Налогообложу• 16 сентября 2023
Малосольні помідори (( пліснява це все? Стояли в холодильнику
По рецепту робила, вперше в житті. Малосольні. Мали стояти в холодильнику два тижні. Глянула а зверху синя пліснява це все викидати?
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляariella
О, в мене така сама ситуація була-викинула
Теж вперше робила
Ех шкода.
Кондуктор маршрутки• 16 сентября 2023
Когда засаливаете, сверху нужно прикрывать стерильной марлей, потом крышка. И эту марлю время от времени нужно стирать и высушивать.
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дякую. Але з мене експериментів і цьому році вистачить. Більше ніякої консервації.
Це помідори вродили то думаю спробую зроблю... помідори і свою роботу шкода.
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
То точно пліснява, а не плівка молочної кислоти?
Ні. Синє не біле
Матраскин Брат• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
То краще б маринували.
Невловимий Джо• 16 сентября 2023
Дивно, ніколи у мене такого не було( 3ст.л. солі на банку? З синьою звісно викинути, з білою мама чоловіка не викидає, все норм)
Силиконочка• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Ні. Синє не біле
А якщо біла, то не критично?
Бо в мене білою взялося зверху
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
То краще б маринували.
Нє. Окріп, стерилізація. кабачки робила забула оцет додати. Не моє. Більше я не хочу (
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
1ст л на 1літр
Невловимий Джо• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Докупіть, у нас не вродили, ми купували на томат, вони зараз по 7-10грн.
муха в кедах• 16 сентября 2023
Я в цьому році теж вперше такі робила. Але в мене по рецепту зверху треба покласти марлю та на неї висипати дві ложки гірчичного порошку. І ще й написано що як появиться пліснява - то марлю замінити і знов гірчиці насипати. Але в мене тільки тиждень стоять, ще плісняви немає, просто помутнів розчин
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Немає що робити ще купувати? Я робила тільки тому що дівати нікуди було ті помідори, не з´їли б. Не їмо взагалі консервацію. Краще б заморозила.
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Тиждень тому було все норм, але вони стоять тижні три точно.
Невловимий Джо• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Самі написали, помідори шкода. Не кидайтесь на людей. Якщо ви з таким же настроєм їх робили, не дивно, їжа теж відчуває злюк
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Шкода бо сама виростила.
Цідило правди• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Ви хамка
Невловимий Джо• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Шкода бо сама виростила.
Тю, у мами раз за разом раніше як не огірки, то помідори зривали, викинула і забула) І кришку Ви не спортили)) Тільки б і горя. Я взагалі якогось року, робила салат з баклажанів, все майже купувала, бо були у місті, кришилась, а він такий солонючий вийшов що ппц, вже потім дивлюсь, у нас одні ложки більша місткість ніж інші((
lemeshkovit• 16 сентября 2023
Ложку гірчиці на літр води добавляйте (у воді розтворіть) і не потрібно ніякої марлі, і не буде ніякої плісняви, ні білої ні кольорової - зараз стоять в холодильнику - все добре!
КапитанльнаЯ• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Тому я все заморожую.
Боюсь всяких ботулотоксинів і тд і тп.
Також колись щось таке ’квасила’.
Боюсь всяких ботулотоксинів і тд і тп.
Також колись щось таке ’квасила’.
Альдебаран• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
1ст л на 1літр
Я кладу 70 г солі (2 ст ложки солі) на 1 літр води, про 1 ст ложку на літр ніколи не чула
Налогообложу
• 16 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Рецепт малосольні, 1ст л солі 2ст ложки цукру на літр води
Паратруперсупер• 16 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Снимите плесень,обмойте горло банки.Правда,это уже нужно было пару раз сделать.