Бесбардак• 19 сентября 2023

Дитяча суміш дорослому - набрати вагу треба

Дівчата чи можна дитячими сумішами набрати вагу дорослому?
І яка каша найкраще буде засвоюватись?
Крим мій• 19 сентября 2023
Якщо запивати цим батон з маслом і варенням, то наберете))

Безлім на все• 19 сентября 2023
Може гейнер?
Бойцовская• 19 сентября 2023
Нет, не наберёте.
Смотрите диеты для набора веса из нормальных продуктов.
ПампушОК• 19 сентября 2023
є спец харчування для таких цілей. а дитяче потрібно відрами їсти
Цигарний шланг• 19 сентября 2023
Найкраще манна каша на молоці з маслом. А якщо серйозно то є спеціальне харчування ,або нутрідрінк,або гейнер якийсь . Але гейнер дешевший
Бойцовская• 19 сентября 2023
Ответ дляПампушОК
Знаю это питание. Его смысл не в наборе веса.
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляКрим мій
Та ні, дієта
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Дякую велике
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Гейнер читала не дуже безпечний
Треба таке щоб не зашкодило

Все буде• 19 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Ох и знаток вы......
Полюю на дрони• 19 сентября 2023
Не псуйте суміш, вона у дорослого так не засвоїться, бо нема в організмі ферменту того, що є у немовлят.
Беріть білкове харчування у спортпіті для качків.
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Там в тому харчуванні є тяжкі метали та олії, нажаль(
Сяду на шию, дорого!• 19 сентября 2023
З тим, скільки коштує гарна дитяча суміш і скільки її треба буде дорослому, то краще вже або білок для спорту або мʼяса на ці гроші придбати.
Полюю на дрони• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Тоді манна каша, як писали вище.
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Тоді манна каша, як писали вище.
Дякую
Наша взяла• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Гейнер читала не дуже безпечний
Треба таке щоб не зашкодило
набирати вагу дитячими сумішами чи надмірно калорійними продуктами чи величезними порціями це шкода. велика шкода. це зумисне пошкодження ендокрінної системи. зазвичай вона вже не повертається в здоровий адекватний стан, доводиться все подальше життя постійно слідкувати: напружувптися і обмежуватися.
Сяду на шию, дорого!• 19 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Тоді манна каша, як писали вище.
А навіщо? Набрати вагу за рахунок жиру? Супер план
Чай не пью, только кофе• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Гейнер читала не дуже безпечний
Треба таке щоб не зашкодило
Ось вам із вікіпедії:
Гейнер создаётся из обычных пищевых компонентов, поэтому ничем не отличается от обычных продуктов, его могут принимать как мужчины так и женщины, в любом возрасте. Также, вследствие большого содержания простых углеводов, при попадании влаги или неправильных условиях хранения в продукте может происходить размножение бактерий. После приёма такого гейнера возникает типичная картина пищевого отравления.
Ответ дляБесбардак
Не смішіть, тяжкі метали.

Гл. Амурная• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Гейнер читала не дуже безпечний
Треба таке щоб не зашкодило
Друг качался и пил Малыш с овсянкой. Говорил, что сбалансирован он хорошо. И точно не вредный
Трактор Віка• 19 сентября 2023
Не суміш,а каші дитячі розчинні.Три рази на день,повноцінну дорослу порцію. вечір - четвертий раз,але меншу.На день піде одна пачка каші. Найкраще - пшениця,або злаки,де в складі також пшениця.ще гречка.овесь і рис не підходять ( справа не в самих крупах, а в консистенції цих каш). Бебі і Мілупа найкращі для такої мети. До другого і третього прийому їжі звісно додаєте ще щось,а не саму кашу їсте.Ось вам ніяких важких металів. Але ви зараз скажете, що це дорого. Так це коштує грошей, але результати за тиждень видно. Це з досвіду. Не одну людину витягнули так до ваги в межах норми.
Полюю на дрони• 19 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так людина ж не пише, яку саме вагу їй треба.
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Дякую велике за пораду
Трактор Віка• 19 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
М´яса,щоб набрати вагу людини, яка має суттєвий дефіцит цієї ваги? )))Ну і стан шкт відповідний...ви задумали вбити таку людину, щоб уже не мучилася
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Треба тримати в нормі креатинін, це не можна багато м´яса. І тримати гемоглобін - а це м´ясо
Замкнуте коло якесь, один лікар радить одну дієту - інший іншу.
От вже і лізе в голову як безпечно набрати вагу не зашкодивши
Ліплю вареники• 19 сентября 2023
Набрати вагу і не отримати проблем зі здоров´ям, це вам до спортзалу і м´ясо їсти. А не дитяче харчування.
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
М´ясо є в раціоні, не жирне бо дієта. Одна нирка, який же тут спортзал...
Трактор Віка• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
З телячої печінки робите паштети - легше засвоїти в рази , навантаження мінімальне.плюс рослинні продукти : бобові, чорнослив,курага, капуста, горіхи.все це теж перебиваєте в блендері, мелете, подрібнюєте, щоб більше з´їсти . але найкращі результати після того, як двічі на день будете з´їдати по столовій ложці тахінової пасти . Пасту швидше з´їсти, ніж щоденно щось там молоти, готувати, а результат реально вражає.
автор Бесбардак • 19 сентября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Дякую велике
Ліплю вареники• 19 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Вдома з власною вагою працюйте. Вам би до гарного інтегративного лікаря чи до реабілітолога. Бо терапевти вас залічать за методикою 60-х.
М´ясо можна замінити субпродуктами, вони корисніше й краще засвоюються.