Царевна_несушка• 21 сентября 2023

Памʼятаєте я хотіла звільнити ледащу співробітницю?

Та, була така тема де я багато не дорозповіла. Звісно я б її не підсилила, звісно я б мовчала…
Уявляла себе сукою , що розповім все власникам…..
Сьогодні на загальних зборах директорів чую що нею не задоволені. Я ані слова не вставила для цього рішення, ані слова не промовила на нараді директорів.
Але насправді ледачих і незадоволених треба гнати в три шиї. Це мінус для компанії, це демотивує інших працівників, це приносить збитки компанії.
Просто хочу сорокам, які сидять і нудят донести, що рано чи пізно вас приберуть.
Якщо не я, то інші.
автор Царевна_несушка • 21 сентября 2023
Не підсилила, не підставила….
Love_Love_Love_• 21 сентября 2023
Не тільки пам‘ятаємо, але і занотовуємо. Секунду, дістаю щоденник
Ответ дляLove_Love_Love_
Добренько, рада за вас. Записуйте
Бешене сарі• 21 сентября 2023
Молодец! Белое пальто блестит, а пирожок на второй полке слева.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Добренько, рада за вас. Записуйте
У вас опус ого го, одне одного краще, ви в Мері Кей працюєте?
Малая Налегке• 21 сентября 2023
А я кавунчик купила, капец какой вкусный😋 и всего 95грн
Ответ дляLove_Love_Love_
В оріфлейм)
мегамоСГ• 21 сентября 2023
Ну раз такое дело то вашей коллеге только повезет здыхаться такой клубок змей.
Ответ длямегамоСГ
Згодна) я також думаю що їй буде краще без нас )
мегамоСГ• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Наслаждайтесь работой за двоих за 1.5 зарплаты
Ответ длямегамоСГ
Я саме цього хочу) дякую ❤️
Носки на подтяжках• 21 сентября 2023
Так её уволили? Или просто сказали ай-ай-ай?
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну вона вже майже там…
Носки на подтяжках• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну вона вже майже там…
Это вы так думаете, она с вами ещё надолго, рано радуетесь
Ядвига Юсьлегко• 21 сентября 2023
Авторка, а Ви там, взагалі, хто? Фінансовий директор чи якась менеджерка, що рветься на німецькій хрест перед керівництвом?
Ответ дляНоски на подтяжках
Ні, повірте, з 6 чоловік пʼятеро викликали Недовольство. Закриє квартал і тю тю
Носки на подтяжках• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
А вы та самая благородная шестая?
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я не прорвуся далі власників. Тому я вище ніяк не зможу)
Хочеться щоб компанія розвивалася і приносила користь Україні, а не «працевлаштовувала» ледарів
Ядвига Юсьлегко• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Аааа, менеджерка. Ну, рвіться далі, може печеньок відсиплять.
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Може і на третю квартирку зароблю))
Мандолина Бу• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Не підсилила, не підставила….
то есть вы сидели и ждали, когда мимо проплывет труп вашего врага)) А я поступаю честно - я в трудовом договоре прописываю такие ’форс мажоры’ + должностная инструкция и устав корпоративной этики. Не согласен? не выполняешь? на выход.
Ядвига Юсьлегко• 21 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Може і на третю квартирку зароблю))
Головне, щоб на лікарів вистачало
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Головне, щоб на лікарів вистачало
Тай таке)))
Пукимончиг• 21 сентября 2023
А що за тема була? Дайте зсилку
Пукимончиг• 21 сентября 2023
Ау, хтось хрозумів, про яку тему мова?
Ответ дляПукимончиг
Ау, хтось хрозумів, про яку тему мова?
Ой, не переймайтеся)
Парова машина• 21 сентября 2023
Село і люди. Квартири в обласному центрі?
Ждушечка• 21 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
Ау, хтось хрозумів, про яку тему мова?
Ні, щось не пригадую теми від цієї строгої, але справедливої правдорубки. Останнє, що читала такого плану, було від потенційної рабовласниці, яка шукала юну лохиню на ведення якоїсь інсти 24/7.
Пукимончиг• 21 сентября 2023
Ответ дляЖдушечка
’За їду’?))
Ждушечка• 21 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
’За їду’?))
Якщо в перерахунку на робочі години, то фактично так.