Ёшки_Матрёшки• 18 сентября 2023
Бывает ли обструкция без свистов на выдохе и без одышки?
Как понять
Солоденька цукОрка• 18 сентября 2023
Мабуть ні,я чую навіть без лікаря,просто прикладаючи голову до груди
Зажуженная Жужжа• 18 сентября 2023
Я по кашлю знаю. Такий сильний, що не може вдихнути між позивами кашлю. Ні їсти, ні спать.
Не знаю чи це 100% обструкція, але такий стан як і обструкція тільки гормоном знімається. Тому інгаляція перший раз в подвійній дозі як швидка допомога, далі за схемою
Ёшки_Матрёшки
• 18 сентября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А если беродуал успокаивает кашель это может быть обструкция ?но при этом свистов точно нет
Зажуженная Жужжа• 18 сентября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я не лікар. Беродуал розширює бронхи, тому можливо і був спазм.
Ми від беродуала тільки більше кашляли