Совсем не могу спать в тревогу
Добрая стерва• 21 сентября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Кто там копил. Да, они их производят, но в прошлом году при обстрелах было около 70-80 ракет , а сейчас? В основном, около 20. Так что не нагнетайте.
Да-да 2-3 недели , мы помним
Kot_v_meshke• 21 сентября 2023
Ответ дляДобрая стерва
Да-да 2-3 недели , мы помним
При чем здесь это? Анализировать умеете?
Вы пришли чтоб посеять панику, это же видно сразу. Свежая регистрация.
COTTONNAJA• 21 сентября 2023
сотку коньячка вкину, и на работу собираться... арбайтен рабы, ракеты еще высоко...
🫵 УВАГА ‼️
НАГАДУВАННЯ ‼️ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ‼️
‼️ РЕЖИМ ПОВНОЇ ТИШІ ДО І ПІСЛЯ ВІДБОЇВ, ТОБТО 🫵:
🚫 ЗАБОРОНЕНО ’ПАТЯКАТИ’ В ЧАТАХ ДЕ і ЩО ЧУЄТЕ ЧИ БАЧИТЕ — ДЕ, ЩО, КОЛИ і КУДИ ЛЕТИТЬ ЧИ ПАДАЄ ‼️
🤫 ЗАВЖДИ МОВЧАТИ ПРО ДЕТАЛІ РОБОТИ ППО і ПОВІТРЯНИХ АТАК КАЦАПО-ПІДАРСЬКИХ НАЦИСТІВ, ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
📵 🚯 ЗАБОРОНЕНО ЗНІМАТИ І ВИКЛАДАТИ РОБОТУ ППО ЧИ САМЕ ВЛУЧАННЯ КУДИСЬ РАКЕТ-ДРОНІВ КАЦАПО-ПІДАРСЬКИХ НАЦИСТІВ, ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
📵 В ЧАТАХ НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ЯКЩО ХТОСЬ ’РОЗНЮХУЄ’, ПИТАЮЧИ ’ПРОСТО ТАК’ ЧИ НЕ ЗНАЄ ХТОСЬ ’ЧИ ПРАВДА ЩО БУЛИ ВЛУЧАННЯ ТУДИ-ТО-ТУДИ’, ’ЧИ ПРАВДА ЩО ТАМ-ТО-ТАМ ПРАЦЮВАЛО ППО ЧИ БУЛО ЗБИТО’, ’КАК ВЫ ТАМ?’, ’ЧТО-ТО СЛЫШНО?’ І ПОДІБНА ХРІНЬ КАЦАПСЬКА — ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
🖕ШЛІТЬ їХ НАХ🖕Й ЗА КОРАБЛЕМ і НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ ‼️
✅👀📲 💻📡 ПОВІДОМЛЯТИ МОЖНА ТІЛЬКИ ПРО КАЦАПО-ПІДАРСЬКІ НАЦИСТСЬКІ ВОРОЖІ ЦІЛІ, І ТІЛЬКИ ОСОБИСТО В ЧАТ-БОТИ, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ, наприклад 👉 Yug_mopedi_bot ‼️
ВЖЕ ВСІМ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО ⁉️
ДО КОГО ЩЕ НЕ ДОХОДИТЬ — ВКЛЮЧІТЬ СВІЙ РОЗУМ НАРЕШТІ ‼️
🤬🤬🤬🤬 РОСІЯНИ-КАЦАПСТАНЦІ — НАЦИСТИ ПІДАРСЬКІ‼️
💪✊🫡 ВІРИМО В КОЗАКІВ-ЯНГОЛІВ
— ЗСУ, ВПС і ППО та ’інші’‼️💛💙
✊ Захищаймо небо всі разом‼️
🇺🇦 Разом – до перемоги‼️
🫡 Вічна Вдячність, Шана, Пам´ять і Слава всім Козакам всіх часів ‼️
НАГАДУВАННЯ ‼️ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ‼️
📵 В ЧАТАХ НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ВЖЕ ВСІМ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО ⁉️
💪✊🫡 ВІРИМО В КОЗАКІВ-ЯНГОЛІВ
— ЗСУ, ВПС і ППО та ’інші’‼️💛💙
✊ Захищаймо небо всі разом‼️
🇺🇦 Разом – до перемоги‼️
мини пельмешка• 21 сентября 2023
Київ! Ймовірний повторний удар. Ракетна небезпека! Залишайтеся в укриттях!
Та шоб их..(
Добрая стерва• 21 сентября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
При чем тут паника ?
Пишу по факту , что за лето они копили , массовых обстрелов не было .
Теперь начали.
Хватит лазить по профилям и дедовщину устраивать
Теперь начали.
Ответ дляДобрая стерва
При чем тут паника ?
Теперь начали.
Просто чомусь всьопропальщікі останнім часом тут почали бігати саме зі свіжими нульовими аками
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Ответ дляalina 94
Прильот в Черкасах.ОДА вже фото виклала(
Якась тварюка ржущий смайл вліпила. Щоб цій потворі ночами сну не було до скону від страху кари небесної
Kot_v_meshke• 21 сентября 2023
Уважаемая Добрая стерва! Вы меня блоканули, поэтому не могу ответить на коммент. Вы принесли сюда из помойки Киев инфо информацию про «прилет». Вы написали, что «вот нет уже и света, и воды», хотя уже все восстановили. Вы просто сеете панику и нагнетаете.
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Ответ дляPlayland
Дівчата, дивилися вчора у Золкіна інтерв’ю з колаборантами?
І їх де дуже багато скрізь(
Скрізь? Це м´яко дуже
Ответ дляKot_v_meshke
Вона вчора зареєструвалася,то видно якесь забанене новий акк створило.
knopkakyev• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Наші крим їб..шать, ці підари мстять
Перше, вони хоч так, хоч так будуть нас обстрілювати.
Друге, вони б не встигли підготуватися! А про тушки вже з 9 вечора було відомо.
А підготувати такий обстріл, то не пальчиком махнути за хвилину.
Так що не треба про помсту!
Ответ дляНаталія-Ната
То что пропал свет и вода, они ж этого хотели
Скільки та ракета коштує? Вода з´явитися через 15 хвилин після того як пропала, множиною ціну ракети на кількість тих ракет і на час відсутності води у нас. Виходить ціна яку вони заплатять, але ще є нюанс, 90% тих ракет таки зіб´ють, ціна помножується ще на 90%, цікаво, така сума кацапів не тривожить?
А ще, як же вони раділи коли в Києві в будинку газ рвонув, стільки щастя було, але бумеранг літає швидко. Не можна радіти чужому горю! Крім кацапського, звичайно, бо то не горе, а карма яку вони заслужили за 1.5 роки війни.
Ответ дляknopkakyev
Так що не треба про помсту!
Ну що кремлівський надрочиш сказав можливо більше пакет пульнути через те, що наступили на піпірку в Криму - можливий варіант