Закуйовджена життям• Изменено 23 сентября 2023
Для орендодавців - оренда в Києві стрімко росте
Створювала днями тему, яку ціну поставити. Поради були слушні і не дуже. Ще сайти подивилася, з кумом- ріелтором поспілкувалася, здала за 2 дні більш ніж на 100 євро дорожче, дзвінків і переглядів було море і досі телефонують.
Тому дивіться ринок, адекватно оцінюйте свою квартиру, не слухайте тут фукалок і дерзайте.
Малинка• 23 сентября 2023
Ответ дляХачапууури
Хороші вони чи не дуже - це не має вас хвилювати. Аби оплачували вчасно
Платить могут и вовремя, а вот после себя могут руины оставить.
Крошечка-хаврошечка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
В мене ремонту 13 р.
Ну уже сдали, что уже..Поэтому и быстро, потому что дёшево. Спокойно можно было 15 ставить.
ЗабежАЛОЧКА• 23 сентября 2023
Скажіть, будь ласка, а 1кімнатна біля м.вирлиця,під´їзд мрачний,ремонт в квартирі дуже хороший,вся техніка є. Скільки може коштувати зараз?
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Это по какому вы курсы считате
28.
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Нормально здали. Оптимальна ціна. Вітаю.
Дякую.
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я вже гналася за високою цвною, порахуйте, які втрати за кожен день, тиждень простою.
Даха-сваха• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви молодець, я здавала недорого молодій парі, зараз вони з´їжджають, здаю по ринковій ціні людям, які мають можливість. Мені ніхто нічого зараз не робить безкоштовно і не дає.
Я не бачу сенсу наживатися під час війни. Але всі ми різні
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
А продукти, репетитори, одяг тощо - безкоштовно, чи дуууже дешево під час війни у нас?
Даха-сваха• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Где связь?
Я работаю, вы видимо нет
Анонім-ка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не звертайте увагу.Я здала за 16000 новобудова 1ша здача,зараз вже від 18000 в нашому жк,але хай буде так,сверлять,стучать-ще не завершились ремонти у нашому будинку.
Анонім-ка• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Где связь?
Я работаю, вы видимо нет
Я тоже работаю,да так,что поесть и поспать некогда.Вложила деньги в квартиру.Должна сдать бесплатно?
Леди Г• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Здаю безкоштовно переселенцям.
Не бачу сенсу наживатися на людях в період війни
Тоже бы сдала переселенцам за коммуналку. Но боюсь, что платить вообще не будут и все их расходы на меня лягут. И ведь не выселишь, бо жаловаться везде будут, что совсем без жилья.
Даха-сваха• 23 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
Не вижу причин для паники
Мои платят, все ок
Подруга тоже сдаёт переселенцам за коммунальные, тоже все ок
Мои платят, все ок
Мастер Класс• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Осокорки, 1 кімната, 12,5, тепер думаю, так швидко, може дешево?
Это её реальная стоимость
Даха-сваха• 23 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Еще раз, все мы разные. Я не буду ломить цену и наживаться на беде в период войны
Вы другая.
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Где связь?
Я работаю, вы видимо нет
Я працюю - зарплата - 10 тис, + оренда, чоловік теж працює, тільки і встигаємо рахунки оплачувати.
Мастер Класс• 23 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Бляха,зараз я прогляну цінники,можливо і своїм підніму.В мене двушка та ще і заколдована-світло жодного разу не відключали і взимку в трусах квартиранти ходили з відкритими вікнами)
Ух ты,это где этот дом-счастливчик находится?
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляМастер Класс
Это её реальная стоимость
Дякую, теж так вважаю.
Даха-сваха• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
А у кого-то мужа уже нет и женщина переселенка с 2 детьми.
Но да, моя хата скраю
Мастер Класс• 23 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Извините за нетактичный вопрос.Как вы купили новострой с зарплатой 10к?Или это родители?
Анонім-ка• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Вы другая.
Я не наживаюсь.Ребята айтишники,съехали ко мне с 20000 квартиры,когда хозяин захотел 25000,сейчас реально они экономят.Ставлю фильтры в квартиру эту на воду,строители насчитали 16200,вот и нет аренды.Прям нажилась..и разбогатела.Мне б они хоть не убили ее за год.И на том спасибо.
Мастер Класс• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Но да, моя хата скраю
А она должна вам квартиру подарить?Интересное кино.
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляМастер Класс
Ні, я сама купила, 15,5 років тому, ще до чоловіка, в іпотеку, працювала з 3 курсу універу, 10 тис, це зараз, але ж так було не завжди. Дивне питання, якщо чесно.
Закуйовджена життям
• 23 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Но да, моя хата скраю
Припиніть свої дешеві маніпуляції.
Пенек Возмездия• 24 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
12,5 - это включая и коммуналку в эту сумму?
з якого це?
Пенек Возмездия• 24 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
15 - двушки в нашому домі, 18 - трьошки, писати можна будь-що,а реально знімають за такі суми, ну можливо, за 13 здала б.
треба дивиться що за будинок і квартира: є і за 12 на Осокорках є і за 16.
Пенек Возмездия• 24 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну так за 15 они когда сдали? А вы сейчас. Сейчас цены выросли. Я на позняках в нашем доме однушки 15т.
а де саме? вулиця