Полтавська галушка• 18 сентября 2023

Девочки 40+ а покажите себя без макияжа?

Бабайко• 18 сентября 2023
Ответ дляЛепетун
Зачем?
Щоб обос..ть, для чого ще.

dulenok• 18 сентября 2023
Ааа, люди!!!! Вон там мое фото ... доказательство, что не всегда обсирают. Есть ещё надежда у человечества
автор Полтавська галушка • 18 сентября 2023
Ответ дляdulenok
Вот и мое фото ’ а мне тоже говорят, что выгляжу на 18’ 😁
Софи Марсо?
75В• 18 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Боже збав, потім десятиріччями будуть згадувати ваше фото і обливати г…., це ж совєтчіца
Чому обливати? Бачу, що активних форумчанок, які виставляють тут свої фото, хвалять.
Секс-Бомба• 18 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я ж за то і пишу, я тут з 2012р, все пам’ятаю) дякувати богу жодного разу своє фото вистачило розуму не показувати, бо біди не оберешся))😂
Я виставляла, дурепа. І не лише обличчя, але і груди... У якомусь обговоренні що да як. У якості доказу. Біди не було, але мені розказали, що я - брехуха, бо ті фото не мої, більш того, знайшлись мешканки серпентаріуму, які авторитетно заявили, що 100% бачили ці фото, бо ті ’давно в интернете гуляют’... І це при тому, що ті фото я зробила особисто на свій телефон за 3 хвилини до того, як викласти... Ну то таке... Я не знаю, але припускаю, що заздрість - то боляче і їх реально плющило...
75В• 18 сентября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
І ще тему тягати скількись років, як тут недавно тягали з архівів ))
тему тягали, але поганого не писали.
dulenok• 18 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Софи Марсо?
Ага, в камышах
Пупс• 18 сентября 2023
Щас всё брошу 😎Показати , щоб що ?? Мені не треба нічия оцінка, сама собі подобаюсь аж занадто)
Муркамурковна• 18 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
где вы пропадали??
Та вийшла з ахеоа, шока, трихера і тд)) розгріблась.. 🤣добрий вечір)

Незнакомлюся• 18 сентября 2023
Ответ для75В
тему тягали, але поганого не писали.
Зате тут з радістю напишуть ))
75В• 18 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Много раз меня все тут видели в примерах платьев. Всегда без макияжа.
Помню вас и ваши темы
Невісточка ж• 18 сентября 2023
40)
Надіюсь далі буде теж все гуд)
Ответ дляМуркамурковна
Так а что случилось подробнее ????
АнтиТанкист• 18 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
40)
Надіюсь далі буде теж все гуд)
Ви з пов’язкою на очах?
Ответ дляНевісточка ж
40)
Надіюсь далі буде теж все гуд)
Гарна . 30+
Невісточка ж• 18 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ви з пов’язкою на очах?
Ахпха так)
Муркамурковна• 18 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Так а что случилось подробнее ????
Та норм все, вийшла на нову для себе роботу, абсолютно нову, дуже дуже багато вчилась, бо де я) де металургія+ магазин+ салон+ дачагород, + діти... В общем ... Розгріблась по трохи)
KaVika29• 18 сентября 2023
Ответ дляdulenok
Врут ) на 25
Ответ дляМуркамурковна
Ааа. Хорошее событие у вас было .

KaVika29• 18 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
40)
Надіюсь далі буде теж все гуд)
На 28 ☺️
75В• 18 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
40)
Надіюсь далі буде теж все гуд)
Алла?
Секс-Бомба• 18 сентября 2023
Блііін... Тільки побачила нік-нейм... І не погоджуюсь: ніяка не бомба... Взагалі...
Ответ дляАнтиТанкист
Ви з пов’язкою на очах?
Прикол ) не обратила внимание.
Невісточка ж• 18 сентября 2023
Ответ для75В
Алла?
Слава богу ні))
Чучело-Мяучело• 18 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Я)
главное что без макияжа)
75В• 18 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Слава богу ні))
Ви дуже схожа на мою колишню однокласницю. ще й вік співпав , тому й спитала.
ЛижТолько• 18 сентября 2023
Я завжди без макіяжу)) але щось показувати не хочу)
Чучело-Мяучело• 18 сентября 2023
Ответ дляЛо Шарик
А почему? Не любите краситься? Времени нет?
я тоже не крашусь
а разве обязана? не считаю это необходимостью
а то вы спрашиваете типа это такая же норма как носить трусы
Бутерброд з ікрою• 18 сентября 2023
Нате)
Невісточка ж• 18 сентября 2023
Ответ для75В
Я з Кривого Рогу, а ви? 🤗