КинДза• 22 сентября 2023

Подарунок дівчинці на 9р

Що подарувати дівчинці на ДР 9років? Бюджет до 800грн. Питати в батьків боюсь, якщо скажуть щось дороще, щоб не вийшло неприємної ситуації.
mandarin_anna• 22 сентября 2023
Купіть симапатичний гаманець, покладіть туди 10 евро і шоколадних цукерок типу ’медалькі-гривні ’ в золотій обгортці. Запакуйте гарненько. Або красивий пенал, кольорові олівці і якусь прикольну розмальовку. Варіант 3 : в конверт 20 евро і листівка з побажаннями.
автор КинДза • 22 сентября 2023
Ответ дляmandarin_anna
Дуже гарні ідеї. Дякую
ЯблокоРаздора• 22 сентября 2023
Треба знати дівчинку. Моя обожнює косметику, як декоративну так і доглядову. Парфуми. Прикраси.
Единорог помог• 22 сентября 2023
Дочці подарували набір ручок гелевих і антистрес розмальовку. Сподобалось, часто малює.