Yegonyashka• 21 сентября 2023

Хвилюваться будем?

Совсем не могу спать в тревогу
Добрая стерва• 21 сентября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Кто там копил. Да, они их производят, но в прошлом году при обстрелах было около 70-80 ракет , а сейчас? В основном, около 20. Так что не нагнетайте.
Да-да 2-3 недели , мы помним
Kot_v_meshke• 21 сентября 2023
Ответ дляДобрая стерва
Да-да 2-3 недели , мы помним
При чем здесь это? Анализировать умеете?
Вы пришли чтоб посеять панику, это же видно сразу. Свежая регистрация.
COTTONNAJA• 21 сентября 2023
сотку коньячка вкину, и на работу собираться... арбайтен рабы, ракеты еще высоко...
CatyK• 21 сентября 2023
Ответ дляalina 94
І я,капець по фото не впізнати ,так розгатили.
Та нет, узнаваемо. Скраю как-то осколки прошли, судя по фото
Леска• 21 сентября 2023
🫵 УВАГА ‼️
НАГАДУВАННЯ ‼️ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ‼️

‼️ РЕЖИМ ПОВНОЇ ТИШІ ДО І ПІСЛЯ ВІДБОЇВ, ТОБТО 🫵:

🚫 ЗАБОРОНЕНО ’ПАТЯКАТИ’ В ЧАТАХ ДЕ і ЩО ЧУЄТЕ ЧИ БАЧИТЕ — ДЕ, ЩО, КОЛИ і КУДИ ЛЕТИТЬ ЧИ ПАДАЄ ‼️
🤫 ЗАВЖДИ МОВЧАТИ ПРО ДЕТАЛІ РОБОТИ ППО і ПОВІТРЯНИХ АТАК КАЦАПО-ПІДАРСЬКИХ НАЦИСТІВ, ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️

📵 🚯 ЗАБОРОНЕНО ЗНІМАТИ І ВИКЛАДАТИ РОБОТУ ППО ЧИ САМЕ ВЛУЧАННЯ КУДИСЬ РАКЕТ-ДРОНІВ КАЦАПО-ПІДАРСЬКИХ НАЦИСТІВ, ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️

📵 В ЧАТАХ НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ЯКЩО ХТОСЬ ’РОЗНЮХУЄ’, ПИТАЮЧИ ’ПРОСТО ТАК’ ЧИ НЕ ЗНАЄ ХТОСЬ ’ЧИ ПРАВДА ЩО БУЛИ ВЛУЧАННЯ ТУДИ-ТО-ТУДИ’, ’ЧИ ПРАВДА ЩО ТАМ-ТО-ТАМ ПРАЦЮВАЛО ППО ЧИ БУЛО ЗБИТО’, ’КАК ВЫ ТАМ?’, ’ЧТО-ТО СЛЫШНО?’ І ПОДІБНА ХРІНЬ КАЦАПСЬКА — ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
🖕ШЛІТЬ їХ НАХ🖕Й ЗА КОРАБЛЕМ і НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ ‼️

✅👀📲 💻📡 ПОВІДОМЛЯТИ МОЖНА ТІЛЬКИ ПРО КАЦАПО-ПІДАРСЬКІ НАЦИСТСЬКІ ВОРОЖІ ЦІЛІ, І ТІЛЬКИ ОСОБИСТО В ЧАТ-БОТИ, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ, наприклад 👉 Yug_mopedi_bot ‼️

ВЖЕ ВСІМ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО ⁉️
ДО КОГО ЩЕ НЕ ДОХОДИТЬ — ВКЛЮЧІТЬ СВІЙ РОЗУМ НАРЕШТІ ‼️

🤬🤬🤬🤬 РОСІЯНИ-КАЦАПСТАНЦІ — НАЦИСТИ ПІДАРСЬКІ‼️

💪✊🫡 ВІРИМО В КОЗАКІВ-ЯНГОЛІВ
— ЗСУ, ВПС і ППО та ’інші’‼️💛💙

✊ Захищаймо небо всі разом‼️
🇺🇦 Разом – до перемоги‼️
🫡 Вічна Вдячність, Шана, Пам´ять і Слава всім Козакам всіх часів ‼️
мини пельмешка• 21 сентября 2023
Київ! Ймовірний повторний удар. Ракетна небезпека! Залишайтеся в укриттях!

