Сладко-соленая• 23 сентября 2023
делать уроки - самая тяжелая работа на свете ...
на ходу засыпаю
Добро с Кулаками• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
А я 30 років назад. І знову доводиться згадувати фізику, хімію та алгебру
А я от пригадала шкільний курс алгебри, геометрії і тригонометрії і сиджу думаю -- на... оце все в реальному житті і для чого забивати дітям голову тим, що більшості з них абсолютно не знадобиться?!
Ms. Android• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Приблизно так і я думаю. Програма не просто складна - вона надперенасичена. Правда, це гімназія. В мене дві вищих освіти. У виші в мене було вісім різних хімій. І я була відмінниця. Контрольну з хімії за сьомий клас ледве впорала. Напаркуа воно дітям треба в такому обсязі? Щоб світу білого не бачили?
Смажена полуничка• 23 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
дети не чувствуют, что им это нужно.
Потому что у них не голодное и босое детство, как, например, в 90-е гг
Здесь дело не в босых и голодных 90-х , а в отношении родителей к учебе , сейчас вседозволенность процветает от родителей и дети этим пользуются зачастую и не хотят стараться даже .
Я тоже дите 90-х , и в наше время были шалтай- болтаи , которые не хотели ничего .
Хома з пастою• 23 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
дети не чувствуют, что им это нужно.
В дітей гарне життя, тому вони самі розуміють , що треба добре вчитися, щоб досягти більшого. Ні з ким уроки не роблю , це обов´язок лише дітей
бЭйбА• 23 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Да
Она привыкла , что ей помогают , поэтому вы думаете , что не в состоянии. Дети те еще манипуляторы.
Нужно с 1 класса приучать к самостоятельности - тогда проблем не будет в дальнейшем. Ведь это же не вам нужно , а ей и это ее обязанность , а не ваша .
У меня 6,5 лет был самостоятельный ребёнок. А с 22го эта схема не работает. Особенно, когда в 7м классе начались новые предметы. Кто-то должен объяснять, грубо говоря, что в лабораторке пишутся тема, мэта и высновок, если учитель только кинул задание и все, была тревога и урока не было
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
дети не чувствуют, что им это нужно.
У бывшего одноклассника моей дочки детство не голодное и не босое, но он понимает, что нужно учиться
Добро с Кулаками• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
Порівняйте нашу програму і американську, до прикладу. Там діти мають вибір профілю навчання, і програма значно простіша. А в нас досі панує радянська традиція. Результати такого навчання говорять самі за себе.
Мудрецыха мира• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Мій дідусь не знав, в якому я класі, за весь період мого навчання. Бабуся про мої шкільні успіхи дізнавалася лише на батьківських зборах, які відвідувала через раз. Уроки зі мною не робив ніхто і ні разу.
Уточню, що так, виховували мене баба і дід, без батьків. Вижила, вивчилася, отримала вищу освіту)
зі мною теж ніхто ніколи не робив уроки. це була моя відповідальність. ніхто не заставляв. якщо не зробила то моя проблема і вигрібати її самостійно. і вважаю це правильним підходом.
бо коли батьки зацікавлені в уроках більше ніж дитина, то у дитини мотивація і не зʼявиться, мама/тато зроблять.
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
А если у ребенка нет способностей к точным наукам? Или ему вообще тяжело дается учеба?
Мудрецыха мира• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
а який сенс що за дитину ці завдання зроблять батьки? одразу легше даватися буде?
одна справа якщо дитина намагалася розібратися самостійно і підходить до батьків з конкретним питанням. інша справа коли дитині воно взагалі не треьа, бо треба більше батькам, то дитина і не напрягається щоб щось зрозуміти, бо мама/тато зацікавлені в оцінці і зроблять те завдання самостійно
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ну вот моя дочка не в состоянии делать уроки самостоятельно. Если не помогать ей с уроками, она не сможет окончить 9 классов. Что ее тогда ждет?
Мудрецыха мира• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
а дочка задумывается над тем что ее ждет или это волнует только вас?
у ребенка есть мотивация и цель?
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
у ребенка есть мотивация и цель?
У нее нарушение эмоционально-волевой сферы. Вследствие этого снижена мотивация к учебе
Мудрецыха мира• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
ну окей, зараз ви їй допомагаєте в школі уроки робити. потім, я так розумію, будете в універі допомагати. а потім будете допомагати працювати? бо знижена мотивація до праці?
з допомогою мотивація ніколи не зʼявиться
муха в кедах• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Она не будет учиться в универе
ПультОт_БМВ• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Она не в состоянии. У нее нарушение эмоционально-волевой сферы. Этот диагноз ей поставили в 11 лет в центре нейропсихологии
Ого! Я о таком диагнозе и не знала!
