Сердючка• 20 сентября 2023

Дівчата, що вас радує? Від чого кайфуєте?

Шукаю, що додати.
Працюю повний день.
Люблю гуляти сама на природі, кайфую від кави, читання, чогось дуже смачного, музики.
Люблю пілатес, бодіскульпт. Знову ж, для мене краще вдома в садочку.
Подорожі, сімейний час, фільми, секс і тд.
З подругами раз на тиждень в паб, кафе. Частіше мені напряжно.
Сьогодні купила класну спідницю олівець, кольору марсала і гарненькі туфельки.

А як у вас?
Я_з_Франека• 22 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Нічого не радує, бо немає грошей навіть на базові битові потреби. Хоча я страждаю шопоголізмом і помішана на одязі, але не можу зараз собі цього дозволити і в мене серце кров´ю обливається. Тільки картинки щодня в магазинах розглядую і додаю в обране. Забула вже як крем на обличчя наносити, а вік вже такий, що потребує ретельного догляду. На їжу грошей навіть немає. Є тільки два кредити на картках, бо тільки так можу купити продукти. І тільки голова що місяця болить, чим їх закрити, бо тоді заблокують картки і нам з дочкою нема буде що їсти.
Чому так сталося? Ви втратили джерело доходу?
Місячне Сяйво• 22 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Втратила домівку. Чоловік, з яким була нещасна більше 19 років, подав на розлучення, залишив ні з чим. Крім того с початку війни ми ВПО, повертатися вже нема куди. Родичів і друзів немає.
Я_з_Франека• 24 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну так у вас починається нове життя, чому ж ви бачите виключно погане? Які маєте активи та плюси?
Місячне Сяйво• 24 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
В мене нічого і нікого немає. Нема за що жити і не знаю, як з цієї ями вибратися.
Я_з_Франека• 24 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
У вас дитина є. Є здоров´я, є голова на плечах, швидше за усе є де жити, якась робота.
Скільки років вам?
Місячне Сяйво• 25 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Скільки років вам?
Немає де жити, роботи теж. І здоров´я немає. В мене зруйнований кульшовий суглоб і рухаюсь обмежено. Живемо тільки на виплати ВПО, які всі за оренду віддаю.
Мені 39.
Я_з_Франека• 26 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Мені 39.
Якщо ви зможете надати про все це документи, напишіть мені. Подивимося чим можна вам допомогти.
Coffee is Love• 26 сентября 2023
Без аноніма
Місячне Сяйво• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Можу. Але навіщо? Як Ви можете мені допомогти? Документи щодо зруйнованого суглобу залишились вдома, якщо вони взагалі ще уціліли. Є тільки документи, що підтверджують особу та довідка ВПО.