ДеньгиНеСдаю• 21 сентября 2023

ФОП потрібна допомога

Сьогодні вже створювала тему, але маю питання. Якщо оформити 2групу, я можу здавати в арендному лише свою нерухомість? Якщо квартира оформлена на чоловіка, я можу «взяти» їі в аренду і перездати? Тоді краще 3 група чи можна і 2?
Молода і нерозважлива• 21 сентября 2023
Для сдачи некоммерческой недвижим уже нужен ФОП?

P.s. Есть спец ресурсы где можете узнать какая вам нужна описав для чего, вроде даже в привате такое есть.
Молода і нерозважлива• 21 сентября 2023
Скиньте ссылку на старую тему.
забиякина• 21 сентября 2023
Раніше фоп не міг здавати нерухомість. Може щось помінялося...
Ви можете без фопу здавати, потім за декларацією заплатити податок і все.
Гуляю босоніж• 21 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Чоловік, правда 3 група, давно здає свою квартиру. Коли ФОПи не могли здавати?
Байрактарна• 21 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Чому це фоп не міг здавати?
Я ФОП,знімаю приміщення для салону у ФОПа більше двох років.
Молода і нерозважлива• 21 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Чому це фоп не міг здавати?
Это коммерческая недвижимость.
Дарьюшка555• 21 сентября 2023
Автор, звертайтесь, супроводжую ФОПів, проконсультую
Жинси на дитину• 21 сентября 2023
ФОП на 2гр може здавати в оренду фізособам, Фопам та єдинникам. Не може здавати юрособам на заг.системі, для цього потрібна 3 група.
забиякина• 21 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Не знаю де я таке вичитала...
Декілька років була впевнена.

Але, так, визнаю, не права
автор ДеньгиНеСдаю • 21 сентября 2023
Питання саме в тому, що квартира оформлена на чоловіка. Я не можу її здавати, тому планую взяти в аренду у чоловіка, як у фізичної особи і здати від свого імені як ФОП.
Чи можна так зробити на 2й групі?
TaFo• 21 сентября 2023
Ответ длязабиякина
та ну. 19.5% отвалить?
конечно лучше фоп. сдача недвижимости в аренду есть такой квед. вторая группа вообще не зависит от суммы. там фиксированный единый налог.
есв, но это фигня
автор ДеньгиНеСдаю • 21 сентября 2023
Ответ дляTaFo
та ну. 19.5% отвалить?
есв, но это фигня
Якщо я офіційно працюю, єсв ставлю «0»?
TaFo• 21 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Чи можна так зробити на 2й групі?
да. вторая группа не может услуги юр лицам оказывать, если я не ошибаюсь. но вы ж людям будете?
TaFo• 21 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Якщо я офіційно працюю, єсв ставлю «0»?
не знаю, проконсультируйтесь с бухгалтером. вое вам девушка выше написала. она фопиков ведет.
автор ДеньгиНеСдаю • 21 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Так, фізичним особам. І сама передуватиму у фізичної особи