Банан-барабан• 25 сентября 2023
Девочки, напишите вашу любимую украинскую песню
Нужна душевная народная украинская песня с глубоким смыслом. чтобы иностранцы разных стран прониклись и поняли наш менталитет.
Заранее благодарю 🌷 🌷 🌷
Принцепесочка• 25 сентября 2023
Вони не проникнуться, ви б прониклись на їх місці піснею, складеною незрозумілою мовою?
Банан-барабан
• 25 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Сьогодні дві мої знайомі потрапили на зібрання німкень-бабусь, заспівали їм ’Ой, у вишневому саду’, то одна німкеня їм руки цілувала, плакали всі.
Вот и я хочу всех рассчувствовать, правда здесь не немцы, а все кто хочешь от Африки до Армении, даже Колумбия и Венесуэла...
Сито для думок• 25 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Возможно из тех, которую ещё ваши бабушки и прабабушки пели❤️
Пісня про маму у виконанні таї повалій. Дуже подобається її сенс, наскільки він глибокий та правдивий . Квітка цісик, там що не пісня то скарб.
Моя улюблена Хардкіс Журавлі.
Забула ще Хаят. Та пісня що він виконав на відборі голос країни.
В небі чистому чути грім також 👍
Моя улюблена Хардкіс Журавлі.
В небі чистому чути грім також 👍
Борисфенка• 25 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Так слів все одно не розуміють, тому годяться всі ліричні пісні.
Ми позавчора співали багато різних, в кінці Боже великий, єдиний, у всіх сльози на очах.
Аноним НаВсеГда• 25 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Мои родненькие, очень вам всем благодарна за ответы и советы!🙏🙏🙏
Пойду слушать и выбирать!🌷🌷🌷🌷🌷
Всем спокойствия, мира, нашей победы, любви и добра!
Всех крепко обнимаю 😘😘😘
Пойду слушать и выбирать!🌷🌷🌷🌷🌷
Всех крепко обнимаю 😘😘😘
Банан-барабан
• 25 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я её потом буду объяснять и рассказывать историю этой песни и историю Украины, только на другом языке, который изучаю..
Сито для думок• 25 сентября 2023
Ще люблю слухати так у світі повелося, я люблю її волосся. Особливо зараз ці слова ,, розбіжимося по русифікованим містам,, зараз має ще більше сенсу.
Банан-барабан
• 25 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Щиро вдячна, обов´язково послухаю..❤️🙏
Як ухурделю• 25 сентября 2023
Автор, спробуйте колискові. Така милота буде) Сонко -дрімко, зоря-зоряниця
ВыФсеВрете• 25 сентября 2023
Ответ дляНоу коммент
Люблю як співає Михайло Хома
Аж мурах по шкірі
Офигеть, какой у него шикарный голос. А я только про паука бодю думала поет ;)
Сито для думок• 25 сентября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ой увишневому садку, там соловейко щебетав
Ніч яка місячна
Особливо у виконанні Юлії кувшиновоі на нац відборі Україна має талант.
Ноу коммент• 25 сентября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Послухайте його дуети з Понаморьовим і іншими, то шикарно!
ВыФсеВрете• 25 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Нет, сегодня была дискуссия, что все песни о любви, поэтому можно любую, но та которая будет очень чувственной и которая покажет нашу страну.
Мне очень нравится Гуцулка Ксеня и я піду в далекі гори в исполнении Квітки Цисик. У меня прям мурашки.
Ангел-предохранитель• 25 сентября 2023
Ніч яка місячна, зоряна, ясная
Ніч яка місячна, зоряна, ясная!
Видно, хоч голки збирай.
Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиночку в гай.
Сядем укупочці тут під калиною –
І над панами я пан!
Глянь, моя рибонько, – срібною хвилею
Стелиться полем туман.
Гай чарівний, ніби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить:
Ген на стрункій та високій осичині
Листя пестливо тремтить.
Небо незміряне всипане зорями,
Що то за Божа краса!
Перлами ясними попід тополями
Грає краплиста роса.
Ти не лякайся, що ніженьки босії
Вмочиш в холодну росу:
Я тебе, вірная, аж до хатиноньки
Сам на руках однесу.
Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,
Тепло – ні вітру, ні хмар...
Я пригорну тебе до свого серденька,
А воно палке, як жар.
Ніч яка місячна, зоряна, ясная!
Видно, хоч голки збирай.
Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиночку в гай.
Сядем укупочці тут під калиною –
І над панами я пан!
Глянь, моя рибонько, – срібною хвилею
Стелиться полем туман.
Гай чарівний, ніби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить:
Ген на стрункій та високій осичині
Листя пестливо тремтить.
Небо незміряне всипане зорями,
Що то за Божа краса!
Перлами ясними попід тополями
Грає краплиста роса.
Ти не лякайся, що ніженьки босії
Вмочиш в холодну росу:
Я тебе, вірная, аж до хатиноньки
Сам на руках однесу.
Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,
Тепло – ні вітру, ні хмар...
Я пригорну тебе до свого серденька,
А воно палке, як жар.
Сільський ансамбль• 26 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
А вот надо такую, чтобы все без исключения прониклись.
Я когда слушаю наши украинские песни в живом исполнении, то не могу без слёз, сижу и реву..
Не помню, как название про нашу вышиванку, но очень красивая.
’Мила мати моя вишиванку вишивала, червоними та чорними нитками, червоне то любов, а чорне то журба’...
Как эта песня называется?
капеееец......вы в каком классе?
Сільський ансамбль• 26 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Моя улюблена Хардкіс Журавлі.
В небі чистому чути грім також 👍
Моя улюблена Хардкіс Журавлі.
В небі чистому чути грім також 👍
яка Тая Повалій...вона ж з глузду зїхала. Ви подивіться з останнього- ’ти ж мене підманула ’з хором кубанских казаков
Мастер Класс• 26 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
В мене дочка не могла повірити, що цій пісні більше 30 років, думала, що нова