ДеньгиНеСдаю• 21 сентября 2023
ФОП потрібна допомога
Сьогодні вже створювала тему, але маю питання. Якщо оформити 2групу, я можу здавати в арендному лише свою нерухомість? Якщо квартира оформлена на чоловіка, я можу «взяти» їі в аренду і перездати? Тоді краще 3 група чи можна і 2?
Молода і нерозважлива• 21 сентября 2023
Для сдачи некоммерческой недвижим уже нужен ФОП?
P.s. Есть спец ресурсы где можете узнать какая вам нужна описав для чего, вроде даже в привате такое есть.
забиякина• 21 сентября 2023
Раніше фоп не міг здавати нерухомість. Може щось помінялося...
Ви можете без фопу здавати, потім за декларацією заплатити податок і все.
Гуляю босоніж• 21 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Чоловік, правда 3 група, давно здає свою квартиру. Коли ФОПи не могли здавати?
Байрактарна• 21 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Чому це фоп не міг здавати?
Я ФОП,знімаю приміщення для салону у ФОПа більше двох років.
Молода і нерозважлива• 21 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Чому це фоп не міг здавати?
Это коммерческая недвижимость.
Жинси на дитину• 21 сентября 2023
ФОП на 2гр може здавати в оренду фізособам, Фопам та єдинникам. Не може здавати юрособам на заг.системі, для цього потрібна 3 група.
забиякина• 21 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Не знаю де я таке вичитала...
Декілька років була впевнена.
Але, так, визнаю, не права
Декілька років була впевнена.
Але, так, визнаю, не права
ДеньгиНеСдаю
• 21 сентября 2023
Питання саме в тому, що квартира оформлена на чоловіка. Я не можу її здавати, тому планую взяти в аренду у чоловіка, як у фізичної особи і здати від свого імені як ФОП.
Чи можна так зробити на 2й групі?
Ответ длязабиякина
та ну. 19.5% отвалить?
конечно лучше фоп. сдача недвижимости в аренду есть такой квед. вторая группа вообще не зависит от суммы. там фиксированный единый налог.
есв, но это фигня
ДеньгиНеСдаю
• 21 сентября 2023
Ответ дляTaFo
та ну. 19.5% отвалить?
есв, но это фигня
Якщо я офіційно працюю, єсв ставлю «0»?
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Чи можна так зробити на 2й групі?
да. вторая группа не может услуги юр лицам оказывать, если я не ошибаюсь. но вы ж людям будете?
ДеньгиНеСдаю
• 21 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Так, фізичним особам. І сама передуватиму у фізичної особи