Наездница• 23 сентября 2023

Отче наш, що їси на небесах?

Дівчата , зварила борщ , замість капусти дала цвітну капусту, я не фанан цвітної капусти, але в борщі божествено. Варила на м´ясі бедра курки. Питання. Ви їсте борщ одразу , чи даєте настоятись?
Результат:
вже голосів: 140
105 (75%) Нема сили волі чекати
35 (25%) На наступний день смачніше
Chaterbox• 23 сентября 2023
Автор, у вас такие несмачний і стрьомний борщ, що в назві теми молитву написали?
Чи нащо ви це зробили?

автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А если да, то что?
Помоліться може попустить
Не люблю натовп• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А я в дитинстві читала про ’Іванушку-дурачка’. Там, правда, не пояснювалося, що стать Іванушки може бути різною...
А нашо ви читаєте москальські казки?
Та никада в жизни• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так і скажіть, що вам нема чого відповісти) Будьте хоча б чесною)
Ген комунізму вріс в вас навічно?
КликОЛЬКА• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Помоліться може попустить
Уверяю вас, что справиться с подобными проявлениями людской глупости я смогу, не прибегая к молитве. А тому, кто пишет подобные глупости(да еще менторским тоном!), навряд ли поможет что либо.
Бытует мнение, что глупость — это не отсутствие ума, это такой ум.
Источник: https://ru.citaty.net/tsitaty-o-gluposti/
Мамина квіточка• 23 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Кому вы это пишете? Человек не может решить есть ей свежий борщ или настоявшийся, про остальное я вообще молчу))
Летчица• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Зате на образи у вас моральних сил вистачає. Дійсно, приклад християнського смирення і поваги до ближнього...
Християнське смирення - це смирення перед Богом , смирення перед Його Словом , а не перед людьми.

Летчица• 23 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А людей свинями обзивати то не гріх? Ви ж судите , хто свиня, хто людина. Ви согрішили
Не гріх. Все що по Слову , не гріх.
Стигла полуниця• 23 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Бозя образиться?)
є якісь рамки, як би вам потім на нього не ображатися
Стигла полуниця• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Так в назві теми теж вжито літературний прийом. Ану, розумничка наша, скажіть який.
автор, ви може людина по життю і розумна, але вочевидь не далекоглядна і не мудра. таку тему спаплюжити і багатьом людям плюнути в душу. це як ваш борщ наплювали.
ПуГоФФка• 23 сентября 2023
Я зразу, наливаю у миску, коли ще булькає
Зварю сьогодні)
Пищалка• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Ми доїли вчорашній борщ, не можу дочекатися завтрашнього дня ,щоб ще заварити.
Українські духовні цінності заснути не дають
Варила с обычной с добавлением цветной,но ее нужно в самом конце додавлять,что бы не разварилась,а была твердая,но я любитель цветной капусты, могу просто отварить и сьесть,если есть желание то могу в кляре пожарить,но пока жарю,половину сьедаю так.
Пищалка• 23 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Так давно не їла борщу (мої не фанати перших блюд), треба якось зварити, бо сало генеральське є))
По темі, як наварю, то їм і зразу, і поки він є можу тричі в день їсти борщ
Єто наверное вы в каждой теме про борщ пишете что ваши не фанаты,а вам бы три раза в день?
Єто у меня такая же история,тож все никак не наварю себе борща,бо мои не жрут.
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляПищалка
Ні, ми якраз всі фанати. Я син і чоловік американець.
мимАпроходила• 23 сентября 2023
Ответ дляПошаманю
якщо ви атеїст, то може і кумедно
я атеист, но тоже совсем не поняла такой заг. зачем??
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Я на сайти рашистські не переходжу. Нащо ви сюди сміття це тяннте.
Дуже рада , що самі справляєтесь. Але і допомогою спеціалістів краще скористатися, якщо сильно покорьожить вас.
Цигарний шланг• 23 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Свиня була генералом?
А у вас як розрізняють різне сало? Я інших назв не знаю, так у нас і продають на Київщині, не я назву таку придумала
Цигарний шланг• 23 сентября 2023
Ответ дляПищалка
Ні не я, але ми таки сімʼї не єдині звичайно)
КликОЛЬКА• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Удалено администрацией...

Пампушечка• 23 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Зачем перекручивать первую строчку молитвы ’Отче наш’?
Богохульница. Ничего святого. Бумеранг прилетит быстро. Думаю в виде поноса
младокошкина• 23 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Це одна ’Христинка’ яка навіть не знає як звучить молитва. Це просто посміховисько такі віруючі як ви. Та ясно. Навіть не дивно
Удалено администрацией...
KaVika29• 23 сентября 2023
Отче наш упоминать в таком контексте ? вы зря
автор Наездница • 23 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
А то що ? Бох накаже ?