Yegonyashka• 21 сентября 2023

Хвилюваться будем?

Совсем не могу спать в тревогу
omg_meow• 21 сентября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
когда уже будут дальние ракеты? можно шоу запилить, первый дозвонившийся передает привет одному рашкинскому городу
кажуть, що попередньо знов не домовились про атакамс, але я дуже сподіваюсь, що ці люди, яки це пишуть у твітері - помиляються. сьогодні мають оголосити пакет допомоги
Renesmeе 16• 21 сентября 2023
Удалено администрацией...
Аnnеt• 21 сентября 2023
Ответ дляomg_meow
даже нам не нужно ответно гатить по этим мразям. пусть просто знают, что мы можем ответить и уже будет легче.
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Я просто вже не раз помічала, що Ваньок в разі фейлу затирає пости.

Кароч, варимо каву і віримо в ППО. Таке відчуття дежавю, треба на всякий випадок розпоряджати всі гаджети.
Я обычно 3/4 источника смотрю
Каву варю. Если сейчас выстреляют, то вау октябрь по инфраструктуре? Дронами?
А читала, что в Таранстане труба с их заводом? Нет комплектующих и за весь 23 и не собрали.
Поэтому Шойгу в иране просит детальки, молит иранцев и тумбу юмбу танцует,

Герань дрон не смогли асилить рашики, надежды на Ил с Ирана

А как пугали тут производительностью 2000 за раз
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
В Рейтарс писали
Атакамс байден засцит дать
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляDavidka
Давно не сплю, Кременчуцький район. Минулу ніч прокинулась від мопеда, вперше від початку війни. Сьогодні якось геть сну спокійного не було. Дівчата, Київ, підкажіть, будь ласка, треба на декілька днів до столиці, маю зняти житло. Підходить або поблизу вокзалу, або Позняки. Де краще з точки зору безпеки зараз?((
Там де я живу:) але я тут не буду писати де це поки адміністрація не вирішить проблеми з матрьошками і ботами
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Та смерди навіть не почують, тому що наші ціляться по дорогій техніці. А пуйло розуміє, що техніку баби не нарожають, от і казиться
Zelenkа• 21 сентября 2023
За Татарстан не читала, гляну. Але я думаю, наші почнуть гратись із світлом незалежно від прильотів. Вже ж склали графіки.
LudaSHS• 21 сентября 2023
Киев отбой
Каменец Подольский в укрытия писали Повитряни сили’

Все на Запад полетело
Первые атаки было отвлечение пво и чтоб расслабились,
Леска• 21 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Скільки та ракета коштує? Вода з´явитися через 15 хвилин після того як пропала, множиною ціну ракети на кількість тих ракет і на час відсутності води у нас. Виходить ціна яку вони заплатять, але ще є нюанс, 90% тих ракет таки зіб´ють, ціна помножується ще на 90%, цікаво, така сума кацапів не тривожить?
А ще, як же вони раділи коли в Києві в будинку газ рвонув, стільки щастя було, але бумеранг літає швидко. Не можна радіти чужому горю! Крім кацапського, звичайно, бо то не горе, а карма яку вони заслужили за 1.5 роки війни.
Множиться на 0.1
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляomg_meow
Там ще пишуть, що всі агенції уряду США за надання цих ракет, тому побачимо. Якщо не на цей раз, то сподіваюсь скоро. Їх же ще треба до нашої армії адаптувати
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
И у Машовца тоже это https://www.facebook.com/100087225889640/posts/pfb...?
АРИЯ• 21 сентября 2023
Ответ дляkris_lynx
Что-то сильно дымит и едут мигалки (((
Навпроти мого будинку, у мене на очах
LudaSHS• 21 сентября 2023
В Черкасах в отеле люди под завалами(
Zelenkа• 21 сентября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Аnnеt• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
В Черкасах в отеле люди под завалами(
кто там говорил, что в Черкассах Барби Ленд? они уже, надеюсь, довольны?
Леска• 21 сентября 2023
Нехай кава буде гарячою, а русня холодною.
Zelenkа• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Хороший тост!🍷
Леска• 21 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Шо за прикол??
Дождливая• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Я обычно 3/4 источника смотрю

Деталек может и нет, ну ничего, наклепают
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Русня повинна бути або холодною, або з прожаркою well done
Леска• 21 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Теж непогано.
Хорошу русню в тепловізор не видно
Аnnеt• 21 сентября 2023
Ответ дляДаксо
и упакована в пакет.
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
и упакована в пакет.
Бажано, а то скільки вже цього гівна у нашій землі.
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляДождливая
Это боеприпасы. Те что пригожину не хватает
А я про Шахед тот что Герань-2
Таки частично обходят санкции и делают, но выстреляли 30 летний запас. За год 10-11 мл снарядов
А делают 1.5 мл , через год нарастят 2 мл.
Так Рейтарс писали. Надо 10 лет на уровень 21 года выходить.
Но делать то делают, тут да. И просят умасливают за снаряды Ким Ына
Zelenkа• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Теж непогано.
Хорошу русню в тепловізор не видно
Теж хороший тост!🍷
knopkakyev• 21 сентября 2023
Ответ дляomg_meow
Та нехай не оголошують, але дають
evgeniiya• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Киев отбой

Все на Запад полетело
Мы в Дарницком районе как-то не поняли, что это для расслабления было
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляevgeniiya
Удалено администрацией...
max2013• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Киев отбой

Все на Запад полетело
Нічого собі розслаблення
Ви читали результати нічної атаки?