Мой старший тоже не хочет делать уроки. Младшая сама все делает. Иногда может попросить помощи. Но это совсем редко. Раз в неделю.
А сыну нужно постоянно капать, чтобы делал уроки.
А как вы оказались в центре нейропсихологии?
Хочу на Балі• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Ну, после 9 класса она так же вряд ли сможет продолжить учёбу. Даже если вы и купите ей потом диплом колледжа, она сможет устроиться на работу по нему? Сможет ли усваивается новые знания уже на рабочем месте?
Я не знаю всю вашу ситуацию, но может для таких детей как ваша дочь есть какие-то спец школы? С меньшими классами и меньшей нагрузкой? Или домашнее обучение и репетиторы по основным предметам?
Сейчас то вы учитесь за неё, но она как я понимаю эти знания не усваивает сама и с каждым годом проблема все глубже будет
Молчунья• 23 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Ну а потом что? Как она будет учиться потом?
Молчунья• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Да какой универ. Самую простую профессию получить и это будет уже прекрасно.
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
А були часи, коли домашні завдання діти виконували самостійно...
У нас є завдання, над якими ми втрьох думаємо - я, чоловік і син після мат ліцею - він єдиний їх швидко вирішує.
Донька в 4 класі)
Це я про завдання ще з 3 класу.
Донька в 4 класі)
Це я про завдання ще з 3 класу.
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
П´ятнадцять років тому. Коли я навчалася в школі.
Ви на дистанційному навчались теж?
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ага, ходила. Ніжками)
А на онлайні декілька років теж сиділи?
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Тоді ви з легкістю виконаєте завдання.
Це всього 4 клас, повторення 3.
Чекаю на вашу відповідь - це домашня робота на понеділок, ще не дійшли до неї руки, то може допоможете.
Завдання 5
3,4,6 дитина зробила сама.
Це всього 4 клас, повторення 3.
Завдання 5
3,4,6 дитина зробила сама.
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Мені не дуже ’повезло’, бо я росла без батьків, мама померла, батька фактично не було, дідусь його замінив. Але в певному розумінні дійсно пощастило, бо я виросла дуже самостійною людиною, ніколи і ні в чому ні на кого не надіялася, тільки на себе. Інакше б не вижила, особливо після народження дитини з інвалідністю. Це мене врятувало, як я тепер усвідомлюю.
А мене з дитиною з інвалідністю врятувала підтримка рідних. З уроками мені не допомагали, бо я була таким собі вундеркіндом, але в іншому допомагали і підтримували. І ця підтримка мені дуже допомогла. Краще, ніж кинули б ’в самостійне плавання’.
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ничего не делаю за ребенка, сам делает , второй год онлайн , 4 класс.
Не надо делать детям медвежью услугу.
смысл в этом ?
Не надо делать детям медвежью услугу.
смысл в этом ?
Допоможіть з домашкою, тож 4 клас
Фото вище
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Але Вінниця навчалась у нас в лінгвістичному ліцеї. Переїхала в Польщу до війни, закінчила там 8 класс найкращою в школі - каже легкітня. Взимку переїхали в Канаду. Говорить, що там школа ще легша, випускний клас. Каже, що не розуміє, як там можна погано навчатись.
Королева Сарказма• 23 сентября 2023
Я стала делать рисование за ребенка. Прошлый год он закончил с 4 баллами. Я решила, что я им покажу! Пока самая высокая оценка 7… блин.
Зато за анализ суспільно-соціальних пісень целых 9.
Вот сидела я в обеденный перерыв, компоновала материал: крепостные плачут, рекруты плачут, на панщине плачут, чумаки тоскуют, бурлаки рыдают. У меня началась депрессия от этого всего. Вот накуя этот ужастик..
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Моїй не дається математика. Я пояснюю вдома не так, як в школі. Розтлумачую, щоб зрозуміла суть завдання.
Наприклад ділення в стовпчик ось зараз. Тризначне на двозначне.
В школі пояснюють ’знаходимо частку, при множенні діленого на яку, отримаємо дільник’. Чи щось типу того.
Або знаходимо неповне ділене.
Вдома я пояснюю так. Наприклад 936:39.
Я питаю 39 влазить в 9? - ні. 39 влазить в 93 ? - так. Скільки разів?
Потім говорять в школі - зносимо наступний розряд.
Я пояснюю - потім цифра 6 падає вниз, її ловить число 15 і ставить поруч. В 156 скільки раз поміститься 39?
Так дитині зрозуміліше і веселіше.
Або знаходимо неповне ділене.
Вдома я пояснюю так. Наприклад 936:39.
Так дитині зрозуміліше і веселіше.
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
у ребенка есть мотивация и цель?
А какая может быть мотивация в 4 классе к примеру?