Свідок Перемоги• 18 сентября 2023
Ваші історії про дивних клієнтів)) ось мої
Студія манікюру
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Які ж ви затребувані, жодної вільної хвилинки) Лишилося лише вказати назву студії або адресу, і ЧСВ буде потішене разом з веквамкою суперкваліфікових послуг супермайстрів))
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Затребувані і навіть дуже, горжусь цим
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Затребувані і навіть дуже, горжусь цим
Це видно з теми) Гордість випирає, таки правда, а досягнення як? Відгуки вдячних клієнток?
Голена блондинка• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Какая же Вы гармоничная и счастливая женщина
Всміхайлик• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
вы одна из тех кто в переписке?
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляМорковна
На олх бывают похожие додики 😆
Я знаю)))
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Дякую, що відзначили) Так, скажу без зайвої скромності -- я саме така)
Треба ось так• 18 сентября 2023
Продавала детскую куртку. Куртка б/у, но в отличном состоянии, сын вырос быстро из нее. Приходит сообщение: можете подарить? Я мама троих деток, нам нужно. Занавес
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
До речі, вибачте що нашу з вами переписку виставила
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляВсміхайлик
вы одна из тех кто в переписке?
Ні, я одна з тих, хто ловить лулзи)
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Пора протверезіти, майстрине))
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ви зразу дайте весь список того що я вам винна
Може ще третю?• 18 сентября 2023
После школьных и садиковских чатиков ничего уже не удивляет.
Масяня Я• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Вам полегчало😂😂? Как хорошо, что есть советчица. Облил другого говном и все- счастливая женщина 😂😂😂
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
От таке часто
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Мені нічого. У вас не була -- і сподіваюся не побувати) Спростіть завдання і опублікуйте назву чи адресу ’салону’))
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляМасяня Я
Точно. Вам знайомо, одразу видно)
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Для чого? Ви до салонів як досі не дійшли то вде і не дійдете.
А до речі, ви щось приймаєте для злоби чи це вроджене?
Дюймовочка• 18 сентября 2023
Больше всего первая понравилась) подвиньте, мне же надо ))
Напомнило эпическую историю форумской героини Тани, как она записалась к частному врачу на 11 и хотела, чтобы другие пациенты пропустили её без очереди в 9
Масяня Я• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Домашнюю Зюзю можно смело добавлять в Ваши переписки. Еще одно закомплексованное чудо, которому все должны😁😁
Тётушка Лошадь• 18 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Какая вы душная, фу
Бурундучиха• 18 сентября 2023
Несколько лет назад, покупает у меня девушка перчатки. 31 декабря, часа 4 вечера. Перед оплатой я ей говорю, что отправим уже после 1го числа. Она говорит, окей без проблем. В 6 вечера звонит и говорит: я передумала, я хочу доставку. Я говорю, что 31 декабря, 6 вечера. Это невозможно. Мы находимся в Ирпене, а она в Киеве на метро Харьковская ( киевляне поймут расстояние). На что она начинает орать в трубку что ей пофиг и я должна сделать ей сейчас доставку. А если я не могу, то должна попросить друзей своих , или соседей, и она так уж и быть даст им 20 грн за это, потому что все равно за доставку новой почтой надо платить 😂 я ей предлагаю вернуть деньги, она не соглашается, орет как ненормальная что я обязана ей сейчас же привезти перчатки ( цена если что 100 грн). После чего, если честно, я ее послала на х.. , заблокировала и отправила посылку после нового года
Домашня Зюзя• 18 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Почніть приймати ви. Цю тему з якою метою створили? Над ким насміхалися, публікуючи скрін про ’200 грн’? Ви не в курсі, що зараз війна і для когось ці 200 грн, над якими ви хотіли посміятися, є вагомою сумою? Посміялися? Самоутвердилися? Показали себе розумною? Якщо вам це допомогло відчути себе кимось, то нехай. Просто прилюдно ганьбитися не варто.
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляМасяня Я
Тригернуло її, напевне, себе впізнала
Свідок Перемоги
• 18 сентября 2023
Ответ дляБурундучиха
Дуже правильно зробили
Ластоноша• 18 сентября 2023
це називається ’узнаю брата Колю’
в нас торгівля але... сказала, що на пенсії буду писати книгу
з шедеврів саме сьогодні - покладіть поруч два комбези 86 та 92 та сфоткайте яка різниця, а я оберу
я скинула заміри, сказала, щоб по замірах обирала, перед цією маячнею теж переписка була на декілька годин
в нас торгівля але... сказала, що на пенсії буду писати книгу з шедеврів саме сьогодні - покладіть поруч два комбези 86 та 92 та сфоткайте яка різниця, а я оберу