asyanet• 15 сентября 2023

Кто занимается экспортом зерна? Нужна помощь!

Добрый вечер! Планируем на экспорт подсолнечник. Подскажите пожалуйста, кто в этой сфере, какие документы нужны для перевозки от меня, как от продавца?
Ну т.е. приехала машина на хозяйство, её загрузили и дальше что? Брокер свои документы сделает, а мне как бухгалтеру что нужно подкладывать к каждой машине?
Купола• 15 сентября 2023
Удалено администрацией...
Ms. Wonka• 15 сентября 2023
На бухгалтера со знанием ВЭД у фирмы денег нет?)
alla1985m• 15 сентября 2023
Ответ дляКупола
Удалено администрацией...
Ну вот с чего такие ответы
alisha12• 15 сентября 2023
Інвойс, пакувальний лист, акт завантаження, сертифікати:аналізу, здоров´я, фіто санітарний, походження, цмр, експортна декларація. Ніби все.
KateFrosty• 15 сентября 2023
Ответ дляalisha12
І наявність акредитації на митниці. Бо деякі цей момент пропускають…
Мармедадка- шоколадка• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Ну так опыт человеку надо брать. У нас тоже было за 20 лет только 2 эпизода по вэд, конечно кормить отдельного бухгалтера накладно
alisha12• 15 сентября 2023
Ответ дляKateFrosty
Тю, так а які експортно-імпортні операції без цього? Це маст хев.
KateFrosty• 15 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Ооо! Ви навіть не уявляєте, які персонажі трапляються)
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Таке маємо😊
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляalla1985m
Ну вот с чего такие ответы
Даже страшно представить, что там написали...
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Нет) если бы были, я бы не спрашивала здесь. Вообще не смешно, я реально прошу помощь, а подобные издевки как нож в сердце. Директор муж, а я на подхвате, и кто в этой сфере тот знает, как сейчас на внутреннем рынке. И да, я многого не знаю, но очень хочу помочь мужу заработать деньги для наших детей. Вам смешно?
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Дякую за відповідь! Підкажіть будь ласка, ці документи з моєї сторони повинні бути на нашій мові, чи їх треба перекладати на мову покупця? І як фітосанітарний зараз робиться? На таможні? Чи можливо з місця зробити?
ЦМР я навіть не розумію що таке
alisha12• 15 сентября 2023
Ответ дляKateFrosty
Тоді ой.
alisha12• 15 сентября 2023
Ответ дляasyanet
ЦМР я навіть не розумію що таке
Доки робіть англійською, чи мовою країни, в яку імпортуєте. Фіто робить митниця, сертифікат здоров´я держспоживслужба, аналізу акредитована лабораторія.
Lv1107• 15 сентября 2023
Ответ дляasyanet
ЦМР я навіть не розумію що таке
Вам потрібно знайти людину/бухгалтера, який вміє і знає що робити. Або знайти хто вас навчить. Або йдіть хоч на бухгалтерські форуми. Ви тут хочете навчитися?
alisha12• 15 сентября 2023
Ответ дляasyanet
ЦМР я навіть не розумію що таке
Цмр зробить перевізник. Там нічого складного нема.
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Дякую!
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляLv1107
Дякую за відповідь! Аби ще підказали, хто навчить?! Коли часу обмаль і треба діяти я не відмовилась би від консультації.
alisha12• 15 сентября 2023
Ответ дляasyanet
Що каже покупець, які доки йому треба для розмитнення?
автор asyanet • 15 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Інвойс, фітосанітарний сертифікат, вантажна митна декларація, декларація євро1, смр, сертифікат якості при завантаженні, сертифікат походження. Це на кожну вантажівку.
alisha12• 16 сентября 2023
Ответ дляasyanet
Сертифікат здоров´я не треба?
автор asyanet • 16 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Сертифікат здоров´я не треба?
По контракту ні, але брокер та перевізник каже що на таможні можуть прискибатись, а робити його про всяк випадок ну не так вже й дешево, цінник малюють коло 300 є
alisha12• 16 сентября 2023
Ответ дляasyanet
Для розмитнення він треба? звідки цінник 300 евро? В держспоживслужбі він коштує набагато дешевше, чи робить стороння організація? Евро 1, на цю категорію дають?
автор asyanet • 16 сентября 2023
Ответ дляalisha12
На цю позицію ніби не потрібен.
alisha12• 16 сентября 2023
Ответ дляasyanet
На цю позицію ніби не потрібен.
Я б все ж таки дізналась у брокера отримувача, який буде розмитнюваии, щоб не склалася така ситуація, що вантаж на митниці, а доків не вистачає.
автор asyanet • 16 сентября 2023
Ответ дляalisha12
Це ви про сертифікат здоров´я кажете, так?
alisha12• 16 сентября 2023
Ответ дляasyanet
Так