Света С Приветом• 21 сентября 2023
Репетитор
Може хтось порекомендує репетитора для дитини. Навчити читати. Навчання онлайн
Последний вагон• 21 сентября 2023
Вы забыли указать предмет. Если по английскому, могу дать контакты нашего.
Света С Приветом
• 21 сентября 2023
Ответ дляПоследний вагон
Я написала, навчити читати
ПолБатона• 21 сентября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я написала, навчити читати
То самі навчіть,шо там складного...
Без комплексів• 21 сентября 2023
если мама не может, то и онлайн вряд ли, найдите кого-то рядом очно
Ашотакоя• 21 сентября 2023
Ответ дляПолБатона
То самі навчіть,шо там складного...
ні,як нема методики то ніяк.я мучилася місяць. а повела до вчительки і дитя почало читати на 2 урок. хоча я навчила букви,склади,а докупи скласти ніяк
Воздух в банке• 21 сентября 2023
Автор, покажіть з цим запитом дитину логопеду-дефектологу. І дитину навчить читати (у мене дислектик), і скаде свою професійну думку щодо освітніх потреб дитини.
ПолБатона• 21 сентября 2023
Ответ дляАшотакоя
В інтернеті багато відео уроків є,як захотіти,то в принципі можна навчити...