заварний look• 22 сентября 2023
Додавання карток на пром юа, нормальна ціна за таку роботу?
1. Створити назву
2. Опис через чат gpt, якщо є відео додати відео. Гарно оформити та переклад мови.
3. Завантажити фото, максимально до 10.
4. Додати теги
5. Всі характеристики.
Сайт донор є, але більшість інформації потрібно найти і інтернеті, хоча товар поширений і її багато.
Пропонують 20 грн, це нормальна ціна?
Працюю з іншими пром магазинами, але там ставка і не залежить від кількості.
Як вважаєте?
Як додатково можна працювати? Тим паче не працюю офіційно, мій заробіток тільки інтернеті.
3. Завантажити фото, максимально до 10.
4. Додати теги
5. Всі характеристики.
Пропонують 20 грн, це нормальна ціна?
Як вважаєте?
Рання пташка• 22 сентября 2023
Да, очень хорошая, потому что реальная цена на порядок меньше, если найдут студента-кодера, который сделает парсер
Злюка-закусюка• 22 сентября 2023
А можна Вам питання? Мені дуже потрібна така робота. Я з копютером наче на ’ТИ’. Але такого ще не робила. Де можна навчитися додавати картки товару? Де знайти таку роботу? Бо на ворк юа рідко дуже попадається і всім досвід потрібен
personality• 22 сентября 2023
Ответ дляРання пташка
Ну щоб щось парсити, то треба знати де взяти і куди покласти. Тут є багато ручного труда як я бачу. Мабуть варіант з партером відвалився
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляРання пташка
Парсер то не потрібен. На сайті донорі всі характеристики в описі. Спарсити може тільки назву опис ( який не підходить, не підходить і назва), тобто для парсера сайт взагалі не підходить по параметрам.
Рання пташка• 22 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Автор каже що донор є
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Так, відвалився. Не підходить донор для парсера в ніякому випадку.
Рання пташка• 22 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
На ютубі безліч інструкцій, можна щоб набити руку завести собі безкоштовний магазин (тест 14 днів вистачить), роботу шукайте в чаті продавців прома у тг
Ужгород• 22 сентября 2023
Ну порiвняно з тим, що пропонують ледь не по 2грн за карту, то 20 - нормально ще)))
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
На ворк і подібних сайтах ніколи не шукала, там не має нічого нормального, хіба що в офісі.
Інші всі на сайтах фрілансу. У мене є вже стаж та портфоліо, тому більшість спрацьовує і це. Також, швидко навчаюсь і завжди на зв´язку.
Можу запропонувати працювати зі мною, для мене ця пропозиція не головна. Є ще сайти для роботи.
Ужгород• 22 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Зеведiть собi там типу магазин та пограйтесь)
personality• 22 сентября 2023
Ответ дляРання пташка
Автор каже що донор є
Так але ж вона каже що і назву і опис тре міняти під себе. Скоріш за все просто хочуть як у конкурентів
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Гарна ціна за таку роботу
Тобто непогано. Дякую за відповідь.
Ужгород• 22 сентября 2023
Ответ длязаварний look
А я знайшла як раз на робота.юа. вакансiя контент менеджера була
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Мені не подобається там шукати, мені зручно на біржах. Тим паче, робота майже завжди є. Бували моменти, що взагалі тиша. Зараз на осінь трішки змінилося, заворушилися магазини.
Ответ длязаварний look
Я згодна!!! Я ’обучаємая’, з інтернет магазином працювала, та досвіду з додавання товару немає. Але є чоловік (інженер-програміст) і він допоможе там, де я не розберусь. З чого мені почати?
Ужгород• 22 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Можете порадити бiржу?)
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Можете порадити бiржу?)
Так, звичайно! Веблансер, та наший український фрілансхант. Це більш популярні та провірені. Можна працювати через сайт, потрібно зараз здається заплатити за реєстрацію, раніше було безкоштовним. Плюс паспортні дані. Сайти рекомендую для роботи. Працюю з ними більше 5 років.
ЭтаваНиМожетБыть• 22 сентября 2023
Если не секрет, сколько карточек в день нужно делать? Это постоянная работа?
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Максимально, чим більше тим краще. В наявності у донора - 15 тис карток.
ЭтаваНиМожетБыть• 22 сентября 2023
Ответ длязаварний look
А минимум в день какой то есть? Есть опыт работы работы контентщиком, но не с пром, вам нужны люди дополнительно?
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Та немає, бо я також працюю, а разом звісно є вихлоп ( загально виходить непогано для замовника). Хоча б 5 в день ( це для тої людини якій може запропонувала допомогати мені).
Ужгород• 22 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Дякую!)
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляNata2907
Я вам написала, якщо цікаво і дійсно бажаєте підзаробити - напишіть мені відповідь. Бо часу навчати кожного немає, та і бажання.
Ответ длязаварний look
Я в будні можу працювати по 7-8 годин, весь цей час за комп’ютером. Мені дуже потрібна ця робота! Ваша тема з ранку прямо як знак зверху). Зараз відкрила відео уроки. Може якось в приватні з Вами перейдемо, якщо ви все ж згодні?
заварний look
• 22 сентября 2023
Ответ дляNata2907
Я вам написала))) в приватному повідомленні
Ms_Sambukina• 22 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Я теж би хотiла) з пром працювала та працюю вже рокiв з 8, навчати не треба мене. Напишете в ПП якщо ще треба вам, будь ласка?)