Налогообложу• 17 сентября 2023
Почервоніла, пече і сохне зона навколо очей
Вже місяць як трохи почервоніли повіки и почали трохи чесатися. Змінила косметику. Останні дні просто капець.. дуже почервоніла зона навколо очей, підпікає і чешеться. П´ю супрастін та використовую очну мазь гідрокартізон та че капаю Тобрадекс, зовсім не користуюсь косметикою. Але щось не легшає В когось було щось подібне, що робили?
Без комплексів• 17 сентября 2023
Вы совсем ку ку гормон себе мазать и капать аб??? Хоть бы Фенистил уже взяли
Железобетон• 17 сентября 2023
У меня . Аллергическая реакция , но на что - понять не могу . Пью ’Тавегил’ . Иногда ’Дексаметазон’ , когда совсем плохо .
Мавка• 17 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Феністил не для очей. Краплі якраз автор нормальні використовує, про мазь не знаю.
Без комплексів• 17 сентября 2023
Ответ дляМавка
Не умничайте, фенистил мазать вокруг глаз
Мавка• 17 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
О Боже, хто таке придумав? Феністил не використовується біля очей!
Є мазь Флоксал, то може ви переплутали, ще й вмикнули розумну?
Без комплексів• 17 сентября 2023
Ответ дляМавка
Я- лікар, а ви продовжуєте фігню радити
Мавка• 17 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Я- лікар, а ви продовжуєте фігню радити
І що? Під анонімом лікар лікує? Дивна лікар.
Та ще напишіть, що всі написані препарати не використовує офтальмолог? Признайте що я таки права. Тобтрадекс нещодавно дитині назначили при почервонінні, після огляду. Флоксал теж мазь для очей. Далі буде знову наїзд?
Аааа, і Феністил не використовують для очей без огляду.
Без комплексів• 17 сентября 2023
Ответ дляМавка
Не вижу смысла дискутировать с дилетантом
Мавка• 17 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Звичайно, підтвердити, що я написала правильні ліки совість не дозволяє. А лікувати через екран препаратами не для очей - дозволяє.
Автор, хоч не беріть такого собі.
Без комплексів• 17 сентября 2023
Ответ дляМавка
Автор, хоч не беріть такого собі.
Вы написали фигню , вы не врач, поэтому и пишите ерунду, успокойтесь уже.
Мавка• 17 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Лікар так себе не веде. Анонім з наїздами. 🤦♀️