Та шоб их..(
Добрая стерва• 21 сентября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
При чем тут паника ?
Пишу по факту , что за лето они копили , массовых обстрелов не было .
Теперь начали.
Хватит лазить по профилям и дедовщину устраивать
CatyK• 21 сентября 2023
Че: Плануйте час прибуття на роботу, деякі частини міста перекриті
Леска• 21 сентября 2023
Ответ длямини пельмешка

Та шоб их..(
Наші крим їб..шать, ці підари мстять
CatyK• 21 сентября 2023
Интересно, админы видят, какая тварь в реакциях ржёт?
Mashuka• 21 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Кто из Харькова, как Вы?
Все нормально, думала гроза ⚡⛈️🌩️, пока осознала реальность, прилетело раз 6, сирены завыли чуть позже. Уснуть уже не получилось, так что кофе и утро доброе всем ☕❤️🤗
Any• 21 сентября 2023
Ответ дляДобрая стерва
При чем тут паника ?
Теперь начали.
Просто чомусь всьопропальщікі останнім часом тут почали бігати саме зі свіжими нульовими аками
Zelenkа• 21 сентября 2023
Ответ дляCatyK
Писали наче, що так. Пора обмежувати нові реєстрації, а теми цього розділу робити видимими тільки після входу в акаунт, задрали тварі мохнаті.
CatyK• 21 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Полностью согласна
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Ответ дляalina 94
Прильот в Черкасах.ОДА вже фото виклала(
Якась тварюка ржущий смайл вліпила. Щоб цій потворі ночами сну не було до скону від страху кари небесної
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Знов по Че області летить 😢
Kot_v_meshke• 21 сентября 2023
Уважаемая Добрая стерва! Вы меня блоканули, поэтому не могу ответить на коммент. Вы принесли сюда из помойки Киев инфо информацию про «прилет». Вы написали, что «вот нет уже и света, и воды», хотя уже все восстановили. Вы просто сеете панику и нагнетаете.
Playland• 21 сентября 2023
Дівчата, дивилися вчора у Золкіна інтерв’ю з колаборантами?
І їх де дуже багато скрізь(
alina 94• 21 сентября 2023
Ответ дляRosa Blanca
Знов по Че області летить 😢
Ага капець вже чутно
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Ответ дляPlayland
І їх де дуже багато скрізь(
Скрізь? Це м´яко дуже
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляPlayland
І їх де дуже багато скрізь(
Я бачила де ’медик’ вагнера розказує як вони тренувалися розчленяти живих людей для тренування. Рівень нацистів і японців в другу світову. І у них ще ми нацисти
alina 94• 21 сентября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Вона вчора зареєструвалася,то видно якесь забанене новий акк створило.
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Ответ дляalina 94
Ага капець вже чутно
Я в Києві. Але мої всі там 🙏
Zelenkа• 21 сентября 2023
Ответ дляalina 94
Або з основного торгує, щоб не палитись.
Аnnеt• 21 сентября 2023
Ответ дляalina 94
Ага капець вже чутно
что-то прогудело мин. 10 назад и тишина. дитё сидит собранное, ждёт отбой и школу. ну и утречко
knopkakyev• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Наші крим їб..шать, ці підари мстять
Перше, вони хоч так, хоч так будуть нас обстрілювати.
Друге, вони б не встигли підготуватися! А про тушки вже з 9 вечора було відомо.
А підготувати такий обстріл, то не пальчиком махнути за хвилину.
Так що не треба про помсту!
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляJust Ann
Київ ви як?((
Проснулась вот
2 раз разбудили су@
Слышала пво.

Видели? В крыму больше 20 взрывов

Мощные взрывы раздаются в Севастополе, Евпатории, Джанкое, Саках, Гвардейском, Новофедоровке и в Симферополе
ol_kin• 21 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
То что пропал свет и вода, они ж этого хотели
Скільки та ракета коштує? Вода з´явитися через 15 хвилин після того як пропала, множиною ціну ракети на кількість тих ракет і на час відсутності води у нас. Виходить ціна яку вони заплатять, але ще є нюанс, 90% тих ракет таки зіб´ють, ціна помножується ще на 90%, цікаво, така сума кацапів не тривожить?
А ще, як же вони раділи коли в Києві в будинку газ рвонув, стільки щастя було, але бумеранг літає швидко. Не можна радіти чужому горю! Крім кацапського, звичайно, бо то не горе, а карма яку вони заслужили за 1.5 роки війни.
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляknopkakyev
Так що не треба про помсту!
Ну що кремлівський надрочиш сказав можливо більше пакет пульнути через те, що наступили на піпірку в Криму - можливий варіант
Javelina• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Проснулась вот
2 раз разбудили су@
Слышала пво.

Видели? В крыму больше 20 взрывов

Яка сумна новина (ніт)