Свідок Перемоги• 18 сентября 2023
Ваші історії про дивних клієнтів)) ось мої
Студія манікюру
Масяня Я• 18 сентября 2023
Я тоже вспомнила, покупатель с олх. Продавала вещи, которые покупала до беременности. Одна такая пристала, покажите джинсы на теле. Я ей пишу, что не на ком. Соседи сплошь бабки за 80, а я плюс 20 кг, родила только. Доставала меня три дня. В результате натянула я эти джинсы до колен, дальше не лезли, сфоткала и отправила ей. Пропала😂😂😂
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляВсміхайлик
Угадали...
Розкажіть, що чекає Україну найближчими місяцями? Чи ви виключно по манікюру?
Всміхайлик• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А кто вы такая чтобы я что-то рассказывала? Тетя, не много ли на себя берешь?
Я не Тролль• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
))))) цікаво як вони потрапили туди?
думаю не від вас, бо це скріни різних ’майстрів’
Мама Карло• 18 сентября 2023
Бвл случай. Заказ мужик куртку с доставкой из другой страны. Получил, звонит, что она ему маленькая и не очень нравится. Оформили ему возврат. Он отправил. Через пару дней куртка на сайте подорожала. Он звонит, и говорит, что ему нужна куртка назад. Мы говорим, что уже не возможно, т.к она уехала назад . Он начиеает орать, как так, я купил куртку, вы должы мне ее прислать, мне не нужны деньги. Я про вас оставлю плохой отзыв.....
Масяня Я• 18 сентября 2023
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Голена блондинка• 18 сентября 2023
Мне когда-то на олх написала дама под штанами. Не здороваясь, вообще ни с того, ни с сего:
Я не розумію, що таке стегна, я розумію, що таке бедра!
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляВсміхайлик
А ви хто? Дядя?
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Щось типу того:
Недавно в тік току випадкове відео з моїм чоловіком набрало 3 млн переглчдів і 6 тис коментів.
Так після цього приходимо ми з ним в одне місце і я знайомлю людей: мій чоловік звати так то
На що мені відповідають: твій чоловік? Серйозно? Так це ж чувак з тік току
Так і ви
НашлаПерепискуМужа• 18 сентября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Чтобы я больше вообще не вступала с вами ни в какие беседы. Гюльчатай, открой личико ))
Так и откройте свое, чтоб вас блоканули многие
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви сусідка Зюзі?
Чорт і Шо• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Випийте вже щось, я не майстер взагалі.
Нащо ви їм відповідаєте?
Дівчата себе впізнали, тригерить
Ну як вдруге на форумі ..
Дівчата себе впізнали, тригерить
Ну як вдруге на форумі ..
Кудлата хмаринка• 18 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
После вас, я сначала вас заблочу 😉
Дюймовочка• 18 сентября 2023
По теме, вспомнилась странная заказчица. Лет 12 назад подрабатывала копирайтером и писала тексты для украинского туристического сайта, описания достопримечательностей. Пишу, вроде все ок. Вдруг мне заказчици пишет: ’Последние тексты ужасные. У моего начальника было много замечаний’. Я отвечаю: ’Ок, пришлите список замечаний и я все исправлю’. На что она отвечает, что ничего мне пересылать не будет, но я должна знать что тексты были ужасные. А вот что именно не так она мне не скажет. И дальше продолжила у меня тексты заказывать, что это было я так и не поняла )
Напомнила мне Печкина, замечания по моей работе есть, но она мне их не скажет
У меня была с сп ситуация. Не помню уже какую хрень собирали, перечислила деньги. Короче пришло с браком, организатор возврат поставщику. Аккуратно пишу напоминаю, что мои деньги надо бы назад вернуть. В ответ получаю истерическое звуковое сообщение, что она от моих денег не разбогатеет, что я ее мошенницей считаю. Кинула молча номер карты и больше дел не имела.)
ОноВамнадо• 18 сентября 2023
Буває різне, я майстер депіляції, було на початку роботи різне. Але пам´ятаю клієнтку яка зажадала повернути частину грошей за процедуру через два місяці!!!!
