shelti• 16 сентября 2023

Підліток і Монстер хай

Любі матусі, до вас за порадою й допомогою. Доньці 14 років. Влітку сильно зламала ногу, дуже довго пробула в гіпсі. В той час почала дивитись відео з блогерами, що збирають колекції ляльок. І недавно сказала мені, що мріє зібрати колекцію Монстрів та Евер афтер. Я дуже стурбована таким хоббі в такому віці, чи нормально це? Я їй кажу, що ти ж їх в руках ще не тримала, може не сподобаються і купувати зараз нема змоги. Вже знайомих попитали, ніхто про таких не чув. Дівчата, чи потурати такому хоббі? І може в кого є такі старі непотрібні ляльки кому не шкода?
Татьяна-bfd8• 16 сентября 2023
Коллекционирование это хобби вне возраста

nata.ant• 16 сентября 2023
Їх на олх повно,подивіться
автор shelti • 16 сентября 2023
Дівчата, та вони якісь страшні, вовки та вампіри. І рук багато є😅😅😅
TaFo• 16 сентября 2023
автор, ну вопрос же не в куклах. денег у вас нет, чтоб их купить. и начинаете ’ стурбована’ ’ потурать’. Это куклы, а не, пардон, фаллоимитаторы. Чем вы стурбовани?
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Ще не бачила, щоб діти такого віку цікавились таким
Чаюри• 16 сентября 2023
Ніхто не чув про монстрів і еверяшок? Що у Вас за знайомі, з Марсу?
Елена 1• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
Кукол собирают и взрослые

Елена 1• 16 сентября 2023
Ответ дляЧаюри
У меня сыновья ,но я и то в курсе этих кукол
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ дляЧаюри
Якось це пройшло мимо мене. Буду на олх дивитись
Solnet• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
В якому лісі ви живете?
Цих ляльок повно крізь
TaFo• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
моей подруге 49. у нее коллекция маленьких немецких куколок. каждая от 100€.
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Ого! Я думала ляльки, то більш дитяче)
TaFo• 16 сентября 2023
автор, волноваться повода нет совершенно. куколки это очень распространенное хобби. если вы набереиэте ’ шарнирная кукла’, офигеете от прайса. куколки закпзываются на пол года вперед. а это всего лишь монстряшки)
i-cloud• 16 сентября 2023
Мультики про монстряшек забавные:) Вот и понравились дочке их героини:)
автор shelti • 16 сентября 2023
Спасибі Вам, дівчата)😊
Елена - 79• 16 сентября 2023
Дочке 15 лет, активно увлекалась эвер и монстр с 6 до 10 лет.
Кукол сняли с производства, но недавно монстриков начали снова провадать на амазоне, новая коллекция по норм цене.
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ дляOlena Dnipro
А з 10 вже не цікавиться ними?
Елена - 79• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
А з 10 вже не цікавиться ними?
Еще до 12 лет попросила пару кукол, мы покупали. Потом сказала, что уже не хочет. Самые красивые отобрала, они у нее лежат на память, смотрит на них как на коллекцию.

А вообще с 12 лет резко изменилась, покрасилась, подстриглась, начала интересоваться аниме, плакаты, фигурки, вечеринки, костюмы. У них с подругами целое движение.
Петрик• 16 сентября 2023
Моей почти 18. Ну нравятся ей куклы. Последнюю на олх купила за 450 грн, довольная была :)

So_so• 16 сентября 2023
Мне 43, у меня есть своя. Старшая дочь в своё время увлекалась и я себе одну прикупила, до чего красивые.
MAIRA• 16 сентября 2023
Моїм донькам 15,5 і 13 років. Приблизно місяця 3 назад дістали з дальніх кутків Monster High та Ever After High і почали реставрувати. В нас їх багатенько було. Діти сказали, що це їх найулюбленіші ляльки. В колекціях найбільше цінуються базові моделі, а вони досить дорогі.
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ дляПетрик
О, то ці лялечки дуже милі, і колір шкіри в них ’людський’)
марго 13• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
Моїй старшій доньці 13 років. Колись гралась цими ляльками, в років 9 десь). Нічого страшного не бачу в тому, що донька хоче колекціонувати ляльки, але ж це недешеве задоволення. В свій час ми багато лол купували, грошей потратили тоді немало.
А, монстряшки мені теж не подобаються, взагалі не хотіла їх купувати)). Так і не зрозуміла цих ляльок. А ще вони часто ламалися, там де локті-коліна.
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ длямарго 13
Спасибі Вам! То я не одна мама, яка їх не зрозуміла)
марго 13• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
Не одна, я з Вами . Деякі з них взагалі страшненькі). Мені набагато більше барбі подобаються, та мої щось не оцінили.
автор shelti • 16 сентября 2023
Ответ длямарго 13
О! І я в дитинстві була фанатом барбі! Так мріяла про неї! А донька взагалі вважає некрасивою😅.
Аноним Первый• 16 сентября 2023
Теми з проханням подарувати ляльку монстр хай ,дуже часто з’являються на порадниці. Всі теми як під копірку, про нема грошей і дитина збирає. Підозріло… якось
Natalifairy• 17 сентября 2023
Мені 34, тільки мрію про них, але одну. А ще хочу ляльку рейнбоу хай.