Эт вернячОк• 22 сентября 2023
Ви б робили таке свекрусі?
Одружена подруга живе разом батьками її чоловіка І ось на днях ми розмовляли про усіляке, і щось тема зайшла, хто в скільки просинається. І вона мені каже, що просинається о 5-й ранку. Ну, я питаю: - Ти ж ніде не працюєш, навіщо так рано? А вона каже, що встає разом зі свекрухою, щоб зробити їй зачіску перед роботою. Ну, я офігіла трохи від цього. І ми трохи посперечалися через це. Я кажу, що це якось ненормально і ти себе не цінуєш, це взагалі якась жертовна поведінка. Чому свекруха сама це не робить собі? А подруга каже, що їй це не в напряг, бо вона жаворонок по натурі і для неї рано вставати - не проблема. Тобто, якби вона була сова, то це що? Лягаєш о другій ночі, а о 5-й ранку підриваєшся, щоб начісувати отой совдепівський вулик свекрусі на голові і фіксувати то все лаком? Як на мене, це щось нездорове.
А ви як вважаєте, це взагалі норма?
Результат:
вже голосів:
68 (39.53%)
Це норма
66 (38.37%)
Боже, збережи від такої долі!
38 (22.09%)
Це не норма, це наймичка
Туфли в чешуе• 22 сентября 2023
Я в 5 встаю завтрак детям приготовить.) Я жаворонок, мне нормально.
Эт вернячОк
• 22 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну, а якщо б ви вставали о 12-й, то заради свекрухи вставали в 5 ранку? От подруга каже, що вона потім, після того як проводить свекруху на роботу, йде досинати до 9-ти)
Послушная• 22 сентября 2023
Це її діло. Якщо подобається, то нехай встає. Я б не те, що не вставала, я б не жила зі свекрухою.
Marie-Antoinette2• 22 сентября 2023
Не заздріть, у коліжанки гарні відносини з свекрухою, це добре
Эт вернячОк
• 22 сентября 2023
Ответ дляTaFo
мне кажется вы со свекровью плохо ладите, поэтому такая реакция.
может завидуете в том, что работать ей не нужно, легкая она, встает рано, с удовольствием коммуницирует с мамой мужа.
и по тому, какие фотки вы выбрали, видно, что у вас внутри жаба живет.
Я нормально ладю, але я ціную себе і не дозволяю себе так використовувати, мені б було ніяково, якщо б заради мене хтось о 5-й ранку просинався, щоб робити мені зачіску. Треш...
Тро Нью-Йорку• 22 сентября 2023
Для меня все норма, что не в напряг
Так что, голосовала за «норма»
Мелочунь• 22 сентября 2023
Ай да невістка! І хату отримає це совдепівський вулик на голові мами
Чумачечая_• 22 сентября 2023
Если у вашей подруги такое отношение взаимное со свекровью, то это круто. И большая редкость.
Ответ дляЭт вернячОк
вы даже рассуждаете как глупая и мелочная))). причем тут ценю себя, не ценю себя.
вы себя не цените. вы переоценили себя. свою важность, нужность.
Эт вернячОк
• 22 сентября 2023
Ответ дляМелочунь
Так і є, цілими днями готує, пораєтсья по господарству, а свекруха пішла, відсиділа десь там в канцелярський канторі своїй під чаї з бутербродами, і прийшла додому де все наготоване, ляпота
Marie-Antoinette2• 22 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Може свекруха всю з/плату тратить на невістку, або готує смачно, у дружній родині ніхто нікого не використовує, а всі один одному допомагають то і називається сімʼя, але вам того не зрозуміти
Саджу все зарання• 22 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Заради своєї так. Вона в мене супер.
Эт вернячОк
• 22 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Нічого вона не витрачає, там така тітонька, з характером, строє їх всіх
Крошечка-хаврошечка• 22 сентября 2023
Не норма, что вы ей навязываете свою норму. Даже из хороших,может быть, побуждений.
Банка з медом• 22 сентября 2023
Нагадали тему де свекруха своїми болячками задовбала невістку. Та на кухню снідати а свекруха їй розповідає що в неї срачка і що ж робити. Невістка після роботи прийшла а свекруха її зустрічає розповіддю про те що в неї тиск піднімається і щось треба робити!
Короче невістка втікала з того дому, але свекруха того і прагнула!
Туфли в чешуе• 22 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Я за свекрухой ухаживала после операции по онкологии. К сожалению ее уже нет...
Автопортрет нурофена• 22 сентября 2023
Сколько лет свекрови, что она делает начес из 70-х и ещё работает?
Я бы встала, если бы нужно было помочь, у меня хорошая свекровь.
Телячі ніжноСті• 22 сентября 2023
Може в них просто гарні стосунки? Вона ж сказала що їй не в напряг, значить нічого поганого тут не бачу. Я б такого не робила, але я і свекруху бачу раз на півроку
Залізна пані• 22 сентября 2023
Подруга дійсно себе не цінує, якщо дружить з вами, і ви їй ще маєте нахабство сперечатися з нею, як їй жити.
Печальки.нет• 22 сентября 2023
Не норма лезть в чужую семью с советами, которых никто не просил.
Эт вернячОк
• 22 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну, це зовсім інше, тут обставини такі склалися у вас. А в випадку з моєю подругою, то свекруха там просто її використовує як прислугу там, де сама себе може обслужити.
Чумачечая_• 22 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Автор, соседи моей мамы так живут. Там реально невестка со свекровью команда. Мужики у них не очень, но они вместе и горы сворачивают. Мне нравится видеть такие взаимоотношения.