В гости звали?• 20 сентября 2023

Скільки коштують індивідуальні заняття з дитиною аутистом?

Пропонують бути з дитиною з аутизмом близько 4 годин у день.
Я так розумію тут потрібно і якісь заняття проводить з корекції і так з ним бути.
Скільки грн просити за таку роботу?
Сказали, подумати над оплатою, а я не знаю скільки говорити
Гореотума• 20 сентября 2023
150 грн год як няня
Заняття - з професійним педагогом 300 грн година
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляГореотума
150 грн год як няня
У мене пед освіта
Гореотума• 20 сентября 2023
Якісь заняття -страшно читати
Що значить якісь?
Якщо ви не педагог то не лізьте
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляГореотума
Якісь заняття -страшно читати
Що значить якісь?
Якщо ви не педагог то не лізьте
Я педагог, але не корекційний.
Що значить не лізьте?
Мене батьки самі знайшли і запропонували роботу.
Ангел-предохранитель• 20 сентября 2023
А сколько ваша совесть позволяет)))
Янгол в камуфляжі• 20 сентября 2023
Не кожен педагог знає, як працювати з дитиною з особливими потребами. Тому, ви чітко повинні поговорити з батьками, що вони від Вас чекають. За ціну не підкажу
Шукаю трусики• 20 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Напевно значно вища, чи ніж зі звичайною. В мене сусідка з хлопчиком аутистом позичала мою няню. Няня 1 раз з ним посиділа, а потрібно було лише наглянути за ним, нічого не робити. І потім відмовилась за будь-які гроші. То дуже тяжко було
Неместная Я• 20 сентября 2023
До чого тут Ваша педагогічна освіта, тут повинна бути профільна, інклюзивна освіта!
Неместная Я• 20 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Я педагог, але не корекційний.
Що значить не лізьте?
Педагог, не знає методик коррекційного виховання. Це різні направлення взагалі!
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
До чого тут ви?
Батьки знають яка в мене освіта. Питання читали?
Неместная Я• 20 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
До чого тут ви?
’Я так розумію тут потрібно і якісь заняття проводить з корекції і так з ним бути’ я, як раз і читала запитання.
Як ви з дитиною будете працювати не маючи інклюзивної освіти? Це дитина з певними вадами, особливостями, вашої пед. освіти тут не буде досить.
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Няня 150 грн в час. Коррекционные занятия это к узкопрофильному специалисту.
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Питання - яка оплата, а не як мені з ним бути.
Сиамская сороконожка• 20 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Автор, все залежить від дитини. Скільки тій дитині років? Який аутизм? Сам себе обслуговує? Балакає? Агресивність? Вокалізації?
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
9 років, не говорить.
Ще дитини не бачила, це те що розповіла мама.
Ищу Аленя• 20 сентября 2023
Я бы с удовольствием платила педагогу 1200 за 4 часа, чтобы мы с мужем могли 2-3 раза в неделю выбраться из дома вдвоем
Автор, Вам предлагают домой приходить к ребенку ?
Совбез• 20 сентября 2023
Я б Вам радила попросити пробну зустріч. Невербальна дитина 9 років може бути пасивною і слухняною (вірогідність, мабуть, відсотків 10), а може проявляти агресивну поведінку, в тому числі з самоушкодженнями. Ви її просто не втримаєте в такі моменти. Ви не уявляєте, про що запитали, чесно. Попросіть пробну зустріч і для початку подивіться, чи Ви впораєтесь, і якщо впораєтесь, зможете визначити, яких зусиль Вам коштуватиме ця робота. Звідси зорієнтуєтесь у ціні, якщо мова просто про догляд. Бо ’якісь заняття’ - це трошки не те, де треба думати про ціну послуг, не маючи освіти і досвіду.
Корекційний педагог.
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Так
автор В гости звали? • 20 сентября 2023
Ответ дляСовбез
Корекційний педагог.
Дякую
Україна наше все• 20 сентября 2023
Моей тете предлагали 30 тыс до войны (чуть больше 1000$), но на полный день. Работа заключалась в том, чтоб она была ассистентом ребенка в школе, а потом сидела с ним дома до 18.00, за это время его нужно покормить и проводить коррекционные занятия (она коррекционный педагог, психолог). Но она отказалась
Ищу Аленя• 20 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Так
Ну я бы Вам посоветовала прийти несколько раз для наблюдения , потом попробовать найти контакт с ребенком
Плюс предлагайте, чтобы Вам оплачивали транспорт, я бы платила за такси
бЭйбА• 20 сентября 2023
Чтоб заниматься с аутистом- нужен опыт общения с такими детьми.

У родственницы аутист хочет лишь маму, на других орет криком и боится.