Аноним• 12 ноября 2012
Що ви робите з речами на яких є дефект?
Продаю новий жіночий одяг, який є в наявності. Нещодавно виявила, що на 3 речах є дефекти. Вони незначні, та і на двох їх навіть сфоткати не вдається. Але якщо добре роздивлятися при світлі, то видно. Залилила б собі, але в мене вже таке є. Що з ними робити не знаю.
Цікавить, чи були у вас такі ситуації і як ви робили?
Аноним
• 12 ноября 2012
Я теж так думала. Але... Як визначити на скільки зменшити ціну? Щоб потім не залишитися крайньою. Можливо написати, що відправляю наложкою. Щоб людина могла подивитися.
melani_mum• 12 ноября 2012
Просто детально опишіть все. Нещодавно купляла дитині уггі трошки брудні (затерті чимось біля шву, напевно при пакуванні), продавець знизила ціну на 60 грн. Після 3 прогулянок уггі все одно довелось прати, після чого ті тих потертостей, ні іншого бруду немає. Тому рада, що купила дешевше))) Головне перед покупкою попередити і все пояснити. На кожен товар - свій покупець)))
Svetochek83• 12 ноября 2012
Если я б хотела очень вещь и мне предлагают хорошую скидку, но на вещи маленький дефект, я бы наверняка купила, но если б реально была хорошая скидка.
Аноним
• 12 ноября 2012
Ответ дляsavanna
Так че за дефект то? Пятно, дыры, потертости?
На сеточке на лосинах затяжка внизу.
Туника белая трикотажная, но есть полоска (или правильнее сказать нить) которая по цвету отличается (цвет темнее где-то на тон). Если хорошо присмотреться - то видно.
На платье пятна от воды. Когда выезжали из магазина, дощ шол. Пятна точно отстираются, но все таки они есть.
pratavetra• 12 ноября 2012
В мене теж було таке - на чорних скінні (нових, з єтикеткою) ОБРІЗАНІ дві лямки для паску спереду. Я навіть не помітила цього, коли робила заміри. Ніхто мені так і не зміг пояснити навіщо так познущалися над штанцями. На носку цей дефект не впливає, просто пасок вдягти і все - але мені чомусь соромно навіть виставляти таке, навіть за 50 грн. Що тепер з ними робити не знаю. Сама б носила, але вони замалі.
Аноним• 12 ноября 2012
Ответ дляpratavetra
а какой размер?