Твоя космішна• 22 сентября 2023
Кіт постійно хоче уваги)))
Постійно треба гладити, на руки весь час лізе. Перестаю чухати свариться)))) от і зараз приліз на масаж)) ваші теж такі?
Весела бджілка• 22 сентября 2023
та якби, моя хіба змерзне, то тоді прилазить. А так ні, вона у нас вільна і незалежна.
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви пожалітися чи похвалитися?)
Пожалітись. Не дає проходу))
Крию матом страшно• 22 сентября 2023
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Ну так оказывайте, это же счастье)) я бы очень много отдала, чтобы мои были рядом…
Який хороший)) ці щічки
Семенівни сусідка• 22 сентября 2023
Моя не така. Вона любить массаж, але 5 хв. Потім ричить, щоб я її не чіпала. Мадам с характером)) Люблю, терплю)
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
5 хв мені б вистачило)) а це й прям за руку хапає. Як працювати?))
Семенівни сусідка• 22 сентября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Може він хоче кішку?)
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Може він хоче кішку?)
Та ще малий ніби) хоча я не знаю еоли вони починають зотіти
Мольфарочка• 22 сентября 2023
Так же. На кухне стоит отдельный мягкий стул для кота. Только сяду кофе попить - уже рядом на своём стуле, чтоб его гладила) часто ко мне на руки перелазит.
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Покажіть крісло для кота пліз.
Липка-прилипка• 22 сентября 2023
Моя за мною в туалет ломиться і сідає до мене на коліна, поки я там свої справи роблю.
Або ходить за мною як хвіст по всій квартирі, куди я, туди вона. Але це не постійно, а тільки після цілого дня розлуки. Коли я вихідна сиджу вдома, то я їй стаю не цікава)
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Радійте ) В мене незалежна мадам, ніяких телячих ніжностей
Зовсім?((
Санта Барбара• 22 сентября 2023
Я бы с вами поменялась на такого прилипалу, но обожаю свою морду, хоть и не любит он на руках сидеть.
Синди Кроуфорд• 22 сентября 2023
Мій стоїть під туалетом і кричить щоб пустила до себе.
Любить залізти на а ручки коли я сижу на білому троні
Санта Барбара• 22 сентября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А у меня на ногу ложится) И да, без него не окрестится - ОБЯЗАТЕЛЬНО надо вломиться в туалет, когд а я там.
Куда_бежать• 22 сентября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Зовсім?((
На 2 секунди можна зловити на руки потримати ) Вона любить поруч, але нічких рук і жмакання. Почухати можна лише чоловікові ))))
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляСанта Барбара
В мене був рижик(((((
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
В мами теж така кицька. Ніяких рук і обіймів))
Твоя космішна
• 22 сентября 2023
Ответ дляЛисаЛилу
у меня кот- хвост. Куда я - туда и он. Спит - на мне/ возле меня залазит. на кухню утром его на руках тащу, уйду, то будет орать, всех разбудит.
Я не пускаю в спальню)
Ластоноша• 22 сентября 2023
Радійте! Мій приходить умовно на ручки виключно раз на день вранці, шоб жерти дала, а потім як нерідний.
Борець за гаманець• 22 сентября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Мес с 5-6 уже могут
Ms. Доброта• 22 сентября 2023
Бывают у нее приступы любви. Трется хвостом о ноги, хочет на ручки, когда беру, еще и обнимает, как ребенок)