Наездница• 23 сентября 2023

Отче наш, що їси на небесах?

Дівчата , зварила борщ , замість капусти дала цвітну капусту, я не фанан цвітної капусти, але в борщі божествено. Варила на м´ясі бедра курки. Питання. Ви їсте борщ одразу , чи даєте настоятись?
Результат:
вже голосів: 140
105 (75%) Нема сили волі чекати
35 (25%) На наступний день смачніше
ЭтаваНиМожетБыть• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ваші слова ’Просто ми різні: для мене це важливо, для вас - кумедна річ’. Звідки ви знаєте, яка я людина і чому судите мене? Хіба це по-християнськи?
Де осуд?) Ми різні - це не я хороша, а ви погана) А вам кумедно, а мені - ні, ви не вірите, а я - так. От і все. Бачення світу у нас різне, хіба ні?

Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
У меня нет моральных сил на то, чтобы вести полемику с упертыми атеистами
Зате на образи у вас моральних сил вистачає. Дійсно, приклад християнського смирення і поваги до ближнього...
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я якось сподівалася на розумний діалог, чесно кажучи) Є багато цікавих питань. Є стереотип щодо християн як людей, відкритих до розмови з релігійних питань
Не той випадок і не ті ’християни’, сама бачу. На добраніч))
ЭтаваНиМожетБыть• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Мирної ночі)
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Мирної ночі)
І вам) Хай бог простить вас.
Козяка-маляка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Я не позиционировала себя как образец христианского смирения и уважения к ближнему
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
І правильно робили)

Оце фіфа• 23 сентября 2023
Я багато варю) то частину зразу а інша настоюється. Люблю холодний борщик😋
До речі на домашній курці мій улюблений
Красавица писяная• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Ми доїли вчорашній борщ, не можу дочекатися завтрашнього дня ,щоб ще заварити.
Українські духовні цінності заснути не дають
а к чему ваш заголовок?
Carin• 23 сентября 2023
И сразу и потом )

С цветной капустой я варю без буряка. Что-то я ее еще не видела, небось опять по 100 грн/кг (
Carin• 23 сентября 2023
Ответ дляЛама_мама
А как её правильно нарезать для борща? Она же веточками ломается.
Разбираете на соцветия, крупные половините.
младокошкина• 23 сентября 2023
Їси, це Є на небесах. До чого ваш всратий борщ?
КликОЛЬКА• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Бо це кумедно. У вас є почуття гумору?
У вас дуже дивне уявлення про почуття гумору
КликОЛЬКА• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ой, а чому? І в чому полягає?
’Если надо объяснять, то не надо объяснять’(с)
КликОЛЬКА• 23 сентября 2023
Более коробящего названия темы сложно представить!
Love_Love_Love_• 23 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Так давно не їла борщу (мої не фанати перших блюд), треба якось зварити, бо сало генеральське є))
По темі, як наварю, то їм і зразу, і поки він є можу тричі в день їсти борщ
Сало генеральське, дача прокурорська, хліб директорський
Де ви ті вислови берете?
Треба завтра котлет супервайзорських наробити і млинців ширіфських напекти
Love_Love_Love_• 23 сентября 2023
Свиня була генералом?
Мамина квіточка• 23 сентября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
а к чему ваш заголовок?
Удалено администрацией...
savray• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Які цінності?
Ви чомусь Бога приплели до вашого борщу. Жах
Не називай даремно ім´я Господа свого

ГонУрова дівка• 23 сентября 2023
Ван бан за богохульство
Сама купляю квіти• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Мне не о чем разговаривать с людьми, которые не понимают, что такое богохульство, и называют Бога бозей
МП?
Сама купляю квіти• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Мне есть что ответить. Но нет желания, как говорится в Библии, ’метать бисер перед свиньями’
А людей свинями обзивати то не гріх? Ви ж судите , хто свиня, хто людина. Ви согрішили
Перемелица• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Зачем перекручивать первую строчку молитвы ’Отче наш’?
простое свинство...(((
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Це одна ’Христинка’ яка навіть не знає як звучить молитва. Це просто посміховисько такі віруючі як ви. Та ясно. Навіть не дивно
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Покоробились сильно?
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Удалено администрацией...
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляsavray
Які цінності?
Не називай даремно ім´я Господа свого
А де тут імя мого бога ? У вас як з зором?
Мамина квіточка• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Удалено администрацией...
Та ви шо? Побігла плакати в куточок. Подивіться на себе в дзеркало, там і побачите невиховане хамло.
Мамина квіточка• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
А можна вашу версію звучання молитви? До речі, я теж на вас поскаржилась.
КликОЛЬКА• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Покоробились сильно?
А если да, то что?