Молчунья• 15 сентября 2023
Чому хасиди кидають в потягу обгортки, баночки
Чому хасиди кидають в потягу обгортки, баночки , ідуть в бруді ? Це вони так і вдома себе поводять , цікаво?
Бентливуман• 15 сентября 2023
Вони скрізь так свинячать, навіть вдома. І пісюни миють раз в місяць
ПешитеБесАшипок• 15 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
А Вы у всех уже посмотрели и понюхали?
Весела бджілка• 15 сентября 2023
У них сміття багато. А в потягах смітники малі і виносяться тільки наприкінці рейсу. Не вміщається все
Сундучок с каникулами• 15 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
Головне щоб грошам смітили) наша економіка і так в жопі
Акуна_Матата• 15 сентября 2023
Якщо порівняти українців та ізраїльтян то так, в Україні більш акуратні люди, і тихіші.
А от позитивну рису ізраїльтян таку як щиру допомогу один одному нам би вартувало перейняти. Бо горло один одному поперегризаємо.
неДоПриличий• 15 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
А головне, ті хасиди вже 30 років катаються, а кипіш почали цього року розганяти
Ошеламиссимо• 15 сентября 2023
В поезде один маленький мусорник на весь вагон. Если весь вагон вовсю празднует, то мусор банально некуда деть.
Можу брикнути• 15 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Тобто, ви хочете, щоб вони сміття з собою забирали?
Непогано було би. Або доносили до урни наприклад. Такий безлад реально тільки хасиди після себе залишають.
Вельми шановна• 15 сентября 2023
Это люди веры. Наверное среди 613 заповедей у них нет ´не мусорить´.
Стефанія• 15 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Удалено администрацией...
Можу брикнути• 15 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Та кожного року таке. То ви або забули або раніше уваги не звертали. Частина вінничан радіє прибутку, бо хасиди великі гроші платять за аренду, а всі інші стогнуть, бо місто на цей час перетвориться на смітник
КокошинЭль• 15 сентября 2023
Так, вони засранці. Якщо ти бачиш захаращений балкон в Тель-Авіві, там 100% живуть хасиди.
Ошеламиссимо• 15 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Неправда, наши тоже всегда свинячили. Это не от национальности зависит, а конкретно от человека.
Ошеламиссимо• 15 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
Их кстати давно уже грязью поливают, несколько последних лет так точно.
Бентливуман• 15 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Та прям. Щороку кипіш
Бентливуман• 15 сентября 2023
Молчунья
• 15 сентября 2023
Идеальная оптимистка• 15 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути
А причем здесь винничане, если хасиды в Умань едут?
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Так, в Ізраїлі вони теж так смітять.
Удалено администрацией...
Вельми шановна• 15 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Шалом! С новым Годом!
Шана това у метука! И вам.