Сладко-соленая• 23 сентября 2023
делать уроки - самая тяжелая работа на свете ...
на ходу засыпаю
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
ну окей, зараз ви їй допомагаєте в школі уроки робити. потім, я так розумію, будете в універі допомагати. а потім будете допомагати працювати? бо знижена мотивація до праці?
з допомогою мотивація ніколи не зʼявиться
Я старшому допомагала з уроками класу до 7 включно. Завдяки цьому відмінник. ЗНО без репетиторів здав на 195-200. Вступив у ВНЗ, зараз навчається в двох, живе окремо з 17 років, в даний момент в іншій країні.
Не допомагала б - цього б не було. Бо хотів бути блогером і навчання вважав непотрібним. Хоча хисту до блогерсива немає, але він цього тоді не розумів.
Тут потрібно розуміти як допомагати. Чи пояснити, чи зробити замість дитини.
Мудрецыха мира• 23 сентября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
А какая может быть мотивация в 4 классе к примеру?
ну якщо ви до 4 класу не знаєте як мотивувати свою дитину 🤪
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
А ваші в 4 класі вже знали ким хочуть бути і йшли до мети? Вже до зно готувались?
Вітаю, вам повезло.
Моя хоче бути співачкою в даний момент. Ходить на вокал і хореографію з акробатикою. Навіщо співачці математика не розуміє.
Вітаю, вам повезло.
Мудрецыха мира• 23 сентября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Вітаю, вам повезло.
я не про те ким хоче стати дитина. не мотивувати її стати конкретно кимось в 4 класі, навіть в 9.
має бути загальна мотивація до навчання. наприклад заохочення за гарні оцінки, щоб була мета їх отримати. відсутність чогось через погані оцінки. це нормальна практика.
навчання це така сама робота. тільки у дорослих робота заохочується зарплатою, бо безкоштовно навряд чи хтось мав би бажання і натхнення працювати. а у дітей заохочення може бути і фінансове теж, заодно і навчати фінансовій грамотності. в 4 класі вже цілком реально, навіть в першому.
Свисток ля-минор• 23 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
Вам повезло. Сейчас это роскошь. Мой ребенок сидел за партой в январе 22го.
И уроки вам проводили, а не видео скидывали и гребись с ним как хочешь
А в чому проблема з відео. Поставив на паузу, перемотав, передивився ще раз - зручно.
Я по роботі дивлюся відео з індуським англійським і дякую їм за ці уроки)
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Нащо сварити за оцінки? Щоб комплекс відмінника дитині нав´язати? Я відмінниця, з медаллю, з червоним дипломом, а потім моя дитина потрапила в онко і 13 років просиділа вдома. А потім почала працювати на звичайну зарплату вдома. Діти це знають. Тато з двома ВО і червоними дипломами захищає країну. За 30 тис грн. Так, молодець. Але чи зразок?
Через погані оцінки чогось лишати?
Чого?
Ось забрала у меншої гаджети, через те, що сиділа багато. Два місяці без них. Краще вчитись не стала. Просто замість гаджетів малює, співає, ліпить.
Фінанси - у неї свій гаманець з 4 років, яким вона сама розпоряджається повністю. Років з 5 розбирається в цінах і потребах, в магазин ходить за продуктами в тому числі, подивиться і дату, і ціну, і порахує знижку. Що попало за свої не купує. Купила телефон минулого року, який забрали. Чого досягли незрозуміло.
Знову назбирала тисяч 5.
Старшого до 8 класу просто тягнула і допомагала з уроками, пояснювала що потрібно з тем, потім зрозумів ким хоче бути і вже сам навчався. В даний момент живе сам, навчається в двох ВНЗ - нашому і європейському. Працює.
Тобто на старшому мій метод спрацював.
Через погані оцінки чогось лишати?
Чого?
Знову назбирала тисяч 5.
Тобто на старшому мій метод спрацював.
Мавка• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ваша бабуся, напевно, була вимогливою щодо оцінок. У мене було інакше -- мій рівень знань і оцінки в атестаті стосувалися виключно мене самої, це була суто моя відповідальність. Я колись ображалася на них, ніби за байдужість, а тепер вдячна -- вони по суті навчили мене бути самостійною людиною з малих літ, у всьому, в навчанні, в допомозі по господарству, в догляді за собою, у відповідальності за себе. Я змалку зрозуміла, що я с цьому світі сама одна, і розраховувати крім себе нема на кого. Це непогано дисциплінує.
У меня 2 мальчика, и я прекрасно понимаю, что если не буду помогать им учиться, то они и 9 классов на тройки не закончат. Не могут они, не понимают. Им все надо 100 раз объяснять.
Я в 16 лет школу на отлично закончила, а дети совсем другие.
Меня в детстве родители за 4 убивали, а ели бы у них такие дети, как мои родились, так они их или в интернет сдали, или лупили бы бесконечно.
Мавка• 23 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Да
Она привыкла , что ей помогают , поэтому вы думаете , что не в состоянии. Дети те еще манипуляторы.
Нужно с 1 класса приучать к самостоятельности - тогда проблем не будет в дальнейшем. Ведь это же не вам нужно , а ей и это ее обязанность , а не ваша .
Это слова одной моей знакомой. Всё время меня поучала. В этом году её сын в 1 класс пошёл. Так она жаловалась, что сама там ничего не понимает. Мы учили ’мама мыла раму’, а сейчас программа в 100 раз усложнилась.
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Ну а потом что? Как она будет учиться потом?
Сейчас важно, чтобы она окончила 9 классов. А там будет видно
Допоможіть знайти• 23 сентября 2023
Таня, может пора перестать делать уроки ща детей? Особенно за сыначку в шестом классе.
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ну, после 9 класса она так же вряд ли сможет продолжить учёбу. Даже если вы и купите ей потом диплом колледжа, она сможет устроиться на работу по нему? Сможет ли усваивается новые знания уже на рабочем месте?
Я не знаю всю вашу ситуацию, но может для таких детей как ваша дочь есть какие-то спец школы? С меньшими классами и меньшей нагрузкой? Или домашнее обучение и репетиторы по основным предметам?
Сейчас то вы учитесь за неё, но она как я понимаю эти знания не усваивает сама и с каждым годом проблема все глубже будет
Никаких дипломов я ей покупать не буду. У меня даже и нет на это денег. У моего бывшего мужа их тоже нет. Что касается спецшкол - раньше для детей, имеющих трудности с обучением, существовали коррекционные школы VIII вида. Мне в 12 лет рекомендовали обучение в такой школе, потому что у меня были трудности с математикой. Но в моем родном городе о таких школах тогда даже и не слышали. Есть ли такие школы сейчас, я не знаю. Даже если они и есть, в нашем районе города их нет. Что касается домашнего обучения - в прошлом году классный руководитель моей дочки подняла вопрос о переводе ребенка на домашнее обучение по причине частых болезней. Сказала, что для этого нужно взять у педиатра справку о том, что ребенку рекомендовано домашнее обучение. Но педиатр нам такую справку не дала. Сказала, что ее дают только инвалидам
Хочу на Балі• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Может семейное обучение как вариант? Но в таком случае учителя к вам домой ходить не будут, это именно самостоятельное изучение материала с вами или с репетитором. Но в нем отказать не могут
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Семейное обучение для нас не вариант