Оч@ров@Шк@• 17 сентября 2023
Свекруха шарить в нас вдома
Ситуація така, ми з свекрами сусіди. Як тільки ми їдемо з дому свекруха біжить до нас в хату і шарить там. В нас зламався недавно замок і вона сьогодні застрягла в нашій хаті не могла вийти. Говорить прийшла прання закинути (в них стара стіралка і ми їй все перемо в нашій) і не змогла вийти. Такі справи. Але я це чудо природи добре знаю. Вона заглядає в холодильник, шарить по кімнатах, бере мої речі, риється в комоді. Така натура безпардонна. Щось казати немає толку, їй не доходить. Вона каже. А шо такого? А мене це вже задовбало.
Я подумала, чи можу я самостійно повісити пару камер в хаті, щоб бачити, що вдома робиться поки нас немає. Можливо ви таке робили і зможете мені підказати, які камери купувати і як їх повісити? Ми в селі і в нас треба визивати майстра, щоб те все зробив, а це дорого. Тому хотілось би самій це зробити
Точу ляси• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ми не бідосі це раз. І срачу в цій темі не буде, йдіть в іншу. я не за цим сюди прийшла)
срач - ваша тема, чим більше пишете, тим більше стає зрозумілим, через кого у вашій родині срач
РокерША• 17 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
так я спрашиваю, если я завтра подарю Вам духи, то могу приходить пользоваться ними каждый день? это же я подарила.
суть дела я не вижу, какое отношение имеет то, что это дом сына.
Ну, якщо ви така ж прибабахана, як свекруха автора, то можете й приходити))) хто ж вас знає)
Нормальна свекруха не приходила б.
Смурфетта• 17 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
так свекровь не считает что автор имеет какие-то права в этой хате
Это не проблемы автора - что считает свекровь
Страхованная• 17 сентября 2023
Ответ дляРокерША
Нормальна свекруха не приходила б.
так по-Вашей логике можно, я тут при чем.
РокерША• 17 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
За моєю логікою така логіка у свекрухи автора. Де я писала, що вона права? Чого ви придовбались?
РокерША• 17 сентября 2023
Ответ дляСмурфетта
Але проблема через це у автора)
Оч@ров@Шк@
• 17 сентября 2023
Замовила в комфі дві камери, надіюсь підключу без проблем і вони допоможуть мені зберегти мою нервову систему)) Щиро дякую за поради!!! Гарного та тихого вечора!
Смурфетта• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Що вам дасть бачити як саме вона париться у ваших речах?) Від камер легше вам не стане. Будуйте кордони або тікайте
Чучело-Мяучело• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нічого нікому не довожу) тим паче тут. Мені просто треба порада, яку камеру купити і як її повісити)
в нас камера, що через неї навіть перемовлятись можна ) але не підкажу модель і як налаштувати (
Сонечко• 17 сентября 2023
Сказати щоб без вас не заходила.
Оговорити день коли вона може занести прання.
Поміняти замок.
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Поміняйте замок
Всі постірушки у вашій присутності за попереднім узгодженням
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я нормальна вихована людина, я без стуку в двері в хату не ввійду. Вони не такі. Вони дружні. І вважають, що все шо моє то все спільне
А чоловік ваш що на це все каже.
Якщо йому проживання таким табором.
Чи говорили ви , що вам некомфортно?
Якщо йому проживання таким табором.
Чи говорили ви , що вам некомфортно?
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як в них буде пральна машина я заберу, а поки не можу
Дивний підхід.
Я не схвалюю.
Завтра зламається у неї праска, потім фен, після завтра духовка.
То може хай живе у вас?
Я не схвалюю.
То може хай живе у вас?
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну я буду бачити і в мене будуть докази, що вона шарить. Припозорю пару раз при інших. Перестане в хату лазити.
І куди ви з цими доказами?
В поліцію ?
Чи розішлете відео всим знайомим?
В поліцію ?
Чи розішлете відео всим знайомим?
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Машинка це більше привід звичайно) я декілька разів просила чоловіка забрати ключі, але вона знаходила аргументи, чому в неї мають бути наші ключі
Поміняйте замок
Ласкове телятко• 17 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую. А де купували? І яку? Я подивилась їх так багато різних
IP-камера TP-LINK Tapo C210 на розетке, сейчас ее нет в наличии, наверное уже устаревшая модель. Я довольна, тоже долго выбирала
В рот не ложи• 18 сентября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Наша хата
поменяйте замки.
По камерам не подскажу, к сожалению.
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так, вона дуже розумна і хитра. Сваритись з чоловіком через неї я більше не хочу. Так я буду бачити, що вона робить. Ну і вона, власне, буде менше до нас заглядати, тому що знатиме, що її знімають) надіюсь))
Можете ще при ній сказати, що це камера з записом відео.
Але я би краще робила все для того, щоб вона сама не приходила