Пожмаковна• 20 сентября 2023
Спортлайф
Раніше відвідувала групові заняття, оскільки проблеми зі спиною і тягати залізо чи бігати на доріжці мені не можна. Був простий абонімент і після роботи я ходила. А тепер більшість групових занять платна. Виходить платиш за тренажерний зал? Так на роботі безкоштовний є )) купувала абонімент заради групових, тепер сенсу немає виходить? Плак-плак.
Чорнобаївка• 20 сентября 2023
Так, раніше безплатних групових було більше, вибір кращий. Тепер менше, але все одно є. Ходжу далі, все одно краще, ніж у менших клубах.
Пожмаковна
• 20 сентября 2023
Ответ дляvinika
Полно бесплатных групповых, у меня не премиум абонемент, если что
Не знаю, в нас не повно, можливо зранку чи вдень, ввечері щось кисло(