Не їм після шостої• 26 сентября 2023

Відпочинок при невеликому бюджеті

І всього на 4 дні , для сім´ї з дітьми :
1. Ближча відстань , невисокі гори,нижчі ціни, можна орендувати великий будинок з подвір´ям , терасою, поруч з лісом , озером
2. Їхати на 200 км.далі, дорога країна, дуже гарні гори, орендувати вийде максимум невеликі апартаменти без території
Результат:
вже голосів: 68
38 (55.88%) 1
24 (35.29%) 2
6 (8.82%) Результат
Творог для розжига• 26 сентября 2023
Ну,а что еще в планах кроме аренды у вас?
Или только жильё снять и куковать в нем?
Баррикадница• 26 сентября 2023
Вопрос в том чем заниматься в отпуске? Если ездить что то смотреть то какая разница большой дом или нет. А если в доме сидеть то что за скукота и зачем туда ехать
автор Не їм після шостої • 26 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Підніматися в гори , гуляти , барбекю , глінтвейн
Силиконочка• 26 сентября 2023
Моя особиста думка, що при невеликому бюджеті їхати у дорогу країну не варто. Крім того, що зняти апартаменти, захочется ще якихось розваг, ну і харчуватися ще треба.
Творог для розжига• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Ну это актуальнее наверное при 1 варианте
Проня_Прокоповна• 26 сентября 2023
мені малі гори не цікаві. краще щось гарне побачити хоч і далі.
а жити пофіг де, ви ж ідете в гори, а не в будинку сидіти
Баррикадница• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Тогда первый вариант
Тарабарщина• 26 сентября 2023
На 4 дні з дітьми краще перший варіант
So_so• 26 сентября 2023
На 4 дня я выбираю самое близкое и самое дорогое, что могу себе позволить. И обязательно, чтобы это был отдых, а не я готовлю, убираю, развлекаю.
Тектологиня 80lv• 26 сентября 2023
Я б обрала найкраще з того, що можу собі дозволити
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну тут або шикарна країна, або шикарний будинок
Тектологиня 80lv• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Подумайте, що вам згадається через 10 років? Від чого тепліше буде на душі?
Тишком нишком• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Страна, конечно. Надо ехать туда, где интересно. Зачем мне на отдыхе шикарный дом? Я только спать прихожу.
Хропочка з гривкою• 26 сентября 2023
Зачем на 4 дня большой дом?
Я так понимаю вы на лыжи хотите поехать?
Ответ дляХропочка з гривкою
Зачем на 4 дня большой дом?
Ні, не на лижі, просто відпочити. Будинку хочеться через те, що живемо в квартирі
Свекруховна• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Выбирайте какие горы вам хочется больше посетить -туда и едьте
А то ощущение,что вы выбираете сугубо по дому .
Свекруховна• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Капец ,опять дом
Вы едете в доме тусить или горы смотреть ?
Ответ дляСвекруховна
Капец ,опять дом
І те, й інше
Свекруховна• 26 сентября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
І те, й інше
Ну вот для себя решите ,что вам важнее
Лично мне важнее местность ,тем более это всего 4 дня .
Одно дело вы б выбирали жилье на месяц ,тогда хотелось б больше площадь .
Тектологиня 80lv• 26 сентября 2023
Ми завжди вибираємо кращі умови
Ответ дляСвекруховна
Ну вот для себя решите ,что вам важнее
На довше я б точно їхала у високі гори подалі. А тут час теж обмежений
Железобетон• 26 сентября 2023
Краща країна, на будинок взагалі пофіг. Тільки якщо їду на море, то шукаю локацію кращу та щоб не готувати)))
Але то я
Моторошні троянди• 26 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
З дітьми високі гори і не потрібні - важко підніматись
Губи до вух• 26 сентября 2023
1 варіант. Бо 2 - це за 100 грам кишки 100 верст пішки. Їхати на 4 дні хер зна куди.....