Сама купляю квіти• 16 сентября 2023
Чи є тут мами діток с дцп?
Дівчата, доброго вечора
Чи є тут мами діток с дцп? Хтілось би поспілкуватись, нам тільки поставили діагноз і я поки не знаю що робити і куди бігти
Хтілось би почути ваші історії, в якому віці вам поставили діагноз, чи вдалось реабілітувати діток до норми?
дамаАмстердама• 16 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Потому что я спрашивала о взрослых реабилитологах, а мне никто ничего не ответил, а вот если про ребенка спросить, то все рады помочь и подсказать.
Так на цьому сайті більшість мам.
Щоб порадити когось, треба мати з ним справу.
ХаДиДиШь• 16 сентября 2023
Ответ дляBonya_A
Так це виключно ваше питання
Так я и задала. пусть порекомендует для взрослого, если у нее столько знакомств.
Сама купляю квіти
• 16 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
От я рада за вас.
Капець у вас проблеми
дамаАмстердама• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Два роки, до півтора років ніхто нічого мені не казав, типу у нього просто свій темп і далі буде все норм, але як пішов стали помітні проблеми і от тільки в добробуті нам поставили діагноз
Дякую вам) почтаю за це місце, бо вже не раз бачила що рекомендують туди звертатись
Коли ходить, це вже великий плюс.
Візьміть направлення у свого невролога чи сімейного до центру реабілітації і запишіться туди.
Вище радили Здвіжкову, вона дійсно найкраща там.
Але й інші непогані лікарі.
Сама купляю квіти
• 16 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Коли ходить, це вже великий плюс.
Але й інші непогані лікарі.
Дякую вам
дамаАмстердама• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Дякую вам
Бажаю найшвидшого одужання :)
Знаю, декому з діток зі схожими проблемами радили велосипед. Спитайте у лікаря, може, поки чекаєте прийому, варто тренуватися так.
Сама купляю квіти
• 16 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Бажаю найшвидшого одужання :)
Дякую вам❤️
Велосипед є але ніяк не можемо навчитись крутити педалі