Непогодка• 26 сентября 2023
Боюсь сказати мамі((
Прийняли рішення з сім´єю їхати з України.
Орієнтовно через 2-2.5 місяці.
Не уявляю як сказати мамі. Вона буквально "живе" нашою сім´єю та внуками
Розумію, що це не зовсім нормально, але вона прийняла сама рішення так жити.
Можливо, їй би це навіть пішло на користь, почала б жити своє життя, але зрозуміє вона це не скоро, а зараз буде просто ридати і, може навіть, намагатись нас відговорити.
Я в розпачі, не хочу, щоб вона плакала. Навпаки, хай би раділа, що у дітей на внуків буде нормальне спокійне життя без війни, але вона так точно не зможе
Орієнтовно через 2-2.5 місяці.
Плету корзинки• 26 сентября 2023
Ответ дляПоросенка
Вы живете семьей дочки и своими внуками? Там же ситуация совсем другая, не заметили?
Вибачте, але якщо та жінка ’прийняла рішення жити сімєю дочки’ то це її вибір і він автоматично не означає що і дочка і її сім´я мають назавжди це підтримувати.
Сонячний день• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Автор не розчинилась, а відволіклась
Моя мама взагалі не бідна, і не стара нещасна жінка
Їй всього 50 років, у неї є чоловік і мама, яку вона тут точно не залишить.
Бабуся нікуди не поїде однозначно, бо теж ще при здоров´ї і при розумі.
Тому забирати її з собою точно не варіант
Країна не близька, але і не інший континент, тому зможе до нас приїхати, або ми до неї
50 лет молодая женщина ,спокойно едите и все
Поросенка• 26 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Но дочь приняла решение потакать маме в этом, пока было выгодно. Правильно? А теперь уже помощь не нужна- и она сама так решила...Ну, таке..
побольшомусекретику• 26 сентября 2023
Такі теми треба показувати тим, хто рекомендує народжувати дітей для ’стакана води на старості’.
Автор, маєте право жити так, як вважаєте потрібним.
Ганцю в кєдах• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Автор не розчинилась, а відволіклась
Берите всех с собой.
Плету корзинки• 26 сентября 2023
Ответ дляПоросенка
Дочка прийняла рішення як жити краще її сімї. Наприклад жити в дружбі з матір´ю і без скандалів. Але в кожного своя сім´я своє життя і свої інтереси, і вони будь-коли можуть розійтися.
Непогодка
• 26 сентября 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Авторко, куди Ви їдете, до якої країни?
Та тут у Ва с яке місто та область?
Дякую.
Та тут у Ва с яке місто та область?
Дякую.
От яке це має значення конкретно до цієї теми?
Я тут не планувала робити срач про ’переїзд’, як дехто написав. Питання виключно батьки-діти-внуки
Плету корзинки• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Та ви триггернули таку тему...тут не буде такого що всі залишаться задоволені.
Непогодка
• 26 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Мені скоріше було цікаво, як інші батьки, які не хочуть/не можуть/не планують їхати з країни разом з дорослими дітьми, відреагували на переїзд своїх дітей
Эт вернячОк• 26 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Що значить в кожного свої? Ьатьки то на сім‘я?
Авьрр мвйбуть ще «тікає від війни» з заходу🤷🏼♀️
Плету корзинки• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Та в тих умовах що ви описали, одиниці будуть реагувати біль меньш нормально. Це для тих хто справді хоче своїм дітям і внукам всього найкращого і при тому має наповнене життя і розуміє що не можна жити чужим.
Непогодка
• 26 сентября 2023
Ответ дляПоросенка
Що означає ’потакать’?? Я її ніколи не змушувала ні до чого. Просто у неї немає якихось інтересів, крім моєї сім´ї. І кожна спроба трохи зменшити інтерес до наз зазвичай закінчувалась образами
Плету корзинки• 26 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Коли діти дорослішають вони створюють нові сім´ї. Батьки стають родичами або вважаються членами більш великої родини. І інтереси в кожного свої - родина автора хоче поїхати бо вважає що їм так краще. Мати автора звичайно хотіла б щоб вони сиділи на місці
Омлетик• 26 сентября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Нет пока.) Но мне 64 года, и на скорое окончание войны, я абсолютно не рассчитываю...((
Но к ним вы ведь сможете съездить, увидеть.
Куколка-мяуколка• 26 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Я бы взяла маму с собой.
Любой нормальный человек взял бы. Это нудно иметь нервы-канаты и полное отсутствие эмпатии, чтобы бросить мать в одиночестве, без семьи, без смысла жизни. Ещё и с поучениями ’ ей это будет полезно’. Да практически это доведение до суицида может быть.
Куколка-мяуколка• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Кто не хочет ехать с детьми́ - тем и все равно. У вас вроде другая ситуация. Вы ей предлагали выехать с вами?
