитайте трохи, щоб не виглядати голослівною.
viter33• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Нормальними дикими племенами ( в наш час), так з калашами.
Почитайте про різню в Руанді
Ну і про сомалійських піратів не забудьте
ТихоЯ• 14 сентября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
фото
Я теж читала на рос. форумах, офігевають від щедрості влади
А Я Самая Самая• 14 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
В Марокко на днях землетрясение сильное было. Да, вполне может быть что оттуда.
Тоже об этом подумала. Но даже если и так, получается, здоровые взрослые мужики решили спасать свои жопы, бросив одних жён и детей в опасности? Я бы вообще запретила таких принимать.
Ищу-брожу• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага ’хто всравсь - невестка’)))))) Колонизация когда закончилась?
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Почитайте про різню в Руанді
Ну ви теж почитайте про звірства мацкальських воїнів в Україні, вони ж європейці і там 140 міліонів
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляИщу-брожу
Боже, йдіть вчіть історію, соціологію, політологію. В багатьох країнах вона завершилась лише на парері
viter33• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
За 50+ років (після колонізацій) чомусь Європа відбудувалася після війни і Азія піднялася (принаймі, масового голоду крім КНДР нема ніде), а Африка далі залишилася в середньовіччі (в кращому випадку)
Тільки вожді племен там називаються президентами (чи керівниками хунти)
Levskaya• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Так они ж не работают, как это влияет на пенсию?
viter33• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
в раші 140+ млн - далеко не лише європейці , це все населення раші.
і назвати рашу європейцями - себе не поважати
В Африці такі звірства - весь час і всюди, реально племінний лад
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Європа була колонізована?
Лукава_Кiшка• 14 сентября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Они точно не будут работать. Не нужно их сравнивать с беженцами из Украины
+++ наши трудолюбивые ,воспитанные , законопослушные. Бывают неадекватны ,но не в таком количестве
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Ви були в Африці?
viter33• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Європа була колонізована?
Європа була відбудована після війни 1939-45
Індія, Пакистани, Бангладеші були деколонізовані
Всюди краще. ніж в Африці.
Дике населення, племена, але їх все влаштовує.
viter33• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви були в Африці?
Я з вікна квартири не бачу, що Земля кругла - і що ?
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Всюди краще. ніж в Африці.
Ну ви зрівняли зелене з квадратним.
Я вас вже питала, ви були в Африці?
Хоча можете не відповідати у вас там все: люди, коні! 0 знань і фактів лише вирвані кусками стереотипи