Оч@ров@Шк@• 17 сентября 2023

Свекруха шарить в нас вдома

Ситуація така, ми з свекрами сусіди. Як тільки ми їдемо з дому свекруха біжить до нас в хату і шарить там. В нас зламався недавно замок і вона сьогодні застрягла в нашій хаті не могла вийти. Говорить прийшла прання закинути (в них стара стіралка і ми їй все перемо в нашій) і не змогла вийти. Такі справи. Але я це чудо природи добре знаю. Вона заглядає в холодильник, шарить по кімнатах, бере мої речі, риється в комоді. Така натура безпардонна. Щось казати немає толку, їй не доходить. Вона каже. А шо такого? А мене це вже задовбало.

Я подумала, чи можу я самостійно повісити пару камер в хаті, щоб бачити, що вдома робиться поки нас немає. Можливо ви таке робили і зможете мені підказати, які камери купувати і як їх повісити? Ми в селі і в нас треба визивати майстра, щоб те все зробив, а це дорого. Тому хотілось би самій це зробити
Укр_жіночка• 17 сентября 2023
1. Замінити замок/забрати ключ.
2. Купити їм машинку

КохайтесьЧорнобровi• 17 сентября 2023
Ответ дляВсе возможно
Автор, ну серьезно..вот теперь вы недалеко от неё ушли)). Просто поговорите с мужем или с ней.
Авторка не хоче, щоб свекруха перестала лазити, інакше купили б батькам пралку і забрали б ключі. Вона хоче концерту і скандалу.
Марс атакует• 17 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну це просто корисно мати в будинку
Але дорогувато вийде, щоб свекруху ловити))
тоже не понимаю нафига эти траты
это ничего не даст
Тримбулька• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Подивимось😉
Таким все трин-трава, бо вона ж турбується і взагалі, ашотакова?
Ідіть в гості до них, переставляйте на кухні речі у їх відсутність, на питання «що коїться?» відповідайте, що за сіллю заходили
Ласкове телятко• 17 сентября 2023
Я купила в квартиру камеру, она ставится на стол и включается в розетку, крутится на 360 градусов и еще на телефон уведомления приходят когда обнаружено движение, для такой камеры мастер не нужен, цена +-2000 грн
Смурфетта• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я нормальна вихована людина, я без стуку в двері в хату не ввійду. Вони не такі. Вони дружні. І вважають, що все шо моє то все спільне
Це не дружні, а не виховані. Правильно ви написали - безпардонна. Моя хата - мої правила. Ставте на місце
КохайтесьЧорнобровi• 17 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
а какая разница на кого оформлен дом? у них своя семья и личные вещи
Тому що 99 % в таких випадках будинок ( прибудова) стоїть на землі батьків, а в 50% ще й за гроші батьків. І тут якось не в´яжеться, тому що як жити , то своя сім´я та особисті речі, а як де жити - то мама-тато дай
ТебеОноНадось• 17 сентября 2023
Купіть їй пралку. Не дорожче, ніж камери
Ирина_Б_• 17 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
какие личные вещи ? свекровь считает что это все ’ейное’
нет, это просто обычное бычество, полазить втихаря , посмотреть что купили, что кушают и потом пообсуждать невестку с мужем и соседками. У меня свекровь когда приходит сидит и не шелохнется, не то что б лазила где-то. Дисциплина епта)

автор Оч@ров@Шк@ • 17 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я тут підтримаю автора
Бо з деякими людьми тільки їх способами
Можна довго намагатись логікою та здоровим глуздом багато чого довести, але все вийде, лише коли почати з людьми їх методами діяти
Так, вона дуже розумна і хитра. Сваритись з чоловіком через неї я більше не хочу. Так я буду бачити, що вона робить. Ну і вона, власне, буде менше до нас заглядати, тому що знатиме, що її знімають) надіюсь))
Ирина_Б_• 17 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
просто бред.
Кіна не буде• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну я буду бачити і в мене будуть докази, що вона шарить. Припозорю пару раз при інших. Перестане в хату лазити.
Заради пари раз витрачати купу грошей. Візьміть напрокат може? Є така Мі, просто розетку встромити. Або поставте замок на спальню. Ну, чи поможіть їй з ремонтом машинки і заберіть ключ.
хутряна володарка• 17 сентября 2023
Крылья летучей мыши в комод положите обвязанные красной нитью))
автор Оч@ров@Шк@ • 17 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
1. Замінити замок/забрати ключ.
2. Купити їм машинку
Машинка це більше привід звичайно) я декілька разів просила чоловіка забрати ключі, але вона знаходила аргументи, чому в неї мають бути наші ключі
Все возможно• 17 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я тут підтримаю автора
Бо з деякими людьми тільки їх способами
Так ,а шо эти камеры и слежка даст)?ейже пофиг, судя по словам автора и мужу пофиг ,он не видит в этом ничего плохого.
автор Оч@ров@Шк@ • 17 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую. А де купували? І яку? Я подивилась їх так багато різних
Все возможно• 17 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Правка то просто повод, она найдет другой. Просто мама наверное считает, что дом её сыночка- её территория тоже))
Наездница• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Мільйон разів говорила і він їй казав. Це марна трата нервів. Їй пос.рать і на свого сина і тим паче не мене.
А на камеры не посрать.
Марс атакует• 17 сентября 2023
Ответ дляСмурфетта
так свекровь не считает что автор имеет какие-то права в этой хате

Мая твая не панимать• 17 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А що як дім на землі свекрухи, то невістка автоматично попадає в рабство чи що? Жіночко, в нормальних людей існує поняття особистого простору та культура, не можна без запрошення лізти в дім де живе інша людина.
Укр_жіночка• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
То проблема в чоловіку, він це дозволяє, а мамам за щастя влізти в життя дітей, та це треба присікати. Поговоріть з чоловіком ще раз, істерику влаштуйте, якщо допомагає.
автор Оч@ров@Шк@ • 17 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ніхто не просив, вони самі сину подарували на весілля будинок (коробку). Якби я знала, що нам так буде тут весело жити, то купили б десь хатку подалі і жили собі спокійно(можливо) А так ми 8 років добуловували будинок, робили ремонти і купували меблі за свої гроші. Там все наше. Їхнього немає нічого
Г@Л@В@ломка• 17 сентября 2023
Автор,Ви троль,да? Камери, припозорити і так далі. Вихід набагато простіший-поміняти замки. Все. Навіщо вмдумувати велосипед? Чи Вам самій подобається ця гра? Якщо так,то чим Ви відрізняєтесь від неї?
КохайтесьЧорнобровi• 17 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Вірно. Авторка перша залізла на територію, де живе свекруха)))
автор Оч@ров@Шк@ • 17 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Щиро дякую ❤ за адекватність
КохайтесьЧорнобровi• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ясно))) ніхто не просив, але вселилися і жили))) треба було одразу і купляти своє, тоді б ніхто не приходив без Вашого відома
Марс атакует• 17 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
так может свекровь не сильно хотела приймать автора в свой дом
ТебеОноНадось• 17 сентября 2023
Ответ дляВсе возможно
Автор чітко вище написала. Нова пралка - заберу ключі
ТебеОноНадось• 17 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І шо?
автор Оч@ров@Шк@ • 17 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Треба було не дарувати на весілля такий подарунок))( але по її словам молодший син має жити біля батьків))