На цьому тижні подзвонили двічі з пропозиціями роботи. Мого резюме на сайтах вакансій немає. Однім я резюме відправляла колись давно, другим мене хтось порекомендував.
Схоже в деяких сферах і на деяких позиціях кадровий голод? Чи навпаки нема роботи?
Я розумію що немає сенсу міряти середню температуру по палаті, але цікавить загалом ситуація на ринку праці.
Обговоримо?
Ви не повірите) телебачення і кіно. Перші шукали грантового менеджера (ну тут логічно, бабло роздають, таких спеціалістів в принципі мало, а грантів зараз дають море), а другі телеканал гукав продюсера на проект. Канал правда не фонтан по зарплатам. Але ж шукають людину
irina777mail• 21 сентября 2023
у мене на роботі приводять тільки ’по дзвінку’, пристроюють, і далеко не найкращі кадри. Але в цій сфері завжди так було. Також цікавить сфера фінансів, бо здається, що садиділась, не розвиваюсь, але страшно через війну
Ответ дляDasik_
Зараз шукаю. Вакансії є. Але ЗП... Поки не вказувала в резюме бажану ЗП, то хоч звонили, але пропонували 15-20 тис.
Додала в резюме очікуваний рівень ЗП - тепер не звонять.
І от думаю, чи набратися терпіння, чи понижувати планку.
Маркетолог.
А на скільки у відсотках просіли з.п. у порівнянні з довоєнними?
Ответ дляAnnaOst
Кадрового голоду немає. Кіно поступово прокидається. Дуже повільно, маленькими кроками, але почалось. А ось с зарплатами біда. Набагато менше, ніж до війни
Голос_Разума• 21 сентября 2023
Ответ дляDasik_
Маркетолог.
Не понижайте, знайдете хорошу компанію з хорошою зп. А почнете понижувати, дайно якесь причепитися, що таке зараз 15 тисяч?!
ще й маркетологом, зовсім подуріли😁