мимАпроходила• 21 сентября 2023
Якісна чоловіча футболка з патріотичною
символікою. Потрібно на подарунок чоловічу футболку, з мінімалістичним надписом, можна просто вишитий тризуб, але з хорошої тканини, дивилася в Всі.Свої, по якості нічого не сподобалося, можливо хтось підкаже інтернет магазини, бюджет до 1300 грн , дякую
мимАпроходила
• 21 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
купите как у Зеленского.
Дякую, знайшла в інста сторінку, запитаю чи є в наявності
мимАпроходила
• 21 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Подивіться «Авіація Галичини»
Дякую
Коханозадовільна• 21 сентября 2023
Не знаю підійде вам чи ні. Але я брала синам у фейсбуці. Ціна футболки до 300 грн. Носять більше місяця. Краска не зіпсується, сохне швидко, приємна до тіла
мимАпроходила
• 21 сентября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Мені вже реклама в фб теж їх багато пропонує, в мене враження, що по якості вони, що по 400 , що по 900 однакові.... Дівчина, що в першому повідомленні запропонувала, на фото якісь дуже хороша, але термін виготовлення 14 днів, а мені терміново потрібна
Мольфарочка• 21 сентября 2023
Ответ длямимАпроходила
купуйте тільки оригінал M-Tac, а не підробку
мимАпроходила
• 21 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Я по пошуку знайшла, що це Kate lab, в наявності лише беж колір , зараз пошукаю цю, що ви написали
мимАпроходила
• 21 сентября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
купите как у Зеленского.
Дякую вам за пораду, замовила там де ви порадили, колір потрібний був лише під замовлення , але взяла який був в наявності , мені найбільше вони сподобались по якості