Света С Приветом• 21 сентября 2023

Репетитор

Може хтось порекомендує репетитора для дитини. Навчити читати. Навчання онлайн
Последний вагон• 21 сентября 2023
Вы забыли указать предмет. Если по английскому, могу дать контакты нашего.

автор Света С Приветом • 21 сентября 2023
Ответ дляПоследний вагон
Я написала, навчити читати
ПолБатона• 21 сентября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я написала, навчити читати
То самі навчіть,шо там складного...
Без комплексів• 21 сентября 2023
если мама не может, то и онлайн вряд ли, найдите кого-то рядом очно
Ашотакоя• 21 сентября 2023
Ответ дляПолБатона
То самі навчіть,шо там складного...
ні,як нема методики то ніяк.я мучилася місяць. а повела до вчительки і дитя почало читати на 2 урок. хоча я навчила букви,склади,а докупи скласти ніяк
Воздух в банке• 21 сентября 2023
Автор, покажіть з цим запитом дитину логопеду-дефектологу. І дитину навчить читати (у мене дислектик), і скаде свою професійну думку щодо освітніх потреб дитини.
ПолБатона• 21 сентября 2023
Ответ дляАшотакоя
В інтернеті багато відео уроків є,як захотіти,то в принципі можна навчити...