Железобетон• 22 сентября 2023
Усвідомлення того, що ти доросла
Коли до вас прийшло остаточне усвідомлення того, що ви вже доросла особистість? Що вже ви та сама "тьотя" як колись називали когось із дорослих?) Можливо, з народженням дітей, заміжжям і тд. Як переживали цей етап чи особливо й не помітили? Цікаво, як люди переживають це, які думки у них, які душевні странсформації.
Стопясят раз обсуждала• 22 сентября 2023
Як отримала першу зп (3 курс інституту). Не тьотя, але вже доросла дівчинка.
Без образів• 22 сентября 2023
Ну мабуть з першим заробітком який дав мені можливість жити окремо від батьків
ЯяяКакаджамбо• 22 сентября 2023
Сильная тоска за детством и юность была. Началось всё неожиданно приблизительно в 35 лет. Неожидала от себя, т.к. всегда на позитиве, добилась всего чего хотела, и продолжаю дальше. Думала, что конец, но всё прошло недавно, сейчас мне 43.
Країна мрій• 22 сентября 2023
Коли на роботу пішла у 18. А відчула себе жінкою, а не дівчинкою рочків у 25 😆
Простоваля• 22 сентября 2023
Коли я стала самостійно себе забезпечувати. Була якийсь період поодинока та незалежна. Та ще несла повну відповідальність за свою літню бабусю.
Chaterbox• 22 сентября 2023
Доросла років з 15, я тоді багато дорослих ситуацій вирішувала , тьотьою ще не почуваюся
LoveYouOrNot• 22 сентября 2023
На днях, коли син сказав що хоче познайомити з 21-річною дівчиною. А мені самій в душі 21😲
Байрактара• 22 сентября 2023
уже в 8 лет я поняла что не нужна родителям и все нужно делать самой
но сделать могла мало что
в основном плакала от ощущения никомуненужности и безисходности
но сделать могла мало что
Таракашечка• 22 сентября 2023
Мабуть, коли народилась перша дитина (в мої майже 27). До декрету працювала, була вже заміжня, жили окремо (тобто, я не сиділа на шиї в батьків).
Але коли народилась дитина я вже ніби перестала бути дівчинкою. Вже треба було думати за дитину, ти собі не належав. До народження ми з чоловіком могли почуватись себе такими собі підлітками, які сплять на вихідних, скільки хочуть, їдять, що хочуть, у скільки хочуть повертаються додому.
От після народження кругозір змінився та відповідальність за іншу людину дала усвідомити, що ти вже доросла людина
Мудробаба• 22 сентября 2023
В 25. Коли зрозуміла, що нарешті отримала гарну зарплату і тепер можу купити все, що хочу. До того жила в постійній скруті і мріях ’от колись... от колись...’ І раптом виявилось, що мені більше не треба чекати ’колись’, я можу поїхати на море, купити нові джинси і при цьому не харчуватися мівіною. Коротше, почала жити.
Молчавочка• 22 сентября 2023
В 15 років. Я сама себе забеспечувала фінансово, ну ї жила окремо від батьків. Я стала дорослою.
Тумба-юмба• 22 сентября 2023
Дитина народилася, то ще досі не усвідомлюю і не вірю, що я вже мама.