Доброго дня підкажіть будь ласка,пів року тому знялся з ВПО переїхали в інше місце,там на ВПО не ставали, зараз знову приїхали на те місто і на ту саму адресу бо звільнилась квартира, сьогодні отримали статус ВПО та одержали довідки,чи будуть виплати підкажіть будь ласка,бо кажуть хто вдруге стає 50 на50
аромат Жука• 14 сентября 2023
Будут.
А с ноября новые критерии предоставления помощи. Совокупный доход семьи и т.д.
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну ви оформили виплату?
Отримали довідку впо
Ответ дляаромат Жука
Будут.
Дякую за ответ,так я чув ,Але то напевно буде дивитися по базах
аромат Жука• 14 сентября 2023
Ответ дляVolod-13c4
Да, это должны были ввести с сентября. Потом перенесли на ноябрь. Думаю не готов механизм доступа ко всем базам данных.