Мстящий за Зайца• Изменено 17 сентября 2023

Чи можливо прибрати такий живіт?

Були пологи і КС є розтяжки, з приводу діастазу не знаю, є провал в два пальці в районі пупка, після їжі живіт завжди більшає. Чи можливо прибрати спортом, щоб був рівний? Додам фото, тут сфоткала лежачи і втянула живіт щоб показати в якому стані саме шкіра і скільки її
Elena1823• 17 сентября 2023
Спорт ваше все
І харчування

Курочка-чубаточка• 17 сентября 2023
Так так
Послухаю
Зараз теж займаюся прибиранням живота
автор Мстящий за Зайца • 17 сентября 2023
Ответ дляElena1823
Спорт ваше все
І харчування
Зараз на дефіциті калорій, уже 3 місяці. Їм маленькими порціями
Elena1823• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Спорт підключайте обовʼязково в вашому випадку
Борщичок• 17 сентября 2023
Зробіть фото стоячи
Лежачи нічого не зрозуміло
Плакулька• 17 сентября 2023
Спочатку треба визначити чи дійсно є діастаз. Бо при ньому неможна багато чого із спорту. Прес неможна. І тп. А потім вже знаючи що з цим все гаразд йти в зал до тренера і працювати.
Ухахайкина• 17 сентября 2023
Звичайний жирний живіт а не шкіра. Харчування 80% успіху дасть

язззззь!!!• 17 сентября 2023
Это фото после родов сразу?
Бабо-лебідка• 17 сентября 2023
Все получится.
ЖенаАйтишнеГа• 17 сентября 2023
Провал в 2 пальці то мабуть і є діастаз. Проконсультуйтесь у лікаря
Фиктивная• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Питаетесь чисто?
Хочу барабульки• 17 сентября 2023
Нет, хирургия
Коник-стрибунець• 17 сентября 2023
Забагато шкіри. Скільки вам років і Скільки часу пройшло?
Жирафовое варьенье• 17 сентября 2023
Зробіть фото стоячи
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
Всё можно с диастазом, это не грыжа, я 17 лет с ним живу, ограничений нет, у хирургов была
Краля-Галя• 17 сентября 2023
Авторе, я би почала з візиту до лікаря та перевірки діастазу. Перед тим, як підключати навантаження на прес.
Зараз, до речі, також займаюся поверненням до допологової форми.
Всміхайлик• 17 сентября 2023
Сфоткайте стоя, есть ’фартук’ или нет. Если есть зазор в 2 пальца, имхо, диастаз тоже есть, надо осторожно с нагрузкой.
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
дефицит - это сколько в день?
роды когда были?
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 сентября 2023
люди, при КС живот всегда так выглядит??

Шумелка Мышь• 17 сентября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Нет
Ухахайкина• 17 сентября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Якщо їсти багато, і без КС такий буде
Ответ дляКоник-стрибунець
30 після КС уже 2.5 після родів 9
Після родів картина була майже така сама, тільки не наскільки була ’дрябла’ шкіра
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
дефицит - это сколько в день?
роды когда были?
Максимум 1300кал в день
КС 2.5р тому
Зріст 1.74 вага 73.5 а було 86
Ухахайкина• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
30 після КС уже 2.5 після родів 9
2,5 місяців чи років після КС?
Ответ дляУхахайкина
2,5 місяців чи років після КС?
Років
Коник-стрибунець• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
30 після КС уже 2.5 після родів 9
Нічого вже не зробите, забагато шкіри. Пластика допоможе
Ответ дляВсміхайлик
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Максимум 1300кал в день
КС 2.5р тому
Зріст 1.74 вага 73.5 а було 86
довольно много времени прошло. по идее вы должны были кормить и много носить ребенка на руках - а значит похудеть сильнее.

вы зря не даете фото в профиль. возможно там просто надо сделать подтяжку у хирурга (только предварительно еще похудеть). в спорт я слабо верю.
Всміхайлик• 17 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
фото
Ну, фартук есть, хоть и не сильно большой. Лишняя кожа будет (если есть растяжки, то эластичность тоже не очень хорошая), надо будет хирургическим путем убирать...
Ухахайкина• 17 сентября 2023
Худнути на 10 кг і буде нормальний живіт