Настасья Пицун• 20 сентября 2023
Сиджу і плакати хочеться.. завтра кр а дитині не доходить нск і нсд
Міряно-переміряно• 20 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
Та Ви шо, а як же мама буде потім хизуватися дитиною? Краще за дитину все самій зробити, отримати гарні оціночки, і випхати зі школи з впевненістю, що мама молодець.
Ви смієтесь, а у мене така знайома
вірте-не вірте, але РЕЛАЬНА
12 років дитятці - ця скотиняка настільки охаміла, що навіть НЕ ПЕРЕПИСУЄ за матір*ю зі щоденника
мати пише, вирішує, переписує
а це дитятко тільки істеричить
а у матері аргумент - ну мені соромно перед людьбми
вірте-не вірте, але РЕЛАЬНА
мати пише, вирішує, переписує
а це дитятко тільки істеричить
Потішаюся• 20 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви смієтесь, а у мене така знайома
вірте-не вірте, але РЕЛАЬНА
мати пише, вирішує, переписує
а це дитятко тільки істеричить
вірте-не вірте, але РЕЛАЬНА
мати пише, вирішує, переписує
а це дитятко тільки істеричить
Щось мені тій матері навіть співчувати не хочеться. Сама ж цю ситуацію і створила.
ПростоБелка• 20 сентября 2023
О, у нас тоже эта тема. Видеоуроки найдите , их полно. Мы вообще онлайн, из-за тревог уроков практически нет. Как-то разбираем.
Міряно-переміряно• 20 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
співчували їй 2 роки
далі, бачучи її тугодумність, просто забили на неї
Кокосиха• 20 сентября 2023
Я сперва это освоила со старшим ребенком. Благополучно забыла. Потом с младшим. Думаю он тоже уже ничего не помнит. Поверьте, это нафиг не нужно. Много хороших роликов в ютуб, мы по ним учились.
Сейчас, если я чего-то не понимаю, то общаюсь с искусственным интеллектом. Прошу дать примеры, пояснить, пояснить другим способом и т.д. Очень помогает.
Кокосиха• 20 сентября 2023
Ответ дляdulenok
Я не дитина....но до меня тоже не дошло
До меня не дошло нахрена оно вообще нужно…
Хомо_сапиенс• 20 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не прж вс бдт хрш и у вс и у вс рб
Як я це зрозуміла?
ХтоЯкщоНеЯ• 20 сентября 2023
Автор, там несложно
Посмотрите видео на Ютубе, там дядя с бородой, не знаю как называется канал, но очень доступно объясняет
Помаранчова душа• 20 сентября 2023
Делайте поэтапно
1. понять что такое простые числа
2. разложить число на простые делители
3. НСД подчеркиваете все совпадающие делители в обоих числах, перемножаете
4. НСК берете все делители в наибольшей степени, перемножаете их.
1. понять что такое простые числа
2. разложить число на простые делители
Роза в вазі• 20 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
плачте з автором
Ви в якому році школу закінчили?
Роза в вазі• 20 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
плачте з автором
Головне, щоб ви не плакали.