Меряю от 0• 26 сентября 2023
Ответ дляОмлетик
Ну, во-первых, у них визовая страна, а с визами сейчас...(( А, во-вторых, одно дело лететь из Борисполя, до котого мне меньше часа ехать на такси из дома, а другое ..... В моём возрасте такое уже тяжеловато...
Вумна, аж страшно• 26 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Вибачте,але дивіться ширше. Якщо та жінка присвятила себе онукам та сім´ї доньки, то саме донька це дозволила. Саме доньці це було вдобно в усіх варіантах. Тобто донька користується обставинами заради себе і тільки, спочатку їй було вдобно що бабуся допомогає/забирає онуків, потім вдобно вже бабусю залишити і за кордон поїхати бо третя лишня.
Непогодка
• 26 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
То що мені треба було робити? Казати не приходь, не забирай до себе, не йди з ними гуляти? Сиди вдома і не заважай нам жити? Як ви собі це уявляєте?
Плету корзинки• 26 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Всі користуються обставинами заради себе- бабуся теж робила це з якихось своїх міркувань. Її ніхто не примушував, більше того автор намагалась це обмежувати то були скандали та образи. Ну і хто їй тепер винен?
Шикаю і викаю• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Ми поїхали вже майже рік тому.
залишився в Україні тільки батько мого чоловіка, інших нажаль вже нема...Да, він старенький, але що поробиш. Знами звали - не схотів, бо дача -то його життя, без неї нікуди.
Так от він каже спочатку було сумно, що залишився один, бо нас нема поруч(ми жили близенько до нього).
А зараз каже вже звик що один, пристосувався, ми звемо хоч погостювати приїхати, ми б його привезли та відвезли - не хоче, каже йому і там добре
Вельми шановна• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
В силу определенных обстоятельств мы одно время жили со свекровью. Потом я приняла решение переехать, мне спокойствие ребенка и мое личное были гораздо дороже ее потребностей. Она тоже поначалу ныла, какая она бедная/несчастная, все ее оставили, но мы на это не велись особо, все равно общались регулярно. А потом - тадамммм.... Вышла замуж и свалила на другой конец планеты.... Так что не переживайте, найдет себе занятие, она взрослый человек. Вам нужно с детьми в будущее смотреть, а не цепляться за маму.
СМСница• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Моя мама розстроілась, звісно, але в принципі норм. Сама виїзджати не хоче, живе у Києві, поближче до Херсону (бо там дім). В гості приїжджала 1 раз і 1 раз зустрілись разом в іншій країні.
58 років, якщо що. Без чоловіка.
Гладиолус• 26 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Мои по сей день надеются, что мы вернемся в Донецк. И будем там с ними жить.
В свое время, моя мама тоже жила ради нашей семьи, помогала с внуками, а теперь видимся только по Вайберу.
Собрались ехать, автор, едьте, это решение вашей семьи, ничего такого плохого вы не делаете, просто поговорите и все, а дальше будете уже видеть реакцию и смотреть по ситуации.
Джавеліна• 26 сентября 2023
Берите мама с собой, поможет с детьми, а вы на работу с мужем , без помощи с детьми заграницей сложно … и маме легче будет
Черпак_для_фантазий• 26 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Мама повинна сепаруватись від вас, кожна доросла людина розуміє, що сімʼя має право приймати свої рішення і жити своїм життям.
Але ж до вас зустрічне питання-нащо ви так близько підпустили матір, що вона тепер вважає вас одним цілим?
Бо автору так зручно було.
Поки діти малі—покористуватися мамою. Тепер можна викинути
Я тут Живу• 26 сентября 2023
Ответ дляКлептоманка
То в чому проблема? Нехай і їде мовчки, потихеньку, вже вирішили, мама непотрібна. Говорити ще про що?
Говорити та домовлятись - трішки різні речі .
Одна_на_всей_планете• 26 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Может и не прискачет, но старую мать она оставляет одну в стране, где идет война, где своевременная медицина зависит от контроля родни и вовремя положенных в карман доктора денег. Здесь нет социальных служб и бескорыстных опекунов.
Я помню еврейскую эмиграцию. 90-летних бабок тащили в самолет, которые ходили под себя и мало кого узнавали. Но это другая нация, другое отношение к старикам. А у нас сепарация, очень удобная штука, чтоб не напрягаться.
Ну если бабкам по 90 лет в деменции -их можно и забрать. А как забрать работающего активного пенсионера 60+? Наши с мужем мамы в оккупации остались. Отказались выезжать с нами наотрез. Более того, мы уже устроились, периодически приглашаем хоть ненадолго приехать отдохнуть -оплатим дорогу, все расходы на нас. И никак.
Но нянчить родителей когда не чаше весов будущее детей - нет. Получается бросили. Только финансово помогаем.