Молчунья• 15 сентября 2023

Чому хасиди кидають в потягу обгортки, баночки

Чому хасиди кидають в потягу обгортки, баночки , ідуть в бруді ? Це вони так і вдома себе поводять , цікаво?
Фрекен бок• 15 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Чтобы вам было о чем тему на советчице создать.
Удалено администрацией...

175см55кг19лет (она)• 15 сентября 2023
Интересно, почему именно в этом году хасиды вызвали такую заинтересованность
Пупс• 15 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Та кожного року таке. То ви або забули або раніше уваги не звертали. Частина вінничан радіє прибутку, бо хасиди великі гроші платять за аренду, а всі інші стогнуть, бо місто на цей час перетвориться на смітник
А вінничани тут до чого? Вони в Умань їдуть :)
Янгол в камуфляжі• 15 сентября 2023
Они этим не заморачиваются. На уме только праздник. Гены такие или воспитание.
язззззь!!!• 15 сентября 2023
Им по вере нельзя убирать, я ещё слышала, что они унитаз не смывают после себя 🤦‍♀️тоже типа нельзя
ХвостПистолетом• 15 сентября 2023
от шо я не розумію... вивезти шматок сала в європу - це контрабанда і санітарно-екологічна небезпека. а хасидам, які везуть з собою геть всю їжу, яку споживають за час перебування в Україні - це норма?
то нехай в їх її вилучають на кордоні
Кашпо• 15 сентября 2023
бо вони свині
Королева краси• 15 сентября 2023
Мой во ходил в еврейский частный сад . В со странных машинах они ведут себя так же . Съел яблоко - огрызок в ноги. Дома не знаю
Kidstaff Bot• 15 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

Heksa• 15 сентября 2023
Ответ дляПампушечка
Мне иногда кажется, что иностранцы в туристическом режиме приезжают к нам, чтоб от души намусорить и погадить, делать безнаказанно все то, за что у себя на родине получат по рогам. Это не только о хасидах.
На Евересті чемні юропейці робили так само. Поки влада не ввела жорсткі обмеження.
Інно4каа• 15 сентября 2023
тому що в чужій країні можна срати.А взагалі на місці нашої влади,можна було б заборонити їх приїзд у звязку з військовим станом
Vitamina1407• 15 сентября 2023
Откуда у них столько мусора? Они из дома его в Украину везут? Что там можно делать что огромные пакеты мусора.
Юлия_Юлия-2175• 15 сентября 2023
Так у нас теж буде багато сміття після всіляких фестивалів, концертів чи заходів.
Я от працювала в великому колективі і в неділю в офісі не було прибиральниці, а в нас був робочий день, то до понеділка сміття таки валялося на підлозі біля смітників. Так, це означає, що і в колективі були свині, бо можна було просто замінити сміттєвий пакет у смітнику на новий, а старий принаймі зав´язати і поставити збоку. Або поставити додатковий смітник. Але причина все ж в кількості людей на зміні.
В батьків приватний будинок в місті, сусіди на затишній вулиці цілком благополучні і заможні, це в батьків будинок бідніший і простий. Так от сусідські діти регулярно ктдають нам під паркан та ворота сміття - обгортки з морозива, цукерок, шоколадок. Собі під паркан не кидають, звичайно.
І діти впринципі виховані і хороші. Тому для мене загадка чому так відбувається і хасидам не дивуюся.
kris_lynx• 15 сентября 2023
Меня больше волнует другой вопрос : откуда у них столько денег? Они же не работают
iryna _b• 15 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
фото
Засранцы