Наездница• 23 сентября 2023
Отче наш, що їси на небесах?
Дівчата , зварила борщ , замість капусти дала цвітну капусту, я не фанан цвітної капусти, але в борщі божествено. Варила на м´ясі бедра курки. Питання. Ви їсте борщ одразу , чи даєте настоятись?
Результат:
вже голосів:
105 (75%)
Нема сили волі чекати
35 (25%)
На наступний день смачніше
Наездница
• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
ночь на дворе, какой борщ?
Ми доїли вчорашній борщ, не можу дочекатися завтрашнього дня ,щоб ще заварити.
Українські духовні цінності заснути не дають
Цигарний шланг• 23 сентября 2023
Так давно не їла борщу (мої не фанати перших блюд), треба якось зварити, бо сало генеральське є))
По темі, як наварю, то їм і зразу, і поки він є можу тричі в день їсти борщ
Наездница
• 23 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ми тільки так і їмо з сином. Вчора обід вечеря борщ , сьогодні обід та вечеря борщ.
Цигарний шланг• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
А от моя донька не їсть взагалі ніякі борщі, балувана в їжі(, зелений теж їм лише я, рідко, бо лише для себе влом готувати
Наездница
• 23 сентября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Сьогодні зварила, боюсь попробувать жду завтра.
А чого боїтесь? Не бійтесь, ми вас тут морально підтримаємо
Тільки не про гроші• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Ой дякую, дівчата... Ще пару їстівних тем тут нестримаюсь і піду тормошити холодильник. Ашоробить? Ніч як не як.
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Зачем перекручивать первую строчку молитвы ’Отче наш’?
Бозя образиться?)
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляПошаманю
назва теми - навіщо так???
Бо це кумедно. У вас є почуття гумору?
Козяка-маляка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Бозя образиться?)
Богохульство
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Богохульство
Ой, а чому? І в чому полягає?
Козяка-маляка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ой, а чому? І в чому полягає?
Мне не о чем разговаривать с людьми, которые не понимают, что такое богохульство, и называют Бога бозей
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Так і скажіть, що вам нема чого відповісти) Будьте хоча б чесною)
Козяка-маляка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Мне есть что ответить. Но нет желания, как говорится в Библии, ’метать бисер перед свиньями’
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Он як, ’перед свинями’? А як же гріх гордині і любов до ближнього? Ви себе вважаєте християнкою?
Пошаманю• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Бо це кумедно. У вас є почуття гумору?
якщо ви атеїст, то може і кумедно
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляПошаманю
якщо ви атеїст, то може і кумедно
А вам не кумедно?
Замороженная селедка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Вся суть позірного ’християнства’ -- пиха, гординя і почуття власної величі!) Пасочки на Великдень посвятила і вознеслася до небес))
Козяка-маляка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Я не особо верующая
Козяка-маляка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Я не хожу освящать пасочки
Регионщица• 23 сентября 2023
Моя свекруха варит с цв капустой, действительно вкусно очень, по теме ем сразу, вчерашний не нравится