Чеширская кошечка• 14 сентября 2023
зп в райдержадміністраціях хто там працює можна в лічку
шукаю роботу, є вакансія начальника відділу
місто маленьке
Санька-4b93• 14 сентября 2023
Там потрібен сертифікат про знання мови. Судячи по заголовку, ви можете його не отримати
Апофиозная• 14 сентября 2023
В маленьком городке, вакансия начальника отдела и просто так без блата??? Что то не чисто там с отделом
Щастя-здоровля• 14 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В чью личку?
Автор не прошла отбор к сожалению) но она молодец, начальник отдела рда прийти по вакансии это круто
Тарабарщина• 14 сентября 2023
Я не знаю що там з РДА, у нас начальники відділів у сільській раді від 25 на руки отримують
КонФФетОшка• 14 сентября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Хто той сертифікат видає?))
А я кумедна• 14 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Хто той сертифікат видає?))
и мне интересно, его как вакцинацию покупать, он в дию подтягивается?
Платье Длинное бальное• 14 сентября 2023
Я працювала звільнилась 2 роки тому через зарплату. У мене була 9 тис із максимальною вислугою і високим окладом. Роботи була купа і все хотіли ще щось підкинути. Типа престижно публічна робота наради і все таке. Але звільнялась по переводу то з такою радістю)
Ответ дляКонФФетОшка
Хто той сертифікат видає?))
То найменша проблема. Здала сама без проблем
Баба_Воля• 14 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Хто той сертифікат видає?))
центр сертифікаційний. здаєте онлайн, типу ЗНО
Баба_Воля• 14 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
до чого сільська рада до держслужби? Перші - місцеве самоврядування, другі - державна служба. Різні бюджети, різні системи оплати
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Це була зарплата начальника відділу. Райцентр
Дякую
Буся_Бусинка• 14 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
ого....
Баба_Воля• 14 сентября 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
ого....
не спішіть огокати)))) величина зарплат посадових осіб місцевого самоврядування залежить в першу чергу від бюджету громади. Є спроможні громади, є супердохідні, а є дотаційні (бідні. як церковні миші). і всюди буде різна зарплата
Баба_Воля• 14 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
я в департаменті ОВА начальник управління-начальник відділу. Категорія В, 5 ранг, стаж дежслужби 19 років. Заплата (нарахована) , з усіма надбавками, помісячно коливається в межах в межах 12-18 тис. грн. І то лиш тому дякуючи, що є незаповнені вакансії, за рахунок яких людям можна дати 20-50% премії