Да Щас же• 15 сентября 2023
Церукал, если у ребенка рвота с 23.00 вчера и сейчас периодически, можна дать?
Похоже что вирус нас перекосило, а через почти двое суток дочь. Я Церукал пила, не выдержала издевательства. А ребенку можно чтобы она не мучалась и поспать могла?
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Атоксіл не може випити. Як його п´ють?! Ні я не можу ні вона. Тільки в рот попадає одразу рвота. Я їй давала ніфуроксазид, энтерол, Смекта.
послушайте
перестаньте ей давать шо ни попадя. ей нужна только вода и электролиты. вирус вообще не опасен, а обезвоживание смертельно. если пьет сама и много - ок, если нет -в скорую
ОбережнаЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
То капсули візьміть
Да Щас же
• 15 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
То капсули візьміть
Вони ж величезні. Я сама їх випити не можу. А дочка в мене тим паче. Нічого більше но шпи не ковтне. В неї із-за алергії ’супер імунітет’ через який вона не хворіє як звичайні діти. Вона вкрай рідко пила таблетки....і взагалі ліки.
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
я не знаю что такое церукал, от рвоты даже маленьким детям назначают домрид
ОбережнаЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Наче не великі. Я своїй три річці висипала пів капсули в чорну ложку з соком
Да Щас же
• 15 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
А я про нього й не чула. Ніколи не призначали. Коли діти були малі і таке траплялося. То писали Энтеросгель, Смекта.
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
это вообще из разных опер, домрид именно от рвоты
Да Щас же
• 15 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Так від рвоти не призначали. Тільки сорбенти і все.
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
так от рвоты не назначают, если ее нет или она не критичная
Да Щас же
• 15 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Так була, і вказувала як симптоми. Тільки сорбенти. Коли є рвота і діарея. В дітей поки малі були бувало періодично. Окрім сорбентів і пробіотиків нічого більше. Ніфуроксазид ентерожермина смекта атоксіл ентерол ентеросгель неосорб.
ТаПрямТам• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Є але не дуже. Встає в туалет сама. Бліда зараз стає тільки коли є позиви до рвоти.
пити по 1 ст.л кожні 5 хв, можна додати колу, солодкий чай, воду рео. церукал самостійно - ні
ТаПрямТам• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
тобто із-за алергії супер імунитет?як це пов´язано?
Пьяная вишня• 15 сентября 2023
Если нет рвоты, а просто тошнота, то можно домрид, он же домперидон
Да Щас же
• 15 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Так і п´є. Колу чай воду. Церукал не буду. Він в мене просто є. Тому іпитала.
Да Щас же
• 15 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Імунітет зайнятий алергією, йому немає коли реагувати на віруси. Вона за все життя хворіла в 4роки запалення легенів, оді вся сім´я була в лікарні в 2016році.