Ловлю капці• 18 сентября 2023
Я продаю труси. Буває То так мозги витр@хають за труси за 100-150 грн 🤕 Більшість звісно адекватних і приємних покупців, але буває одне зробить настрій на 3 дні…
Виміряєш ті труси вночі і вздовж і поперек, напишеш склад і як що тягнеться, сфотографуєш поряд, а потім ще отримаєш претензію, що «я недоработала» не так підказала розмір🤦♀️.
Ще пам‘ятаю, поміряйте висоту манжетика на піжамі на рукавах і по низу кофтинки🫣 і як він тягнеться
Або поміряйте кісточку у бюстгальтера по кругу, глибину бюста, висоту😳 Таким ніколи нічого не підходить, і частіше за все вони і не купують.
Виправлялочка• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Які ж ви затребувані, жодної вільної хвилинки) Лишилося лише вказати назву студії або адресу, і ЧСВ буде потішене разом з веквамкою суперкваліфікових послуг супермайстрів))
Так, вони затребувані... У мене добра приятелька о 7.30 може почати і о 22.50 закінчити. Посеред дня може бути загально до 2х години без клієнтів, бо треба ж і зробити дезинфекцію, і поїсти, і хоч трішки полежати. Особливо перед святами та літніми відпустками такий наплив... Тому вірю... А ви можете сарказм розвинути далі і глибше...
ВільнаНазавжди• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Почніть приймати ви. Цю тему з якою метою створили? Над ким насміхалися, публікуючи скрін про ’200 грн’? Ви не в курсі, що зараз війна і для когось ці 200 грн, над якими ви хотіли посміятися, є вагомою сумою? Посміялися? Самоутвердилися? Показали себе розумною? Якщо вам це допомогло відчути себе кимось, то нехай. Просто прилюдно ганьбитися не варто.
Может Вы не поняли суть поста про 200 грн?
Это не смех над бедностью.это ирония над ’у меня есть 200.сделайте что-нибудь’
Вы же не приходите в магазин и не говорите -отоварьте меня любым на 200 грн
Ну странные люди ей богу
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ваша приятелька теж публікує подібні скріни в соцмережах?
Виправлялочка• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Не знаю ))) Може, і публікує ))) Але ще й не таке розповідала )))
Сиреневенькая• 18 сентября 2023
Хотіла написати, що це автора певно хтось тролить. А потім згадала, як продавала плащ і якійсь мужик питав, чи сподобається він його дочці...
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Щиро надіюся, що ні) Моя однокласниця нейлмайстер, ніколи над клієнтами не насміхається, навіть над дивними) Тому має хорошу репутацію. Але не всі такі, на жаль.
Виправлялочка• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А там що... імена, прізвища, номери телефонів, фото???
Це не дивакуватість клієнтів, а хамство і бидляцтво.
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ні, там просто порядна кваліфікована людина, якій не потрібне самоутверження дешевими способами.
Мрію про пончик• 18 сентября 2023
Я ветеринарний лікар і мені часто присилають фото якихось проблем з проханням прокоментувати, але зазвичай спочатку повідомлення з описанням проблеми і проханням вислати фото і тільки потім фото. Тому коли вперше отримала фото свіжих каках без будь-якого повідомлення, то навіть трохи напряглась
Але так як я не відповіла на це красномовне фото, то вже через декілька годинок прийшло і текстове повідомлення
Не против• 18 сентября 2023
Моя история не про клиента, а про мастера)
Переехала в Одессу , знакомых ноль, искала через инстаграм
Второй скрин не сохранила , там в шапке профиля мастера написано о себе - люблю сериал ’сваты’, знаю наизусть, говорю фразами из фильма)))
Гага Газу• 18 сентября 2023
Продавала колись гуцульський топорик, сувенірний, в якому лезо із латуні.
Аккаунт жіночий, ім´я моє, жіноче.
І тут питання від чоловічої статі:
-а топорик я сама зробила...’
Занавіс...
Так сиджу і довгими зимовими вечорами кую ті топори
А за всі роки назбиралось вже таких історій, що треба вже мемуари мабуть писати.
Аккаунт жіночий, ім´я моє, жіноче.
І тут питання від чоловічої статі:
-а топорик я сама зробила...’
Занавіс...