Барбітта• 18 сентября 2023
Чоловік заплатив податок на нерух майно, УБД, АТО, як повернути кошти?
Скажіть будь ласка, що робити якшо оплатили податок а тільки зараз вияснили шо УБД звільняється від цього податку
Як тепер бути?
Барбітта
• 18 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Писати заяву на повернення
Чек має бути?
Чи вони глянуть по надходженню?
Пишу_граммотно!• 18 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
Чек має бути?
Чи вони глянуть по надходженню?
Платіжне доручення, квитанція.
Люблю джаз• 18 сентября 2023
Дивлячись, коли він отримав УБД (з якого періоду воює). Податок, який він платив останній був за минулий рік
Барбітта
• 18 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
3 роки тому отримав убд
Люблю джаз• 18 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
3 роки тому отримав убд
А, ну тоді пишіть заяву на повернення, додавайте копію посвідчення і номер рахунку, на який потрібно повернути кошти.
Барбітта
• 18 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Дуже дякую
Налитое яблочко• 18 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
Дуже дякую
а де Ви прочитали, що звільняється від сплати по УБД, бо чоловік теж має УБД і платить податок?
Налитое яблочко• 18 сентября 2023
Сама знайшла, це залежить від міських або селищних рад.
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Фізичним особам надається пільга щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме: база об’єкта оподаткування житлової нерухомості зменшується: для квартири - на 60 кв. метрів, для житлового будинку - на 120 кв. метрів, для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому ислі їх часток), - на 180 кв. метрів.
Враховуючи, що це місцевий податок, то лише міськими, сільськими, селищними радами та радами об’єднаних територіальних громад можуть надаватися інші пільги щодо його сплати.
Наприклад, зменшення бази оподаткування об’єкта, що належить учаснику антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції на праві власності.
Барбітта
• 18 сентября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Дуже дякую
Але не розумію убд звільняє від оплати на квартиру будинок?
Налитое яблочко• 18 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
Дуже дякую
Залежить від міста. Тому питатиму у нашій податковій, а Ви у своєму місті. От земельний податок - там все простіше - не залежить від рішень громад, він по всій країні не платиться учасниками бойових дій.
Барбітта
• 18 сентября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
В Києві