MacOS-ница• 25 сентября 2023

Ідея для гранту, сума 30 тис грн

Є можливість податися на грант. Моя ідея з навчанням не підходить, треба придумати щось інше. Ідей на таку суму мало( Можливо у когось вони Є?
Поросенка• 25 сентября 2023
так є
які умови?
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляПоросенка
так є
які умови?
Відкриття ФОП, без найманих працівників, не на навчання, не на рекламу, не на товар.
Я в дамках• 25 сентября 2023
Ботокс, биоревитализация, массаж, самосовершенствование. Идея «Красота спасет мир»
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
На це треба вчитися, а на навчання не дають.
Я в дамках• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Вы не поняли. Вложение в себя и свою красоту.
Поросенка• 25 сентября 2023
грант від глобалістів?
тоді психологічні послуги по зміні статті для дітей
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Ооо, не з того боку поглянула на відповідь))) Дякую!
Буся_Бусинка• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
автор, скиньте, пожалуйста, мне в личку ссылку на этот грант. спасибо большое!
Сегодня сержусь• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
А на що ж тоді можна? Тільки інструменти та матеріали залишаються, тобто має бути якесь виробництво. Але на 30 тис грн не дуже розбіжишся з виробництвом. ЧПУ станок простенький до повномасштабки від 50 тис коштував (чоловік хотів купити, але не встиг), зараз навіть не уявляю.
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Це місцева благодійна організація. Ходила до них на зустріч. Роблять для мам діток з інвалідністю. Я в цій категорії
КинДза• 25 сентября 2023
3д принтер, швейна майстерня, якась переробка харчів
Забула що?• 25 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Швейна майстерня точно ні, одна проф машинка коштує як космічний корабель
КинДза• 25 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
нащо прфесійну? в тц часто манюня коморка є. там звичайна побутова+ оверлок. на це якраз 30тис хватить. і утюг. = все!
Забула що?• 25 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Тоді питання до автора чи уміє вона шити?
Малая Налегке• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Может какие то развлекательные программы для детей с инвалидностью? Самосборные боксы для хобби таких детей ( для тех, кто имеет возможность чем то заниматься сам?) например бокс для вязания, бокс для рисования, бисер, для каждого индивидуально…
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
Ні, на жаль
Оля_с_киркою• 25 сентября 2023
Автор, 30 тис грн це 800 долл чи скільки там. Їм цим ’ грантедавцям’ не соромно задвигать такі ідеї? Може б мали совість і просто б допомогли дитині-інваліду на памперси чи на ліки??? Боже, світ зійшов з розуму
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ну вони періодично допомагають. А це саме можливість для мам. 800 дол краще ніж нічого,потім можна далі, на державні подаватися)))
Оля_с_киркою• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
800 долл — це знущання над людиною. Це не сума гранту. Це вартість роботи персня у ювеліра. А не бюджет запуску бізнес- проєкту
Сегодня сержусь• 25 сентября 2023
Автор, а чим би Ви хотіли зайнятися, або що вмієте? Бо так гадати довго можна з напрямком. Можливо, хоча б окреслите приблизно?
НаБалКоніХодять• 25 сентября 2023
Приложение/ сайт с советами, психологической помощью для мам, у которых дети с таким же диагнозом или похожими. Поддержка, медитации, подкасты для ютуб, форум, советы психолога.
НаБалКоніХодять• 25 сентября 2023
Спросите у ИИ
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
У мене взагалі економічна освіта. Люблю і вмію пекти, поки що все що я надумала якийсь гаджет кулінарний, можливо принтер для друку картинок, щось таке.
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Спросите у ИИ
Це хто?
НаБалКоніХодять• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Це хто?
Chat gpt
автор MacOS-ница • 25 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Chat gpt
Аа, дійшло, дякую
Сегодня сержусь• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
О, напрямок кулінарії у всі часи має сенс. Тільки треба перевірити, що там у Вас з конкуренцію місцевою, а так хороший варіант.
НаБалКоніХодять• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Аа, дійшло, дякую
Максимально подробно распишите в деталях
ЛисаЛилу• 25 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Есть такие гамаки для деток, которые имитируют утробу, их при сенсорных нарушениях назначают. Для гранта - швейка.
Лупаю цю скелю• 25 сентября 2023
Ответ дляКинДза
О да, 3д принтер классная идея можно организовать кружок.